Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lis 2007, 15:33

spinka, kurde nie pamiętam , ale wydaje mi sie ze gdzies kolo 16 tygodnia, ale to tylko takie jak by ci w zołądku burczało, zawyczaj na wieczór najbardziej się odczówa ruchy gdzies 22 czy nawet 23, potem ciezko zanąć jak tak dzidzia ci sie rusza, ale pierwsze ruchy do bulgotania w brzuchu mozna porównać. Podobno przy drugiej ciąży odczówa się szybciej

[ Dodano: 2007-11-22, 14:34 ]
a przypomniało mi się dokładnie między 16 a 20 tyg ciąży

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2007, 15:43

Siunia, przepiękne zdjęcia, naprawdę widoczki super, zapierają dech w piersiach :ico_haha_02: .Przy okazji oglądnęłam sobie blog Twojego Milanka, fajna sprawa, taka forma pamiętnika.

Spinka wiesz, o tym samym dziś myslałam, nawet miałam zakładać wątek, tez już nie moge się doczekać ruchów maleństwa i ciekawa jestem jakie to uczucie:-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lis 2007, 15:46

NOWA, ja bloga zakładałam przeważnie tylko dlatego że mieszkam w Norge i rodzina nie wiedzi Milana za to z bloga na bierząco wszytko wiedzą, naprawde super sprawa :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2007, 15:52

Pora na mnie. Dziś czeka mnie jeszcze po powrocie z pracy zrobienie :ico_obiadek:, m. wróci wieczorem. także nici z czekającego ciepłego obiadku, a ja jestem strasznie głodna.
Pewnie zrobię coś na szybko, może kurczaka po chinsku z warzywami ( ale ze mnie masochistka :-) )
Zmykam już. Pozdrowionka i buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 15:54

hej wpadłam na chwilkę i tak czytam sobie, Norwegia naprawdę śliczna, my z mężusiem też chcemy gdzieś z tej Polski na stałe wyjechać ale nmie wiemy jak i kiedy, teraz to czekamy na maluszka, później się okaże.

NOWA pisze:już nie moge się doczekać ruchów maleństwa i ciekawa jestem jakie to uczucie:-)


na początku możesz to pomylić ze zwykłaym burczeniem w brzuchu, tylko po prostuy trzochę niżej.

siunia pisze:zawyczaj na wieczór najbardziej się odczówa ruchy gdzies 22 czy nawet 23


no dokładnie, a póżniej im kolejny tydzień przybywa tym bardziej jesteś pewna że to dzidziuś się rusza i w dzień potrafisz już określić w jakich godzinach bryka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

23 lis 2007, 09:44

Cześć, śpicie jeszcze? Ja dzisiaj jakoś słabo spałam, pewnie w dzień będę nieprzytomna.

Jak Wasze samopoczucie ?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 lis 2007, 10:58

Cześć, nie śpimy niestety :cry: , ja już od 6 na nogach.
Ja o wyspaniu się, nie moge mówić, już ponad dwa lata pracuję, a nie mogę się przyzwyczaić do rannego wstawania, jedynie co mnie ratuje to weekend (choć teraz ani to, bo co każdy mam zajęcia na uczelni). Także ja cierpię na ciagły niedobór snu. Teraz to przynajmniej mam argument, żeby popołudniami poleniuchować
:-).
A samopoczucie w normie, trochę mnie muli, ale juz sie do tego przyzwyczaiłam, zauważyłam, że jak jestem głodna mdłości sie wzmagają więc w pracy pakuję w siebie zapychacze :-)

[ Dodano: 2007-11-23, 09:59 ]
Cześć spinka dobrze, ze chociaż Ty jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 lis 2007, 11:02

Witam

A my dziś wstaliśmy o 9 :-)
Powoli szykuje sie do miasta bo musze nowy nocnik dla Milana kupic bo ten wczoraj połamał

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 lis 2007, 11:03

A Ty jak się masz, oprócz tego, że się niewyspałaś?Męczą Cię jakieś typowe dolegliwości ciążowe. Mnie wczoraj wieczorem tak jakoś dziwnie brzuch w dole pobolewał.
A Ty ciągle masz leżeć, czy możesz wstawać, do kiedy tak musisz, bierzesz jakieś leki?

[ Dodano: 2007-11-23, 10:04 ]
Cześć Siunia , ale rozrabiakę masz w domu :-)

[ Dodano: 2007-11-23, 10:08 ]
Renia0601 pisze:hej wpadłam na chwilkę i tak czytam sobie, Norwegia naprawdę śliczna, my z mężusiem też chcemy gdzieś z tej Polski na stałe wyjechać ale nmie wiemy jak i kiedy, teraz to czekamy na maluszka, później się okaże.

NOWA pisze:już nie moge się doczekać ruchów maleństwa i ciekawa jestem jakie to uczucie:-)


na początku możesz to pomylić ze zwykłaym burczeniem w brzuchu, tylko po prostuy trzochę niżej.

siunia pisze:zawyczaj na wieczór najbardziej się odczówa ruchy gdzies 22 czy nawet 23


no dokładnie, a póżniej im kolejny tydzień przybywa tym bardziej jesteś pewna że to dzidziuś się rusza i w dzień potrafisz już określić w jakich godzinach bryka :ico_haha_01:


Renia dziekujemy za odwiedzinki u nas, trzymaj się, zyczę Ci spokojnych ostatnich tyg. ciąży i szczęśliwego rozwiązania :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

23 lis 2007, 11:15

Ja czuję się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości :-)
Leżeć muszę cały czas, wstaję tylko do wc, leki mam te same od początku, tylko gin dawki mi zmienia, teraz przyjmuję: luteine2x, no-spę3x, magnez3x, witaminy1x, kwas foliowy1x.
Plecy tylko mnie od tego leżenia bolą, wieczorem to mało co nie płaczę, mam niewygodne łóżko a teraz wszystko odpoczywam, tzn każdą sprężynę. Nowe ma przyjechać przed świętami, pewnie już będę miała odleżyny.

Nowa to moę weź sobie zwolnienie na kilka dni - wyśpisz się porządnie :ico_spanko:

A z czego robisz podyplomówkę?

Siunia udanych zakupów!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość