Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 lis 2007, 19:37

I jestem na chwilke :ico_oczko:
A wy gdzie sie podziewacie wszystkie?? Maggie,Aginka i inne mamusie :ico_szoking: :ico_oczko:
Ja mam chwilke czasu bo maz sie zajal Nicole ze mala nawet nie zauwazyla ze mama zniknela jej z horyzontu :ico_oczko: :-D wiec korzystam :ico_oczko:
Pozatym dzionek nam minal super szybko :ico_oczko: mala sie obudzila to jak zjadla poszlysmy na spacerek na jej rowerku :ico_oczko: ale sie malej podobalo :ico_brawa_01: nie bylo za zimno na rowerek tak mi sie wydawalo :ico_noniewiem: w kazdym razie mala nie zmarzla :ico_oczko:
No i ladnie juz popisalam bo mala Nicolinka mnie juz zauwazyla i mi juz na kolanach siedzi :ico_oczko: :-D no nic mala dzisiaj po polodniu nie spala wiec napisze wieczorkiem jak juz usnie :ico_oczko: a wy Baboski pojawiajcie sie :ico_brawa_01:

Basia dziekuje za milutkie slowa i slodki komplemencik :ico_oczko: Mam nadzieje ze Asi szybko zabki wyjda i nie bedzie tak cierpiec malutka powodzenia wam zycze :ico_oczko: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 20:23

Cześć dziewczynki, nie miałam za bardzo czasu od rano wdepnać, za co bardzo przepraszam, byliśmy u lekarza i na w baby clinic, bo Antoś znowu zaczął strzelać allahy jak mu zniknę z horyzontu...
Przestaraszyłam się, więc poszłam do health visitor no i powiedziała mi że niektóre dzieciaczki tao robią, jak chcą wyrazić swoje uboolewanie, zdenerwowanie, bo nie potrafi a nam powiedzieć, powiedziala mi że powinnam to ignorować, bo jak za każdym razem go po czymś takim przytulam to On zauważa że to uderzanie działa i robi tak cz ęsciej....
tylko to jest dla mnie bardzo trudne i szczerze mówiąc nie wypobrażam sobie tego... :ico_noniewiem:


Mężu mój dostał tabletki na te bóle no i najprawdopodobniej będę Go miała przez tydzień w domciu :ico_brawa_01:

nocka u nas bardzo w porzadeczku.
Basia to musza byc te trójki, Antos nadal cierpi...a to cholerki z tych zebów.... :ico_noniewiem:

Jeśli chodzi o zdrówka antonia to juz lepierj, prawie wogóle nier kaszle, takze jutro pojdziemy juz do przedszkola :one:

diem, trzymaj się, dobrze ze wyniki badań masz dobre, a brciszek lub siostrzyczka dla Kourosha też niedługo się pojawi :one:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lis 2007, 20:43

Witajcie - kobitki

Czy ja coś wczoraj wspominałam o pechu ?? Dziś około 9 przyszedł do mnie do pracy pan który wczoraj brał udział w stłuczeniu mojej lampy i mi mówi że mam kapcia w kole .... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - co gorsze Pan w wulkanizacji powiedział mi że koło przebił mi ktoś spaecjalniei na złość bo dziura nest z boku i wogóle nie na bierzniku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - CO ZA LUDZIE !!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 21:22

Aginka, no to pech... :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 lis 2007, 23:54

Dobry wieczor
Moja Nicolinka juz sobie spi.. dzisiaj przy usypianiu wyjatkowo walczyla .. niewiem czemu .. plakala troche widzialam ze chce spac a nie umiala albo niewiem co?? :ico_noniewiem: w kazdym razie zasnela i sobie spokojnie spi :ico_oczko: czasami to mala fajnie zasypia jak aniolek a czasami to juz niewiem czemu ma takie problemy zasnac :ico_noniewiem: :ico_sorki:
Pozatym obejrzalam sobie Milionerow maja wydanie specjlane bo zbieraja pieniadze na dzieci z Afryki :ico_oczko: i byly zaproszone goscie w tych Milonerach fajny i smieszny program :ico_brawa_01:
Ok zycze wam milej nocki ja tez juz sie wybieram do lozeczka buziaki paa

Aginka to ci masz naprawde pecha.. nierozumiem tych ludzi niektorych w Pl.. co maja z tego ze kogos na koszty naciagna?? No ale tak jest w Pl.. :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Maggie fajnie ci bedziesz miala teraz meza w domku i to przez tydzien :ico_brawa_01: ja tez bym chciala zeby moj maz byl w domku przez tydzien ze mna :ico_wstydzioch: :ico_oczko: no ale jeszcze musze troche poczekac bo dostanie dopiero urlop na swieta :ico_noniewiem: troche pozno no ale wazne ze bedzie :ico_brawa_01:

Ide do lozeczka bo juz mi sie oczy kleja paaa :ico_spanko: Do jutra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 lis 2007, 10:57

[size=200]Żegnam się moje kochane! zaraz wyjeżdżam do taty,jutro o 17,10 mam lot.
Życzę Wam zdrówka i powodzenia.Odezwę się jak będzie możliwo9ść.
Duże buziaki dla Waszych szkrabów.
Do kliknięcia :ico_oczko:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

BęDę TęSKNIłA BARDZO ALE MAM NADZIEJę,żE SIę WSZYSTKO DOBRZE UłOżY!

nIE ZAPOMNIJCIE O NAS. :ico_buziaczki_big: [size=24][/size][/size]

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 11:07

Zubelek szerokiego nieba życzę!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
Będzie wszystko dobrze, trzymam za WAS kciuki, odezwij się najszybciej jak to bedzie możliwe :588:

U nas nocka spokojna , dzisiaj już idziemy na zajęcia :one:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

23 lis 2007, 11:33

witajcie
nie mialam wczoraj zabiegu.....dają mi jeszcze nadzieje..choc ja juz nie wierze..męczy mnie to czekanie.....w poniedzialek mam wyrok

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 11:39

Trzymaj się Izunia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 lis 2007, 12:02

Czesc dziewczyny!
U nas nocka tak sobie, zaczynam sie przyzwyczajac :ico_noniewiem:

iza, trzymaj sie kochana! :ico_pocieszyciel:
Maggie, Przystojniacha z Tego Twojego Antosia :ico_brawa_01: :-)

Asia mi wlasnie zasnela i chyba ide sie tez polozyc na chwlke, po tak do 4:00 to prawie nie spalam, a pobudka byla o 6:30 :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość