Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 lis 2007, 10:35

no to niezle jaja kate
ale powiem ci szczerze ze kazdy lekarz mowi cos innego i kazdy podwaza decyzje poprzedniego
juz sie o tym przekonałam jak lazilismy z mała jak sie zakrztusiła
dlatego ja postanowilam nie wierzyc lekarzom

u nas nocka spoko mala tylko sie kolo 2 wybudzila ale dostala piciu i poszla dalej spac

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lis 2007, 10:57

Młoda obudziła się dziś o 6:30 jak Mariusz wychodził do pracy. Dostała cyca i potem obudziła się o 9. Wczoraj robiliśmy eksperyment i wykąpaliśmy ją o 21. No i dospała do rana. Nawet smoczka nie trzeba było dować w nocy. Czyli od wczoraj kąpiemy 30min wcześniej

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

23 lis 2007, 11:15

Hej

U nas Miłosz chory, więc Ula na strzeżonym... ale ale... już coś tam jej szmera ... i kicha i kaszelek :ico_olaboga:
ja do pracy uciekam....
aaa taaaaa :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lis 2007, 12:02

u nas nocka spoko, wszystko wrociło do normy :-)
w nonono ciche dni..A. nadal załatwia formalnosci w nowej robocie..

kate no sama widzisz co lekarz to inaczej, ale skoro temu ufasz to sie go trzymaj..ale antybiotyk tak szybko..tzn u tak małego dziecka juz antybiotyk.. :ico_olaboga:
Mili miała raz przez 8 dni z powodu zapalenia drog moczowych..ale z antybiotykami to trzeba uważac..ja widze po moim chrzesniaku, on tez od samego poczatku był leczony antybiotykami i teraz praktycznie 3-4 razy w roku jest chory i cały czas antybiotyk :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-23, 11:14 ]
no i :ico_brawa_01: dla Majeczki za samodzielne siadanie...

kurde a Mili ryczy i ryczy, nie zabawi sie ani moment sama, no czy mozliwe jest zeby dziecko cały czas miałczało..no ja nie wiem ale chocby juz z tych nudow jak nikt do niej nie podchodzi to by sie wziela obrociła do zabawek i by sie jakos zabawiła, a ona nie ryczy i ryczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lis 2007, 12:27

ja już :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: teraz zabieram się za :ico_prasowanko: potem obiadek zrobię i zabieram się za naukę. Jutro na uczelnię na cały dzień......... a w niedzielę tylko na 2 godzinki. ale najpierw :595: :595:
Chciałam wyjść z ALicją na spacerek ale widzę ze coś sie chmurzy.....
Dziewczyny kupujecie coś swoim dzieciaczkom na mikołaja? :mikolaj: Ja właśnie się zastanawiam co kupić Ali. Wiem ze od wujków i cioć dostanie jakieś zabawki i jeszcze prezent na gwiazdkę dla niej został do kupienia :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

23 lis 2007, 12:46

Dzień dobry :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 lis 2007, 13:19

Ewcik, ja nie wiem cy cos kupimy na mikolaja bo kruho z kasa. :( no gwiazdke jakos uskrobiemy pare zloty na jakis prezent. Nasze dzieci sa jeszcze male i nie kumaja tego ze dostana prezenty, za to za rok beda pewnie mialy z tego radoche i pod choinka bedzie duuuuuuzo paczek :)

Agasia moja kontuzje wynikaja z mojego lenistwa... jak mam slabe miesnie to bola mnie stawy itp. a jak tylko troche je wzmocnie to jest ok.

Kate dobrze ze wszystko sie wyjasnilo. moze przepisz sie do tego lekarza??

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 lis 2007, 13:31

a moj Jakub szalej chyba po tej szczepionce .. .wstał w nocy 2 razy i dzis o 6 30 .... :ico_szoking: :ico_szoking: niespokojny jest /.......... wrrrrr

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 lis 2007, 13:45

hej...przeczytalam i pisze do was ale krotko.....
Kate...no widzisz...co lekarz to inaczej ale wazne ze ufasz komus i trzymaj sie dzielnie....pisz jak leczenie mata!

Doris ...wspolczuje kontuzji...znowu Cie dopadlo :ico_olaboga:

dzis suuuper pogoda i Maya pierwszy raz zostanie sama w domu z tatusiem-my z kol. jedziemy same do miasta na sklepy..sasasasa...na godzinke ale zawsze to cos nowego :ico_noniewiem: ...chwilowo Maya spi...ale w nocy miala 1 dluga pobudke i nie spala przeszlo godzine-ja jestem niedospana a ona teraz kima :ico_spanko:

Na Mikolaja Maya dostanie ten specjalny kubek do picia i taką szmatke z metkami do gryzienia...wkleje linka pozniej.....tanie i wiem ze jej sie spodoba bo w zabawkach metki lubi najbardziej :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lis 2007, 13:45

antybiotyk jest potrzebny zeby skończyło sie na zapaleniu oskrzeli mam nadzieję ze tym razem wszystko skończy się pomyślnie, co do tego lekarza to on przyjmuje tylko prywatnie, jeśli chodzi o zaufanie to zobaczymy jak bedzie przebiegać ta choroba we wtorek jadę do kontroli, zobaczymy co powie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość