Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lis 2007, 11:21

cześć dziewczyny. dziękuję za miłe słówka i komplemenciki. Ja w poniedziałek idę do kelarza, ale się pewnie nie dowiem ile dzidzia waży, bo chociaż zawsze mam usg, to ono jest jakieś tandetne-można popatrzeć na dzidzia, ale na przykład płci się nie określi-musiałam robić genetyczne, więc wagi raczej też nie podaje... ale lepszy rydz... :ico_oczko: w sumie, to wydaje mi się, że czuję, że rośnie teraz bardzo szybko-raz, że brzuch się gwałtownie powiększa, a dwa, to czasami się tak ułoży, że z wierzchu czuć jakbym tam miała kostkę brukową-same ostre kanty :ico_haha_01: więc sądzę, że musi już jej brakować miejsca :ico_ciezarowka: poskarżę się oczywiście na ból tego mięśnia i na ukłucia w szyjce-może się okazać, że się skraca i zaraz się będę martwiła, ale nic na zapas... w zasadzie to już końcówka, więc i takie sensacje się jakoś przetrwa...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 11:30

Fintifluszka pisze:w sumie, to wydaje mi się, że czuję, że rośnie teraz bardzo szybko-raz, że brzuch się gwałtownie powiększa, a dwa, to czasami się tak ułoży, że z wierzchu czuć jakbym tam miała kostkę brukową-same ostre kanty :ico_haha_01: więc sądzę, że musi już jej brakować miejsca :ico_ciezarowka:


Ja tez nie wiem teraz ile wazy moj "Maly", ale mam podobne odczucia, oprocz tego spodnie juz musze zapinac na "drugą dziurke" wiec Maly rosnie jak na drozdzach :-) i jestem pewna, ze z tych 3 kg co mi przybylo to spora czesc nie nalezy do mnie.... :ico_oczko:

Zycze powodzenia w poniedzialek na wizycie!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 12:25

Fintifluszka pisze:same ostre kanty


no ja też jak się położe na plecach to coś mi na brzuchu zostawi tak że jedną stronę mam wyżej a drugą niżej :ico_haha_02: śmiesznie to trochę wygląda
ale brzuch to mi się zdaje że mi nic nie rośnie :ico_noniewiem:

U mnie też dzisiaj śliczne słoneczko a na obiadek sosik grzybkowy z pobliskiego lasu :-) w sezonie trochę ich mężuś nazbierał, się ugotowało, wrzuciło do zamrażarki i teraz jak jest chęć i ochota to można wszystko zrobić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 lis 2007, 12:50

hej Babeczki!!!!
Wkurzyłam się, bo mi wcięło przez moje gapiostwo duużego posta. Teraz mam znowu parę akcji do wykonania, więc wpadłam się tylko przywitać!!!! :-D :ico_brawa_01:
Miłego dzionka życzę!
pa!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lis 2007, 13:21

mz74 pisze:z tych 3 kg co mi przybylo to spora czesc nie nalezy do mnie....

:ico_haha_01: ja już waże prawie tyle co Kuba, a On jest ode mnie jakieś 18 cm wyższy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 13:32

Ja to juz napewno ważę tyle co mój mężulek :ico_ciezarowka:

A dzisiaj dzidzia od samego rana buszuje, nic nie śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 13:35

Fintifluszka pisze:ja już waże prawie tyle co Kuba, a On jest ode mnie jakieś 18 cm wyższy :ico_oczko:


Ja juz mojego dawno przeskoczylam o jakies 15 kg..... :-D , On troszke nizszy ode mnie i taki szczuplutki..... jak mu nieraz siade na kolanach to :ico_olaboga:

Renia,

Ja tez mam w zamrazalce grzybki z podkieleckich lasow.... :-D Sama zbieralam!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lis 2007, 14:20

No ja przytylam dozo ale do meza mi brakuje jeszcze jakies 8kg to chyba nie dogonie go.Dziewczyny taka pogoda supoer u mnie jest jakies 10 stopni na plusie i jak tu nie wyjsc z dsomu.No lekarz powiedzial ze mam sie oszczedzac ale nie zabronil wychodzic mowil tylko ze mam nie dzwigac ciezko czesto odpoczywac no i nie przemeczac sie .Smiał sie ze mnie do szpitala nie może położyć bo ja jestem żywotna dziewczyna lubie ruch spacery a tam w czterech scianach to na glowe dostane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 15:10

Mariola,

U nas tez dzisiaj piekna pogoda, ale uwazaj na siebie prosze !!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 lis 2007, 15:22

Hej dziewczyny,a Marci to dzisiaj nie było? :ico_noniewiem:

Ja właśnie biorę sie za obiadek,dzisiaj mam smażone rybki i śledzika w śmietanie ,tak jakoś mnie naszła ochota :-D ,no i do tego ziemniaczki w mundurkach pychoyta,aż dostałąm ślinotoku.

Co do brzuszka to mój mały też łapie różne pozycje i czasami sie zastanawiam jak on to robi,ze z każdej strony mi coś wystaje :ico_noniewiem: Mały arobata rośnie :ico_brawa_01:
Fintifluszka pisze:mz74 napisał/a:
z tych 3 kg co mi przybylo to spora czesc nie nalezy do mnie

Ja od ostatniej wizyty przytyłam tylko 1 kg :ico_brawa_01:I tak ws sumie to nie wiem ile mi przybyło w całej ciaży :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość