Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

23 lis 2007, 12:30

Witajcie !

aga, olala, qunick super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamcia
I wiesz co wszystko wszystkim ale chyba zdecyduję się na te drewniane klocki bo one naprawde są ekologiczne, proste w budowie ale za to pobudzają wyobraźnię, ćwiczą motorykę rączek no i długo dziecko może się nimi bawić. Nieraz najprostsze zabawki są najlepsze!!

Pytanko do mam dzieci, które mają już ząbki:
Wiecie co jakoś ostatnio pisałam że w nocy mała mi nie śpi i to noc w noc i kurcze już nie wiedziałam co robić i dzisiaj to samo było, takie mruczenie, marudzenie i kręcenie się + zero snu i wiecie co dzisiaj zaglądam do buźki a tam PRZEBIJA SIĘ DOLNA JEDYNKA!! Tak teraz jestem w 100% pewna, jeszcze nie wyszła ale już dziąsełko się przebija, i mam w związku z tym do Was pytanie: podaję jej Panadol dla dzieci i smaruję żelem a co Wy stosowałyście by uśmierzyć ból?? Nie wiem czy non stop ten Panadol dawać bo nie wiem ile to ząbkowanie potrwa a widzę że dzidzi cierpi ale z drugiej strony boję się potem reakcji alergicznej bo jak była chora to potem po Panadolu miała wysypkę.
Poradźcie coś!!
P.S. Jestem skonana czterema nockami z rzędu bez snu praktycznie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Pozdrowionka dla Was wszystkich :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 lis 2007, 12:49

Kajunia25, gratuluje pierwszego zabka :ico_brawa_01:

Dziewczyny, Aga, Olala, Qunick, super zdjecia :ico_brawa_01:

Iwona, no cóz zaradzic, pomyslów duzo na tą kolacje, daj no chwilke pomysle

No może salatke zrób, selerowa np, bardzo szybko sie robi, albo salatke Gyros
wiesz jak sie robią?
no moze jakies kanapeczki
albo bardzo szybko sie robi, takie od kurczaka, niewiem jak sie nazywa, chyba podudzie, no te nozki krotkie,zalezy ile osob tyle sztuk, wylozyc na brytwanke, wysmarowana olejem albo tluszczem jakims, na to pokroic zemniaki, posypac sola i przyprawa do kurczaka, dolac wody troszeczke i do piekarnika

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 lis 2007, 14:05

KAJUNIA25 wiesz co tak stale tego panadolu to bym nie podawaał, kup moze czopki viburcol one są homeopatyczne a tez są przecibólowe na ząbkowanie,takie uspokajające są ;), no i u nas akurat melcia spokojnie zniosła wychodzenie pierwszych ząbkow ale mascia smarowałam jej tym calzelem ale nie lubiła tego i nie widziałam po tym zelu poprawy :). Jedyne czego mogę ci zyczyc to wytrwałosci i cierpliwosci niestety niekotre dzieci tak znosza ta ząbkowanie, ja zastanawiam sie na gornymi ząbkami jak to pojdzie bo ponoc o wiele bardziej są te gorne bolesniejsze :(

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

23 lis 2007, 14:24

Kajunia 25 u nas pierwszy ząbek też wyszedł bez żadnego większego marudzenia, czasami smarujemy dziąsełka Dentinox-gel, Patrycji bardzo smakuje, ale czy pomaga trudno stwierdzić.....

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

23 lis 2007, 14:25

qunick
;na stronie 625 pisałas małgorzatce o pewnej płytce, czy jesli udało ci sie jej to wysłac to mogłabys i mnie??moj adres to anilewe77@wp.pl

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 lis 2007, 14:40

anilewe77, rany zupełnie zapomniałam! :ico_olaboga: Jak mi sie uda to wysle jeszcze dzis!
Wróciłam z Zuzia od laryngologa - miała badanie słuchu i migdałków. Była dzielna i nie jest głuchA!
Ale sie ciesze!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 lis 2007, 16:14

cześć dziewczyny!
Nie mogłam wczesniej do was zajrzeć. Byłam na zakupach, a potem z Agatką na spacerku, taka dziś ładna pogoda u nas...
A na zakupach jak byłam spotkałam sie z koleżanką z sali porodowej :-) I wyobraźcie sobie że jest w ciązy :ico_brawa_01: Heh tak się cieszy i ja też :-) Wogóle to Monika- tak ma na imię, posżła do gina na kontrole bo nie była po porgodzie i stwierdziła że w końcy trzeba iść, a ten jej mówi że jest w ciaży, Monka myślała że z krzesła spadnie i termin ma na 23 lipca :ico_brawa_01:
kajunia dziękuje Ci bardzo za ten link, skorzystam z niego na pewno :-)
qunick jejku śliczne zdjęcia, i ile śniegu, ale fajnie u mnie to jakby w nocy mrozu nie było to bym pomyślała ż ewiosna idzie hihih
Chciałam wam wkleić fotkę agaty kozaków ale nie chce mi tamta strona gdzie się fotki ładuje - zaskoczyć

[ Dodano: 2007-11-23, 15:15 ]
iwona no fajniutkie masz te kszesełko, a kolor przecież dla chłopca to chyba idealny, super, bardzo mi się podoba :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 lis 2007, 16:17

Aga świetny filmik :ico_brawa_01:

qunick ale fajne fotki - ja takiego śniegu jeszcze nie widziałam w tym roku :)
Super, że Zuzia zdrowA!!!
Ja też kiedyś prosiłam cię o te piosenki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: magda.prasek@op.pl :ico_haha_01:

Kajunia gratuluję ząbka :ico_brawa_01: niestety nie wiem co ci doradzić w sprawie tego panadolu, bo mojej Asi nic nie daję, bo jak narazie dobrze znosi ząbkowanie - kilka razy jej posmarowałam tylko dziąsła żelem.

Ciekawe jak będzie przy następnych zębach - narazie mamy 2 górne i 2 dolne jedynki :-D

Iwona ja odkąd mam Joasię i zero czasu na gotowanie dla gości to często nacieram kawał mięsa ( od szynki albo schabu tak z 1,5kg) solą, pieprzem i majerankiem, wkładam w rękaw foliowy i do piekarnika. Przygotowanie trwa z 5 minut i nie trzeba do tego zaglądać jak się piecze a zawsze super wychodzi soczyste i miękkie :ico_haha_01: do tego frytki i sałatkę grecką. Zawsze goście są zadowoleni i mega najedzeni.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 lis 2007, 16:21

kajunia ja bym nie zalecała tak tego panadolu za długo dawać, w końcu to przeciwbólowy ale wiesz co za duzo to nie zdrowo. Ja smarowałam Agatce kremem żelem - tym co Ty też masz, ale oczywiscie to też za bardzo nie pomogło, kupilam taki smoczek co ma wypustki dookoła w tym miejscu gdzie w ustach jak go ma to są akurat dziasełka, bardzo pomógł nam ten smoczek - gryzak.... Ale jedynki to pnoć najgorsze ząbki, to znaczy najboleśniej "wychodzą", trzeba to jakoś przeżyć, bardzo ci współczuję tych nieprzespanych nocek....

[ Dodano: 2007-11-23, 15:23 ]
karolas śniłaś mi się dziś, że przyjechałam po ciebie że niby miałyśmy na basen jechać, a niby przyjechałam ci Agate zostawić - wiec tak nie wiem jak to było, w każdym bądź razie wchodzę a ty z taaaakim brzuchem :ico_ciezarowka:
:-D

[ Dodano: 2007-11-23, 15:39 ]
Kozaczki Agatki, a jakie cieplutkie, rozmiar 22 :ico_szoking:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lis 2007, 17:24

Dorota.M., śliczne butki, a jakie cieplutkie. Ale dajesz rade założyć butki na suwak z boku? Bo ja jestem w stanie tylko takie na rzepy z przodu włożyć Asi na nóżke.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość