Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lis 2007, 19:47

Alinko wracaj do zdrowia kochana ;p
A Marcinek maaaarrruuudnnny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 20:11

dobra, ja zmykam na filmik, potem kąpanko, jedzonko i do spanka.

papa

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 lis 2007, 20:34

STO LAT DLA WIKI

Magda, Asia - ja tez ma fride, ale szczerze mowiac 2 lekarzy odradzalo mi jej stosowanie gdyz bardzo podraznia nos... to opinia laryngologow, mowia ze jest zbyt inwazyjan i pozdraznia sluzówke.. mowili zeby zakraplac sola i wyciagac raz dziennie... a marcinka kladz jak najczesciej na brzuchu... co do kaszelku my tez mielismy suchy kilka dni a od wczoraj mokry i siedzimy ciagle w domu... juz mam dosc bo i jak i oskar i laura chorzy :-(

alinka - pewnie ze nie bylo tak zle :-)

magda - czekamy na zdjecia

jasnie pani - i ty nie zapomnij... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 lis 2007, 21:34

madziorka hihi pisze:kamila jakos tak poczulam sie troche jak durna blondynka dla ktorej tylko zakupki i koszulki w kropki sie licza...
pisze o takich bzdetach bo tyle mam na glowie.. i przyjemnosc mi to sprawia ogromna..
lubie lazic, szperac , mierzyc.. takie mam zycie troche beztroskie,,
pewnie to niedobrze,,,i niektorych moze wkurzac... hehe
ale taka pusta nie jestem hehe :ico_nienie:
choc przyznaje zze troche lekkomyslna hehe

doceniam twoja szczerosc.. ale powiem ci ze jakos tak mi sie nastroj popsul..





Madziorka ja tak o Tobie nie mysle wcale. Fajnie, że są na tym szarym świecie takie osóbki jak Ty. Wszyscy wokół narzekaja i marudza a Ty nie. No i bardzo dobrze. Cieszę się, że jesteś szcześliwa.
A ja wczoraj zasnąć nie mogłam bo miałam wyrzuty sumienia, że Ci to wszystko napisałam. Ale nie miej mi za złe. Bardzo Cie prosze. Wiem, że jestes madrą i bystrą dziewczyną a nie jakąś tam pustą barbie.



madziorka hihi pisze:kamila nie wiem czy dobrze zauwazylam
ale wydaje mi sie ze to nie o szczerosc do konca ci chodzi..
ostatnio wydajesz sie jakas bardziej podminowana...
i rozdrazniona..
moze sie myle


Mylisz się... wszystko gra. Taka moja niecna natura.

Reszty postów już nie dopisałam bo koleżanki do mnie własnie przyszły.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

24 lis 2007, 22:18

witam, zadko sie odzywam ale czytam i po tej dyskusji musialam sie odezwac :ico_oczko:, zeby nie bylo, ze ja z tego powodu tez nie pisze.

Juli jak mozesz to napisz cos co wiesz o tej psychologi rozwojowej na temat dziecka, mialam psychologie ale wieku temu wtedy jeszcze nawet nie planowalam dziecka wiec pewnie mowili ale jednym uchem wlecialo drugim wylecialo.

Martaja pisala na "moim" drugim watku o czerwcowkach ale rowniez chyba sie z nia nie witlaismy i od nas sobie poszla, zadalam jej pytanko czemu nie pisze na tik-taku to nic mi nie odpisala.

Madziorka ja lubie czytac twoje posty w naszej szarej codziennosci odrobina optymizmu i szalenstwa wkazana :ico_oczko:

Arek rowniez ma katarek ale to ponoc od alergi.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 lis 2007, 22:37

madziorka hihi pisze:


mam nadzieje ze Ania nie opuscila nas ze wzgledu na ten wyzej wymieniony problem..

Nie opuściłam Was, nie ma takiej możliwości :-D :-D :-D Ale poniekąd masz rację Madziorka - ostatnio mam bardzo mało czasu na forum. Helenka jest niezwykle absorbująca, zarówno w dzień jak i w nocy( choć ostatnio budzi się tylko kilka razy, anie kilkanaście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ). W dzień odsypiam, zajmuję się Malutką i domem... no i jeszcze hiszpański... W związku z powyższym nie mam zbyt wiele czasu na aktywność na forum, a tylko o sobie i Helence nie chcę pisać.... Oto co zapiętałam z Waszych postów... Wybaczcie jeśli kogoś pominęłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Alinko, kuruj się kochana...

Dla Wikusi 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madzia, cieszę się, że mąż już w domku. No i życzę Marcinkowi zdrówk!

O co chodzi z chorobą (?) Agniechy to też nie bardzo wiem...

Pamiętam jeszcze, że było pytanko czy dzieci na cycu przesypiają całą noc (już chyba poruszałyśmy ten temat). Moja Helenka budzi się najedzonko 2 lub 3 razy.
Madziorka, pytałaś też o jabłuszko. Chyba dziewczyny Ci już pomogły... U mnie Helenka wsuwa jabłuszko lub jabłuszko z marcheweczką i z kupami w zasadzie nic się nie zmieniło - są raz (czasem 2 dziennie) troszkę bardziej gęste i tyle.
Hmmm, co tu jeszcze....
Juli, uśmiałam się z opisu włamania do furki :-D Szkoda, że filmik mi się nie odpalił...
Avisku, życzę Wam wszystkim zdróweczka!!!
Ach, witam nową koleżankę!! Napisz coś więcej o sobie i swoim Maluszku!


To by było na tyle... My do poniedziałku jesteśmy u mojej mamy. Helenka w miarę zdrowa ale daje czadu - nie wiemy co się dzieje... Byłam dziś u fryzjera, obcięłam włoski i mam na moich ciemnych blond i czerwone pasemka. Z fryzurki jestem zadowolona :). Poza tym niedługo zaczynam kurs na prawko, a Krzyś od stycznia znów będzie na szkoleniu - tym razem prawie 4 miechy :ico_placzek: :ico_placzek: W związku z powyższym mój urlop wychowawczy prawdopodobnie przedłuży się o miesiąc. Pożyjemy, zobaczymy.

Aga, chciałam tylko powiedzieć, że wiem co czujesz odnośnie swojego ojca - niestety....

Oki, zmykam pod prysznic, bo zaraz będziemy oglądać 5 odc Prison Break.

Buziaki!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 lis 2007, 01:34

Czy dziecko na cycku przesypia całą noc!?


nie! Przynajmniej nie moje.

Co do Martaji to myslę, że ona zajeta jest pisaniembloga i tyle. No cóż trudno.

A co do nowej Madzi to tez mam nadzieje, ze sie nie wystraszyła naszej dyskusji.
Madzia odezwij się. jesteś tu jeszcze??

dziewczyny kurujcie siebie, mężów i dzieciaczki. Jakas epidemia. u mnie też chorują, ale ja z Tomciem na razie ok.

Słuchajcie ja jeszcze wrócę do wczoraj. Bo mi pomysł przyszedł. Wiadomo, że nie zawsze sie pamięta wszystko, zwłaszcza jak duzo postów. Nie mam żalu nigdy jak tam nie zwrócicie uwagi na moje perypetie. Chodziło mi przede wszystkim o konkretne pytania. I dlatego pomyślałam sobie, że jak któraś ma takie pytanie to żeby je zaznaczyła pogrubieniem. Wtedy na pewno nikt go nie pominie i nie zapomni.
Co Wy na to?

Juli jak piszesz o swoim Duzym to normalnie jakbym o Jarku moim czytała. Toż to jedna natura. Niejedną noc tak przeczekałam na niego. I tez kocham i wybaczam. Chociaz od kiedy jest dziecko to stara sie nie robic takich numerów.

Ide spać. Koleżanki dopiero poszły. Coś mnie głod dopadł więc lepiej sie położę bo grzech o tej porze lodówke otwierać.

Ach musze sie jeszcze podzielis moim małym szczęściem. Wreszcie kupiłam laptopa i właśnie dzis pierwszy raz z niego do Was klikam. Oby działał jak najdłuzej...

[ Dodano: 2007-11-25, 00:39 ]
Madziorka napisz, że mi wybaczasz i że jeszcze mnie lubisz... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lis 2007, 09:08

witam z ranca :ico_kawa:
wczoraj o 20,30 padlam. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: szacuneczek dla wszystkicj mam nie przesypiajacych kilku naocy z rzedu. Po tygodniu takiej syzyfowej pracy zabrali by mnie do psychiatryka. Ale z racji mojego uwielbienia spania ruszylam wczoraj mózgowniac i wymyslilam kilka sposobow na swedzenie dziasel przy zabkowaniu, bo Luska ma tylko ten problem. Tak wiec polecam: pierwsza szczoteczke do zebow (taka silikonową z ogranicznikiem), na to zel na zabkowanie i dziecko na 2 godziny z glowy - gryzie szczotke :ico_oczko: - trzeba tylko uwazac, zeby w raczkach nie przelozylo sobie w drugą strone i do gardla nie wlozylo. Oprocz tego takie dlugie chrupki kukurydziane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez na dlugo zajmuja uwage i drapia w dziasla, oraz, jak juz bardzo boli, smoczek maczany w syroku przeciwbólowym i herbatka z melisą na popiie i po takiej mieszance dziecko zasypia jak niemowlak :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

-indigo- pisze:Co Wy na to?

jak na lato :-D dla mnie oki

mloda mi pisac nie daje, wpadne potem jak maz wstanie i sie nia zajmie :ico_oczko:

avisek pisze:jasnie pani - i ty nie zapomnij...

nie zapomnialam :ico_oczko: tylko sie wyspac musialam :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
polewanie wodą
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-11-25, 08:47 ]
Acha, a na kupke to polecam deserek z suszonych śliwek Gerbera - u nas zadzialal lepiej niz jablko i herbatka z kopru i rumianku

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 lis 2007, 10:36

witam z rana mąż spi z Arkiem a ja sie nudze mamy isc do miasta ale czekam jak sie szanowni mężczyzni wyspia.

Noce a ni jedna nigdy nie przespana mimo z dziecko butelkowe :ico_placzek:

Kamilko z tym pogrubieniem masz racje, ja jeszcze jak mam duzo do odpisywania to otwieram sobie forum 2 razy jedno mam na "odpowiedzi" a na drugim czytam.

Aniu wspolczuje kolejnego kursu meza, jaka on ma prace jesli mozna wiedziec ze ma tak duzo tych kursow - przperaszam pewnie to pisalas :ico_sorki: ale nie kazde posty czytam wnikliwie.

[ Dodano: 2007-11-25, 09:37 ]
Jasnie Pani sliwki z Gerbera wyprobowane rowniez polecam dzialaja rewelacyjnie :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 lis 2007, 11:20

i ja witam z rana.
Dziś już noc nie była całkiem przespana, Emi obódziła się przed 3 zjadła 100ml mleczka i poszła spać dalej do 7 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: także dobrze jest

Aniu pochwal się fryzurką. No i współczuję kolejnego kursu męża, on wojskowy jest?? dobrze pamiętam

Kamilko pogrubianie putań to bardzo dobry pomysł, Już zaczęłam go stosować. No i gratuluję laptopa

JAśnie Pani twoje rady na ząbkowanie muszę sobie zapisać, bo jeśli ząbki z góry będą Emi dokuczać tak jak te 2 z dołu to będę próbować wszystkiego

Astrid otwarcie forum 2 razy i na jednym czytanie a na drugim odpisywanie to świetny pomysł, chyba go powielę. Bo ja do tej pory zapisywałam sobie na kartce co komu odpisać. Twój sposób jest dużo lepszy.

Dziś jedziemy do moich rodziców a potem chyba na chwilę do teściowej tylko się pokazać bo ona dość chora jest i nie chce żeby zaraziła Emilę. Zresztą mojego M. też coś dopadło, normalnie to jakiś czas na chorowanie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość