fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 lis 2007, 01:04

ok night night kochane spadam do lozeczka :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-11-24, 00:08 ]
kasik no wlasnie szkoda mi go i mysle ze jeszcze nie dorosl do takich rozlak,sprobowalam i teraz wiem.i robilam to dla jego dobra ,bo chcialam zeby przebywal wsrod dzieci i sie dobrze bawil ale widocznie on tego jeszcze nie potrzebuje i wystarczaja mu spotkania na play grup i odwiedzinki jego kolezanki rowiesniczki.tak wiec zlobek bye bye,nawet przed spaniem mowil ze nie chce do dzieci az doslownie same lzy sie cisna do oczu,tak to biedactwo przezywa.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lis 2007, 01:12

Ela nie wiem jak wyglada pozycja spoczynkowa,hihih :-D na pewno to nie jestem calkiem lezaco na plasko,moze i to pozycja spoczynkowa jest,,,,nie wiem jak to u Was wyglada??? :ico_olaboga: :ico_noniewiem: w kazdym badz razie jak pokrece do konca to Vinee dosc wygodnie na niej wyglada jak spi??i odchyla sie dosc sporo jak na moje oko..

[ Dodano: 2007-11-24, 00:16 ]
Kasi.k polaczycie pozyteczne z przyjemnym,bo do Pl polecicie sobie!!! :-D :ico_brawa_01:
Ela biedny Kondzio,wyobrazam sobie jak to z nim przezywasz!!!!Dobrze zadecydowalas!!!! :-) a co do fotelika to Wy macie go do 36kg,fajnie,nas czeka jeszcze zakup nastepnego jak Vinee wyrosnie z tego :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 lis 2007, 01:16

ilonka to super,mysle ze twoj bardziej odchyla sie do tylu, bo konrad nie wyglada jak by mu bylo az tak wygodnie jak zdazy mu sie usnac w foteliku. :-D
tak wiec twoja pozycja spoczynkowa bardziej sie odchyla...hi hi

[ Dodano: 2007-11-24, 00:22 ]
zgadza sie nasz jest do 36 kg :-D
wiesz strasznie przezywam,zostawialam go tam lae ciagle myslalam czy nie placze,co robi itp.i jak dzisiaj zobaczylam konrada zaplakanego to stwierdzilam ze nie ma sensu go meczyc.nie to nie i kurcze nie bede placila tyle kasy za cos co mu nie odpowiada... wole kupic mu zabawke albo zabrac na farme ,albo na kryty plac zabaw gdzies gdzie bede widziala ze sie cieszy...no nic nie bede was zanudzac moimi i konradka rozterkami.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 01:24

no dobra laski!!!!
z tą Wenecją to pic na wodę, nigdzie nie jade , ale chyba za dużo by opowiadać o tym :ico_olaboga: są czasem ludzie którzy z zazdrości mówią mi i piszą straszne rzeczy dlaczego tu jestem :ico_placzek: :ico_olaboga:
Ilonka niezłe ceny tych fotelików, ale myśle ze mnie tez to czeka i tak myslałam ze musze miec koło 100 f zeby kupic taki fotelik, ale Jacka brat ( czyt, chrzestny Franko), obiecał ze kupi :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 lis 2007, 01:24

trzymajcie sie i dobranoc.

[ Dodano: 2007-11-24, 00:27 ]
a dziewczyny mialam juz dawno was zapytac,co zrobilyscie ze macie ze pomogliscie komus,kto wstawia cos takiego??? ja tez chce pomoc komus..... :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 01:27

Fela dobranoc i tzrymaj sie, skoro Kondziowi sie tam nie podoba to go nie zmuszaj, zobaczysz ze przyjdzie czas, ze bedzie gotowy do pójścia do przedszkola

[ Dodano: 2007-11-24, 00:29 ]
fela pisze:a dziewczyny mialam juz dawno was zapytac,co zrobilyscie ze macie ze pomogliscie komus,kto wstawia cos takiego??? ja tez chce pomoc komus...

no własnie ja tez chce wiedziec , skarpeta mi kiedys tłumaczyła, ale ja tępa jestem i nie zrozumiałam :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 lis 2007, 01:30

marta a komu ty pomoglas????

[ Dodano: 2007-11-24, 00:30 ]
i co to bylo??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 01:39

Fela jak klikniesz po lewej stronie na moją ikonke gdzie pisze " pomogła" to ci sie wyświetlą moje posty które pomogły ludziom

[ Dodano: 2007-11-24, 00:42 ]
znaczy sie na " martuchafrost" kliknij i potem ci sie mój profil wyświetli gdzie pisze pomogła 2 razy i kliknij " 2 razy" to Ci pokaze gdzie pomogłąm

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 02:21

marta :ico_szoking: :ico_szoking: to ja sobie zaraz klikne na swoja bo ja nie mam pojecia komu pomoglam hehe na zakaupkach z zadna forumowiczka nie bylam przeciez hehe

dziewczyny zostawic was na chwile a tu tyle stron.. hihi

ilonka fajnie ze wpadlas.. przynajmniej pobijasz moje posty i w razie czego bedzie na ciebie ze piszesz na maxa
a dla mnie bomba
ja lubie takie dlugie wypocinki czytac hihi
od zawsze pisalam dlugie listy i czulam rozczarowanie kiedy dostawalaam kilka razy krotsze hehe normalnie jakis maniak ze mnie hehe
a tak na powaznie
mam nadzieje ze chatka wam wypali i wkrotce w niej zamieszkacie
a mamusia biedna.. nie wyobrazam sobie.. 6 tyg!!!??? zeby tylko szybko sie zrosslo i mogla biegac na aerobic
a swoja droga fajna masz mamuske hehe

kasik oj alae sie porobilo ... no szkoda ze nie wypalila ta robotka w szkole
a ten egzamin napewno wkrotce zdasz i bedziesz studentka hehe
tego ci zycze
a dziekuje za zaproszenie
napewno skorzystam
jak daleko gloucester jest od bham?

fela ty jako mama napewno wiesz najlepiej co dobre dla kondzia
nic na sile
rzeczywiscie tak to przezywa... moze zle sie tam czul.. moze nastepnym razem poszukajcie innego zlobka
a poki co bedziecie razem.. i kondziu bedzie szczelsiwy a przeciez o to tu chodzi nie?

no mam nadzieje ze wszystko nadrobilam hehe

marta a o co chodzi z zta wenecja?? kto na ciebie gada?? nie zaczailam :ico_noniewiem:

buzka

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lis 2007, 02:21

Ja wiem dziewczyny,ze mozna komus pomoc i za to sie dostaje punkty 'pomogla',ale wiecej nie wiem,za trudne na moja lepetyne :-D
Marta dobrego ma Franio chrzestnego :ico_brawa_01:
Ela wcale nie zanudzasz,a wrecz pomocne to jak dla mnie jak sama sie zdecyduje wyprawic Vinee do zlobka...Wazne,ze by Kondzio by szczesliwy,a na dzisiejszy dzien widac,ze jeszcze nie gotowy na rozstania i to tak dlugie!!!A teraz sie cieszcie soba,bo pozniej nie bedzie taki chetny do calowania mamuski jak dziewczyny sie sznurem ustawia:)hihih...
Ela tak mnie zaintrygowala ta pozycja spoczynkowa :-D :ico_haha_01: ,sprawdzilam i nasz odchyla sie do pozycji pollezacej o tak
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... 1fb45b3708

...i to wystarczajaco wygodnie wydaje mi sie.A ten Wasz super,ze mozna pozniej pasami przypiac :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość