Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

23 lis 2007, 09:06

madziorka hihi pisze:Lia powoli poznasz ludzi
moze poszukaj na jakims forum mam z dzieciaczkami
my tez niedlugo planujemy przeprowadzke do innego miasta i juz dzialam na tamtejszym forum i zapoznaje mamusie hehe

własnie załozyłam tu kącik Tarnowa,ale na razie nikt sie nie wpisał,czekam,mam nadzieję,że się doczekam;)
Obrazek
Obrazek
Dora 1 wywiało mnie tam z mężęm za pracą,znaleźlismy lepiej płatną,i żeby sie tu nie przechwalać to powiem tylko,że z mamy prawie 3 razy więcej niz wczesniej,więc sama rozumiesz.A przy trójce dzieciaczków to wydatków od groma,troszke mi tu cięzko.Ale miasto ogólnie mi sie podoba,żeby mieć tylko z kim pogadać to byłoby lepiej;) A jesli chodzi o moje dzieciaczki to Wiktoria ma 6,5 roku,Maksio 4,5 a Dianka 2,5....;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 13:19

Lia no dzieciaczki fajne.. duza juz gromadka hihi
a nie dziwie sie, ze za lepsza sytuacja finansowa pojechaliscie do tarnowa
no takie czasy
my musielismy wyemigrowac
ale fajnie jest hehe
byleby do przodu
zmiany tez sa potrzebne
hehe
mam kolezanke w tarnowie
ale bezdzietna.. i w sumie nie taka dobra.. hihi
studiowalysmy razem
ale teraz kontakt znikomy

napewno znajdziesz tam bliskie dusze
wieksze miasto niz stalowa
blizej do krakowa
hehe
sprobuj na innych forach
moze gazeta.pl tam chyba wiecej dziewczyn sie udziela, bo nawet z mojego miasta watford znalazlam.. :ico_szoking:

dora oczywiscie zmieniamy tylko miasto w anglii hihi

u nas na razie lezakowanie
leos zapada obok w swa pierwsza dzienna drzemke hehe
a ja na szybko przegladam forum i smigam pod prysznic
bo na 14ta umowilam sie z kumplami na zakuki
mam sluzyc jako doradca bo chca sie chlopaki dobrze ubrac hehe

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

23 lis 2007, 13:23

dziekuję Ci, trzeba mi dzis dobrych słów od dobrych duszyczek,mam okropnego doła,ech..zreszta niwazne...buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 13:26

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46569
znalalzam dla ciebie
ale ostatni psot byl dosc dawno
mam nadzieje ze ktoras jeszzce zyje hehe

Lia jakie doly??? czym sie marwisz??
tym ze nie masz tam przyjaciol??
dlugo tam juz mieszkacie?
z dzieciaczkami szybko mozna nawiazac nowe znajomosci
wystarczy wyjsc do parku.
hmm wiem ze u was teraz zima i taki pomysl odpada
ale moze sa jakies miejsca tego typu co??

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

23 lis 2007, 13:32

nie,nie Tym sie martwie,chociaz tak tym tez ale troszke,mam inne zmartwienia.i jeszcze tęsknota do tego;/ a tu mieszkam odniecałe 3 miesiace,spacery po parku odpadaja,snieg i zimno.zreszta jak wracam z pracy to juz szaro sie robi,a tzreba jeszcze po najstarsza do zerówki leciec,obiad ugotować itp itd

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 13:50

Madziorka to taki dobry i wesoły duszek na TT :-D A Adas nie bedzie zazdrosny jak pójdziesz z kumplami na zakupy :ico_oczko: :ico_oczko:
Lia ,nie smuć się :-) Będzie dobrze ,jutro nowy dzień więc napewno z lepszym humorkiem wstaniesz :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 13:51

LIA ale jestem podjarana
dzieki tobie wpadlam na pomysl by wpisac w wyszukiwarce mamy z mojego miasta w polsce hihi i znalazlam forum z kumpela heheh
ale fajnie
juz spiesze sie tam zalogowac hehe

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

23 lis 2007, 13:55

LIA ale jestem podjarana

super,ciesze się,że nasunął Ci sie ten pomysł dzieki mnie,hihi,chyba i ja tak zrobię;)

[ Dodano: 2007-11-23, 12:55 ]
Dora1 pisze:Lia ,nie smuć się :-) Będzie dobrze ,

dzieki,mam taka nadzieje

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 lis 2007, 13:58

Lia,witaj kochana :) oczywiscie podpisuje sie pod tym co napisala Madziorka... warto szulac znajomych przez internet, ja sama tak poznalam dla swojego wiktorka kolege...z bardzo fajna mamusia :-) teraz spotykamy sie regularnie...a nasze chlopaki szaleja jakby sie znali od zawsze :-D
ale proponuje ci sie tez rozejrzec w " realu"... tj. chodzi mi o to, ze moze w waszej miejscowosci organizuja jakies spotkania z dzieciaczkami ( jakies swietlice...itp...) ja chodze ze swoim synkiem na takie wlasnie spotkania...to jest cos w rodzaju przedszkola, juz o tym wczeszniej pisalam... dzisiaj jestem po takim wlasnie spotkaniu... i poznalam nowa ciekawa osobe :ico_brawa_01:
moze sprobuj na basen sie wybrac? cos dla zdrowia...dla urody... no i przeciez nie bedziesz tam sama :ico_oczko:
a moze po sasiedzku? moze masz w okolicy bratnia dusze i o tym jeszcze nie wiesz?
jestes zapracowana...to zrozumiale...ale napewno mozesz poswiecic powiedzmy jeden dzien w tygodniu...jeden wieczor...

zycze ci powodzenia w oswajaniu sie z nowa sytuacja... ja tez doskonale wiem co oznacza "samotnosc", gdy jestes w nowym miejscu bez przyjaciol...

a jak naprawde bedzie ci smutno... to klikaj tutaj :ico_haha_01: :ico_pocieszyciel: my nie pozwolimy ci sie smucic :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

23 lis 2007, 14:02

MONIKAB fr pisze:a jak naprawde bedzie ci smutno... to klikaj tutaj :ico_haha_01: :ico_pocieszyciel: my nie pozwolimy ci sie smucic :ico_nienie: :ico_oczko:

dzięki dziewczyny,wszystkie jesteście kochane i takie ciepłe,naprawde dziekuje,az mi łezki popłyneły.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość