Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 lis 2007, 10:49

hej ja też jeszcze sie kulam , ale wiecie dziś miałam jakieś takie dziwne przeczucie żeby mojemu mężusiowi wyprasować więcej koszul , na zas aby miał do pracy. I wstalam o 7 i zaczełam prasować wyprasowałam mu 6 i schowałam do szafy :ico_szoking: A wczoraj na Stronce pampersa czytałam ,że organizm kobiety przed porodem wysyła takie sygnały, że kobieta zaczyna się brać za pożądki , prasowanie , czyszczenie okien i mieszkanak , aby było gotowe na przyjście maluszka. Sama nie wiem co teraz o tym myśleć :ico_noniewiem: A w dodatku w nocy miałam znowy skurcze tak przez jakieś 3 godziny :ico_olaboga:
iwona83, Trzymaj się kochana :ico_nienie:, chociasz do przyjazdu mamy!!
robak, a ty przestań myślec o tych koszmarnych nockach bo może to właśnie powoduje ,że potem nie mozesz spokojnie spać, przed snem wywietrz solidnie pokuj , wypij ciepłe mleko , albo jak masz jakąś herbatke ziołową , np, bardzo dobra jest melisa z pomarańczą.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 12:17

Asikk pisze:I wstalam o 7 i zaczełam prasować wyprasowałam mu 6 i schowałam do szafy


no to ładnie, może naprawdę coś w tym przygotowywaniu jest.
Mi to do tego wydaje mi się że jeszcze daleko, ale już nie mogę się doczekać wizyty żeby chociaż go na ekranie zobaczyć :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2007, 12:22

Dziewczyny ja sie tez jakos dzisiaj dziwnie czuje jest mi niedobrze brzucho cos pobolewa kurcze ja tak panikuje a pewnie przenosze
Asikk mnie narazie nie lapie nic na sprzatanie przeciwnie nie chce mi sie nic robic a jak przyjedzie mama to nie bede musiala obiadow gotowac :ico_brawa_01: bo ostatnio to nawet tego mi sie nie chce robic

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2007, 12:51

Asikk ale mi sie oberwalo :ico_oczko:
dobra dobra juz nie bede marudzic :-D
ja mialam okres porzadkow juz jakis czas temu ,a teraz tez mi sie nie za bardzo chce czego kolwiek robic :ico_oczko: Asikk jak masz wene na prasowanie to moze podrzuce Ci dobra kobieto swoje bo u mnie czeka cala masa rzeczy :-D
:ico_prasowanko: ostatnią rzecza za ktora sie mam chec zabrac to wlasnie prasowac,moj mezus 5 dzien na diecie i jakos sobie radzi,no zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy :-D
a ja cos bym zjadla,ale nie wiem sama na co mam chec :ico_noniewiem:
co dzis u Was w domku szef kuchni podaje moze mnie jakas propozycja zainspiruje :067:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 lis 2007, 13:51

Renia0601, Jak by tego było mało właśnie pasprzatałam na tip top łazienke , a kabine prysznicową to szorowałam szczoteczką do zębów ;-) tak sienarobiłam ze szok.iwona83, no to jak mama przyjedzie to sobie poleniuchujesz kochanienka , a teraz powinnaś duzo odpoczywac bo potem już nie bedzie tak dobrze!! :ico_noniewiem: robak, oczywscie nie w złej wierze cię obstukałam :ico_nerwusek: nie gniewaj się na mnie. :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-23, 12:54 ]
robak, zapomniałam dodac ja uwielbiam prasować wiec śmiałao wysyłaj paczke a ja się tym zajme :ico_prasowanko: :ico_smiechbig:
Teraz pranie wstawiłam :ico_duzepranko: i poczekam aż się popierze a potem :ico_pranko: i zaś prasowanko :ico_prasowanko: bo piore pare ciuszków maluszka.
A ja na obiad mam dzisisj barszcz czerwony gotowałam z rana bo miałam taką chętke :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lis 2007, 14:07

Witajcie
przepraszam ze się wtrącę, ale jak przeczytałam post Asikk to od razu mi się przypomniało. Dziewczyno ja we wtorek zabrałam się za generalne porządki w kuchni, szczoteczką do zębów wyczyściłam fugi pomiędzy kafelkami i piekarnik. A w środę w nocy złapały mnie skurcze i o 14:20 urodziłam Alicję. Więc miej się na baczności. U mnie akurat w środę zaczął się 38tc.
Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie dla wszystkich grudniówek.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2007, 14:42

Asikk no cos Ty ja nie z tych co sie obrazaja :ico_oczko: :580:
ale wiecie co nie wpadlabym na to by sprzatac szczoteczka do zebow :ico_olaboga:
a z tym prasowaniem dam znac jak przez weekend nie zbiore sie do kupy :ico_oczko: to podesle a co tam :ico_prasowanko: :ico_smiechbig:
Asikk wstrzymaj sie z tym rodzeniem bo jak wszystkie zaczniecie to ja sama zostane :ico_oczko:
Iwonko Ty tez szczotkowalas juz mieszkanie?? :ico_noniewiem:
dobra ide chociaz pranie wstawic bo jakos tak glupio :ico_duzepranko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lis 2007, 15:59

robak jeszcze nie szczotkowalam i sie nie zabieram za to wogole sie nie zabieram za zadne porzadki jutro tylko musze wysprzatac bo wiadomo mama przyjedzie ale mezus pomoze to szybko zleci to sprzatanie
na obiad mialam pomidorowa i pierogi z kapusta i grzybami
dziewczyny jak ja sie zle czuje wogole nie przechodzi i na dodatek wziela mnie biegunka jejki majusia poczekaj do nedzieli

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 16:11

Asikk oj kobieto naprawdę się wzięłaś ostro za robotę :-)

Ewcik pisze:ja we wtorek zabrałam się za generalne porządki w kuchni, szczoteczką do zębów wyczyściłam fugi pomiędzy kafelkami i piekarnik. A w środę w nocy złapały mnie skurcze i o 14:20 urodziłam Alicję.


to uważaj i miej się na baczności bo nie wiadomo nic :-D

robak pisze:bo jak wszystkie zaczniecie to ja sama zostane

oj nie sama, ja mam na sam koniec grudnia więc jak coś to ja zostanę samiutka, ale ja to mam jeszcze styczeń na uwadze :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2007, 16:39

no Renia mam nadzieje ze jakos damy rade,bo ja tez niby termin na 21 grudzien ,tyle ze ja juz od 2 miesiecy na podtrzymaniu jestem takze mam nadzieje ze do swiat juzwroce z Sara do domu :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość