Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lis 2007, 15:12

Dominisia, a mi się podoba , i to bardzo :-D , bo ładnie krotkie, łatwe do wypowiedzenia dla polakow i norwegow, no i przede wszytkim nie popularne, bo ja nie lubie popularnych imion, wole orginały

[ Dodano: 2007-11-18, 11:58 ]
Witam w ten słoneczny dzien.

Ja dzis z Milanem wybieram sie na dwie imprezy urodzinowe:
do meza chrzesniaka na roczek, i do kuzynki syna na 8 lat.
Relacje zadm jak wroce.
Miłego dnia życzę :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 lis 2007, 19:41

hej! Nic nie pisalam bo bylam z Jasiem w szpitalu, na szczescie jest juz ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mial bardzo wysoka goraczke, biedactwo moje. Tyle razy mu skluli raczki i nozki bo dwa razy dziennie pobierali krewke. Okazalo sie ze to 3 dniowka, wczoraj mial okropna wysypke ale juz zniknela. Martwilam sie o niego bardzo!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 lis 2007, 22:49

Dominisia, dobrze że to tylko tzrydniówka ale szybko ją Jaś porzeszedł, Milan dopiero jak miał rok, no i kurcze wysoka gorączka człowiek nie wie co sie dzieje i sie utrzymuje, normalnie pewnie strachu sie najadłaś

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 lis 2007, 15:55

Wiesz, jeszcze na dodatek w razie czego to ja nie mam w domu dla niego nic na goraczke! No najgorzej to bylo jak nas lekarz do szpitala odeslal, bo myslalam, ze to cos powaznego, tym bardziej ze wiesz, ze oni na byle co to nie wysylaja... W szpitalu doktor mi powiedzial, ze chcieli porobic badania, bo jezeli goraczka wystepuje do 3 miesiaca to moze to swiadczyc o tym ze cos zlego dzieje sie w organizmie, po 3 miesiecach ta goraczka nie jest juz tak niebezpieczna.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lis 2007, 19:03

Dominisia, no to teraz musisz sie koniecznie zaopatrzyc w jakieś czopki, ja zawsze mam w domu pod ręka bo z gorączka nie ma żartów :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 lis 2007, 23:31

Jutro zadzwonie do tesciowej to ja poprosze zeby mi kupila. Jak Milanek?? Teskni za tata?? No i co u Marleny i Krzyska??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lis 2007, 23:48

Dominisia, a Milan troche zakatarzony, ale wszytko ok, jeszcze miesiąc i bedziemy juz całą rodzinką :ico_brawa_01:
U Marleny i Krzyska też ok, pracują ,a po pracy Marlena cały czas tu przesiaduje.
A co do czopków to spokojnie możec kupic w aptece, paracet czy coś takiego, nie pamietam bo akurat tych norweskich nie mam przy sobie, ale są naprawdę super szybko działają. Nam po pierwszym szczepieniu Milana powiedzieli żeby je kupic i jakoś sie juz wtedy zaopatrzelismy, choć były dopiero potzrebne pierwszy raz jak miał pol roku przy ząbkowaniu, a potem tylko drugi raz przy trzydniówce

[ Dodano: 2007-11-21, 12:35 ]
Witam, właśnie wróciłam od dentysty

Dentysta sprawdził.
Wszytkie zęby zdrowe :ico_brawa_01: , no ale z tą moją górną jednyka dopiero za rok bedziemy robić jak urodze, bo bez znieczulenia sie nie obędzie, zeszlifuje mi tą krótszą jedynkę i koronkę nałoży i wszytkie zęby już bede miała ł piękne i równe, koszt 300zł, licówki mi nie chciał wstawic bo by sie nie utrzymała, bo dolne zęby zachaczały mi o gorna jedynkę i ją wyszczerbiły. Więc ratunek tylko w koronce. No trudno rok jakos przeczekam. :ico_oczko:
A teraz za wizyte nic nie zapłaciłam :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 lis 2007, 16:54

Hej!
Jedziemy jutro do Szwecji na dwa dni! Chcialam popisac a jasiu domaga sie jedzonka wiec wpadne pozniej...'

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 lis 2007, 17:58

Dominisia, dobrze ze dałas znac że tam żyjesz, bo ostsnio mało cię tutaj

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 lis 2007, 18:46

Jestem i zyje i mam sie niezle
Musze Wam napisac co sie mi rano przydazylo. Jasiek z gola nonono lezal na kocu, a ja bylam glodna wiec poszlam do kuchni zrobic sobie kanapke. Bulki byly takie twardawe, co sie dziwic jak kupowane w piatek wiec stwierdzilam ze wrzuce sobie na minutke do mikrofali to sie zrobia miekkie, no i wrzucilam. Po minucie wracam do kuchni a tam czarno od dymu no i ten dym momentalnie rozchodzi sie po calym mieszkaniu. Jasiek goly na podlodze zaczal sie dusic, szybko zabralam go do sypialni i dzwonie do Krzyska. Od razu przyszedl wlasciciel i poodlaczal wszystko. Okazalo sie ze ta bulka wsadzona do mikrofali na minute sie zweglila!! Nie mam pojecia jak to sie stalo, przeciez jak wsadzam zapiekanke to tez na minutke i zawsze jest wszystko ok... Przypuszczam ze cos sie musialo popsuc. Smrod jak nie wiem, okna mam wyotwierane, teraz przeszlam do salonu i wietrze sypialnie... Ale ciagle smierdzi! juz nie wspomne ze mikrofala w srodku to wyglada jakby byla koloru czarnego od momentu produkcji. Troche sie wystraszylam, bo juz nie wiedzialam czy cos sie pali i czy mam juz uciekac czy jeszcze nie Mam nadzieje ze taki dym po spalonej bulce nie zaszkodzi Malemu!

W weekend pojechalismy do Gøteborga, 4 godziny jazdy, oczywiscie troszke pobladzilismy, ale bylo swietnie, normalnie odzylam. Odwiedzilismy moja kolezanke z TT z watka dzieciaczek mamus z terminem wrzesien 2007. Ona ma coreczke i juz swatalismy nasze pociechy. Jasiu byl grzeczniutki! No i w Szwecji kupilam mu mate edukacyjna!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość