Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 02:29

kasi.k moj dobry humor tez ma swoje gorsze chwile hihi na przyklad teraz... :ico_noniewiem:
na szczescie doly szybko mi prezchodza i najdalej do jutra rana bedzie ok hehe
nie ma sie co uzalac nad soba hehe

[ Dodano: 2007-11-24, 01:30 ]
o kurcze dopiero teraz zobaczylam ze pomoglaam 2 razy.. a ostatnio bylo tylko raz
a przeciez ja nikomu nie pomagalam.. hmmm
ciekawosc mnie zzera hehe

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lis 2007, 02:34

Widzisz Madziorka jak pomoglas :-D :ico_oczko: :ico_haha_02:
Lece juz spac,bo chcemy rano wstac,zeby dnia nie marnowac:) mam nadzieje,ze pogoda dopisze tak jak dzisiaj!!
Dobranoc kochane i do jutra!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 02:58

a wlasnie ilonka.. jak to u was spadl snieg???? :ico_szoking:
czy tam jest tak zimno?? :ico_szoking:
to ja nie chce do Birmingham :ico_placzek:

zapomnialam wam wczoraj opowiedziec co mi sie przydarzylo w tk maxie hehe
ogladam sobie ubranka dla dzieci... i nagle cala ta metalowa rura z ciuchami runela na ziemie. ja w szoku.. ale zamiast cos robic to dalej pochlonieta chcialam grzebac w tych ciuchach ale przyszla jakas biedna babeczka i reszta personelu i zaczeli to ukladac wiec ja sie grzecznie zmylam na zabawkowy dzial hehe
na szczescie leos spal w wozku poza zasiegiem :ico_olaboga:

papa

[ Dodano: 2007-11-24, 02:00 ]
jeszcze spac nie poszlam z juz humorek lepszy
nie ma to jak polonia uk hehe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-24, 03:06 ]
marta a co do zakupkow... gdybys tak lazila jak glupia (jak ja) to tez bys cos wynalazla hehe
jak laze codziennie to mam czas zeby do roznych sklepow zajrzec i okazje wylapac hehe
ale tyle mam do roboty... hehe

ilonka zapomnialam wspomniec o twojej modeleczce hehe widze ze szafa vinee wygrywa z moja i leosia haha sliczna ta jeansowa sukieneczka hehe

a teraz to zegnam sie na dzis
naprawde hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lis 2007, 06:56

Nie ma spania od 2.00 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Świnia jedna!!!!! Ja nie jestem jakis piepszony terminator!!! Na poczatku to jeszcze bylo mi jej zal, bo najwyrazniej cos ja bolalo, wiec najpierw zl na dziasla, a jak nie podzialalo to panadol w syopie, ale teraz sie chadra jedna zabawkami bawi i dalej nie ma zamiaru spac, a jak sie na nia popatrze, to banana na twarzy sobie przykleja :ico_noniewiem: A JA SNU POTRZEBUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaraz Daniel z pracy wroci, pjdzie spac, a Luska obok niego zasnie, a ja zostane jak ta nonono... chyba se na stolku od kompa pospie :ico_noniewiem:

Co do pomagania to jest tak, ze zalozyciel watku moze przyznac punkt za pomoc. Madziorka np tak pomagala http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &gh=helped
Mozecie cos popisac na moich watkach to wam dam lewe punkciki :ico_oczko: jak je znajdziecie, a ma okolo 10 :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-24, 10:06 ]
A gdzie wy wszystkie??? :ico_szoking: :ico_szoking: Marta w koncu Franczesko dal ci pospac? :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 11:13

o matko!!!!!!!!!!!!!!!!
nie sądze ze godzina 4 rano to jest dobra pora na " impreza!!!!!!!!" o matko !!!!! czy te dzieciaki powariowały????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:
mam takie sińce pod oczami jakbym dostała z bani :ico_szoking:
Jasnie Pani ja jeszcze wczoraj zasięgnęłam porady mojego dobrego kolegi "budwisera" :ico_oczko: i gadaliśmy sobie, a mnie dziś głowa boli, bo za duzo rozmów było hihihiihihihiihihi :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-24, 10:17 ]
dominisia ( sory ze z małej litery, ale mam zwłoki) ja wiem ze mozna dac punkty poprzez moderatora, ale mozesz mi to na wiejski rozum wytłumaczyć????

ach ta Wenecja, widze ze Was urzekła :ico_oczko:
ej mały ryczy a Jacol chrapie i ani mysli zeby sie obudzić ide mu wiadro wody na głowe wylać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lis 2007, 11:18

martuchafrost pisze:Jasnie Pani ja jeszcze wczoraj zasięgnęłam porady mojego dobrego kolegi "budwisera"

:-D :-D :-D :-D :-D takie sa skutki.... :-D :-D :-D

acha laski, rozszyfrowalam nick Marty, ale dlaczego jest taki to wam nie powiem :-D same sie postarajcie :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lis 2007, 12:47

Jasnie Pani a ja wiem dlaczego Marta ma taki nick :-D

[ Dodano: 2007-11-24, 11:53 ]
A u nas nocka tragedia :ico_olaboga: Od północy Viki budziła się co kilka minut cała zapłakana :ico_placzek: Cała gorąca a głowa aż parzyła :ico_placzek: Koło 1 w nocy dałam jej Calpol i usnęła na.... 30 minut!!! :ico_placzek: Musieliśmy z mężem na zmianę ją nosić.... A dokładnie to mąż ją brał na ręce, ponosił minutę a ona cały czas oczkami za mną i płacz... więc wstawałam,brałam ją od męża a ona uśmiech, przutuała się do piersi i w kimkę... NIECH TE ZĘBISKA JUŻ JEJ WYJDĄ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 12:55

dlaczego mam taki nick?????????????????????????? :ico_oczko:
Kasik buziale dla Viki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i niech te zębole wychodza wreszcie co bidulka nie bedzie sie męczyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 13:28

czesc mamuski
jestem na chwile
leos wlasnie zasnal .. a ja snieta na maxa
polozylam sie spac o 3 :ico_olaboga: ale zaraz leos chcial cyca..
a rano niby moglam pospac ale do 10.30 wiec zadna rewelacja. pobudka jak zwykle hehe
ale adas juz zrobil jajecznice wiec pora na sniadanko wstawac hehe

moj zwariowany maz wstal o 6 by pograc w fife.. chyba bal sie ze pozniej sie nie dobije do kompa hehe
a leos dolaczyl do niego o 8 :ico_szoking:
kurcze dziecko mi poprzestawia i sie nie wyspie potem hehe

dobra bateria pada... spadama

kasik no niech juz wyjda.. biedna wikusia. tak sie meczy
pytalam cie wczoraj jak daleko jest z gloucester do bham?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lis 2007, 18:36

ale tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
my wróciliśmy z schopingu :ico_olaboga: kupiłam drobnostki na prezenty, nic wielkiego, ale chociaż coś :ico_oczko:
ludzi w mieście tysiące i chcielismy jeszcze Jacolowi spodnie kupić, ale nie widziałam zadnych, a pozatym misiek nienawidzi zakupów, wiec zrobiłam wszystko w 2 godziny ( czyt. satałm do kasy po 25 min w kazdym sklepie) wiec sprinta mam niezłego nie?
no, bluzki na chrzciny nadal nie mam, ale upolowałam dzis butu na korku za :ico_szoking: 5 F :ico_szoking: była wyprzedaż małych rozmiarow bo nikt nie kupuje rozm, 35 :ico_puknij: tylko ja :ico_brawa_01: wiec buciory na chrzciny mam :ico_brawa_01:
dobra spadam bo misiek woła :ico_oczko:
aha : dzwonił do mnie nasz były wspólokator :ico_puknij: palant jak nie wiem co bo nam nonono obrąbał a teraz na piwko chce wpadać albo kase pożyczyć :ico_puknij: niech spada na drzewo :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość