Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 16:26

U nas ciut lepiej :-D Viki obudziła się tylko raz w nocy, z duzym płaczem i długo mi zajęło aż ją uspokoiłam i uspiłam ale TYLKO RAZ :-D za to zrobiła nam pobudke o 6:45 :ico_szoking: a normalnie budzi się między 8 a 9 rano...


Rzeczywiście dzisiaj obchodzę imieniny :-D i serdecznie dziękuję Wam za zyczonka :ico_sorki:

[center]A tu coś ode mnie
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

[ Dodano: 2007-11-25, 15:34 ]
Jogo my mamy krzesełko plastikowe ale w wersji krzesełka drewnianego, tzn. jak Viki podrosnie to można z niego zrobić krzesłko + stolik. Wg mnie superasne, oparcie się reguluje w 3 pozycjach, 5 punktowe pasy, zdejmowany pokrowiec na oparcie, suwany blat, nakładka na blat do jedzenia itp. Sama zobacz:
http://www.allegro.pl/item274257832_krz ... 2_w_1.html

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 lis 2007, 16:35

Witam was wszystkie serdeczne życzenia imieninowe dla dzisiejszych solenizantów i spóznione zyczenia dla miesieczniaków niech rosną i chowaja się zdrowo

Wybaczcie mi moją nieobecnośc ale ja nie mam kiedy wejsc na tt jak jestem u rodziców.W tym tygodniu bede wiecej w domu to jak mi dziecko i czas pozwoli to bede czesciej do was zagladała.

Widze ze wszyskich epidemia lapie zycze wszystkim aby szybko chorobska sobie poszly i nie wracały.

Julka zaczela jesc pomalu ale cos wreszcie je znowu rusza sie jej zab na dole

Mateusz gryzie mnie po sutkach i coraz mniej tego pokarmu juz sie konczy karmienie piersia
W piatek bylam na kontroli kardiologicznej i wywnioskowalam ze nie ma poprawy tylko jest pogorszenie albo lekarka nic nie widziała bo MAteusz sie ruszał ma 2 przecieki miedzy komorami i w miesniu serca ktore nie kwalifikuja sie do zabiegu i ze moze sie zarosnie nastepna kontrol za 4 miesiace
MUsze poszukac prywatnego kardiologa bo jak pojade na Ligote to za kazdym razem jest inny lekarz.
MAly zaczyna stac przez chwile bez trzymania a najgorsze jak chce sie obrocic i isc i pada. Trzeba go pilnowac .

Katrin i Kolka wspolczuje wam tesciowych wiem jak to jest przed slubem jest pieknie a potem pokazuja swoje pazurki, u mnie jest na tyle dobrze ze bez zaproszenia nikt nas nie nawiedza.

Caro fajny ten jezdzik maly wie jak to dziala czy tylko arazie siedzi w nim.

Delicja wspolczucia dla siostry wiem ze to sa swieze rany i pierwsze swieta i wspomnienia beda wracac.

Kasik moze rzeczywiscie to trzydniowka zobaczysz jutro.Wspolczuje ci z powodu zatok wiem co to za bol ja tydzien chodzilam na przeciwbolowych

Jogobella i Mroweczko, Katrin,Agi i Kamelek brawo za wytwanie w karmieniu piersia aby was maluszki nie gryzly tymi zabkami.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 16:58

[center]Obrazek


Obrazek


Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 lis 2007, 17:00

kasi.k super, że u was już lepiej :ico_brawa_01: a to krzesełko superaśne!!!! my mamy drewniane, dostaliśmy w prezencie, ale mi sie nie podoba
IM witaj, przykro mi z powodu serduszka Mateuszka. a skąd wywnioskowałaś ze jest gorzej???skoro lekarka nic nie zauważyła????


wiecie co wkurzylam się. przyszli do nas goście. No i gangrena swoje wywody na temat Oli. Że Ola nie siedzi bo ją nie sadzamy :ico_puknij: bo tamtej córka w wieku 4 miesięcy siedziała, a jak miała 10 miesięcy to chodziła, pytam się ich do czego ma się Ola spieszyć????że ola ma nadwagę nosz nonono, jak mnie wkurwia takie gadanie. I upadł Oli gryzaczek, a ta cynicznie daj opłukam, bo jej nic nie można brać brudnego do buzi. psita rogata!!!!nienawidzę jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
od 3 dni łazi i mi ględzi, żebym jej ziemniaka dała z zupy. chętnie tego ziemniaka wepchnełabym jej w ryj, żeby tak nie mamlała jęzorem.
jeszcze raz usłyszę złośliwość w stronę moją lub mojego dziecka, to jej powiem wprost że sobie nie życzę czegoś takiego. I nie będę patzreć czy są goście czy nie!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 lis 2007, 17:38

delicja pisze:chętnie tego ziemniaka wepchnełabym jej w ryj, żeby tak nie mamlała jęzorem.


i chyba musisz tak kiedyś zrobić, co za małpa z tej baby :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Kasi.k cieszę, się że już lepiej, sprawdziło się, ze jak wejdę na TT następnym razem to będzie u Was lepiej!

IM pisze:MAly zaczyna stac przez chwile bez trzymania a najgorsze jak chce sie obrocic i isc i pada


u nas jest identycznie, lepiej idżcie prywatnie do kardiologa, a wogóle coś powiedziała konkretnego?
W jeżdżiku to na razie tylko siedzi i go ciągamy, ale mu się podoba bo nie chce z niego zejść, trochę jeszcze poczeka, aż sam będzie się odpychać :-D

Kolka to fakt mój brat jest super, zawsze dużo mi pomagał i bardzo go kocham, jak co roku jezdziłam do pracy do Niemiec, to właśnie u niego mieszkałam, bardzo mi pomagał, mnie i mamie, a jak pojechaliśmy już moim mężęm i mieszkaliśmy tam jakiś rok to on i bratowa byli jedynymi bliskimi tam dla nas, bez nich bylibyśmy tam jak takie sieroty :-D :-D , to właśnie on ma być chrzestnym, a jeszcze młodego nie widział, co rusz mu tylko zdjęcia wysyłam, on jest po prostu dobrym człowiekiem i nie chodzi o to że daje prezenty, jego po prostu da się lubić, a w sumie nie wychowywaliśmy się razem, bo jesteśmy rodzeństwem przyrodnim i dzieli nas 14 lat różnicy!

A twoja siostra mimo że nie kupuje jakiś drogich prezentów, to najważniejsze,że małą kocha, bo to naprawdę się liczy :-)

A mój brat też nie kupuje rzeczy jakichś drogich firm, tylko w tańszych slepach, oprócz tego jeżdżika, kupił jeszcze kombinezon na zimę, trochę duży, będzie dobry na następną zimę i też mówił że akurat z bratową byli w sklepie i była jakaś promocja no to wzieli- najważniejsza jest pamięć, wartość prezentów jest bezistotna! I oczywiście szczerość w dawaniu, nie z musu!

A teraz wiadomość dnia: przyjechali do nas teście :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , długo nie posiedzieli, mały był przy nich jakiś osowiały, teściowa ale on spokojny, a on właśnie zgrywał grzecznego chłopca :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i dali 50 zł na urodziny :ico_szoking: , strasznie sztuczna atmosfera była.............., tu włąśnie tej szczerości nie było...............

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lis 2007, 18:44

caro samochodzik super :ico_brawa_01: my myśleliśmy juz włąsnie kupic jakis jezdzik :-D
Mowie dzis domojego M zeby kupic Erykowi takie cos na kólkach co sie trzyma dziecko i idzie-takie jak taczki-niewiem jak to nazwac-a ten do mnie balkon mam kupic(chodzilo mu otaki dla staruszkow:)) Głupi :-D :-D Bo w sumie kupilismy kiedys takie cos na klocki taki wozeczek na kolkach i sie Eryk trzyma a to jedzie bo na kolkach i on wtedy idzie-tylko ze to jest niskie i chcialam takie wyzsze :-D a ten mi z balkonami wyjezdza :-D

Ale Wy sie macie z tymi Waszymi GANGRENAMI :ico_olaboga: :ico_olaboga:

katrin ja dzis niemam imienin tylko 22 marca :-D dzien po urodzinkach :-D

Mordeczka Kacpiemu małpeczce fotke zrób i pokazuj :-D

IM czemu sadzicie zejest cos gorzej???? ja niewiedzialam ze Mateuszek ma cos z serduszkiem :ico_olaboga: -oby było wszystko ok!!! I :ico_brawa_01: dla spryciarza :-D Mnietez juz gryzc zacyna po sutkach :ico_oczko:

Kamilkowi wszystkiego naj naj z okazji 8 miesiecy :ico_buziaczki_big:

Delicja co sie Szwagrowi stało(mam nadzieje ze to pytanie niesprawi Ci bólu) jezeli niechcesz nieodpowiadaj-ale ja wtedy jak pisalas to chyba niebylam czestym gosciemna tt!!!

kolka dzieki za wpisikna blogu :-D

[ Dodano: 2007-11-25, 17:51 ]
a tak na marginesie to podalam kiedys numer gg bo caro chciala i zadna z Was sie nieodezwala :ico_noniewiem:

kasik to lux ze Wiki juz lepiej :ico_brawa_01: ,bo tyle co sie ta Twoja bida nacierpaiala :ico_olaboga:

Jogobela My mamy krzeselko chicco-plastikowe i jestem w pelni zadowolona
o takie:
http://www.allegro.pl/item273140214_krz ... ratis.html

[ Dodano: 2007-11-25, 17:53 ]
tylko kolor mamy inny :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 lis 2007, 20:26

cześć ponownie :-D
My już po wizytacji :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Zwalili nam się całą rodziną na łeb- głowa mi teraz pęka :ico_olaboga: :ico_olaboga: Julka nie wygląda na chorą i mogliśmy bez problemu ją przywieźć do nich... To są JEJ słowa... A jak ma kur..a wyglądać? Bandażem ją mam owinąć? W święta do prababci nie mamy prawa jechać bo za zimno samochodem... No- my biedy, ale ogrzewanie jeszcze w aucie mamy... A w ogóle chodzi o to, że ona tej prababci (swojej własnej teściowej) nienawidzi i nie chce, żebyśmy wcale tam jeździli. A prababcia to akurat złota kobieta i też ciepło ma w domku i pojedziemy bo ja tak chcę :-D I powiedziałam, że wg jej toku myślenia to Julki w ogóle nie powinnam nigdzie wozić- także do nich, jak chce to nie ma sprawy :-D Zamilkła na chwilę, ale za chwilę ZABRANIAM WAM :ico_szoking: :ico_puknij: Przywieźli Julci biszkopty... ona zjadła 3 a oni resztę. Powinnam napisać- przywieźli sobie chyba :ico_noniewiem:

Mój R wypił ze swoim powalonym braciszkiem (co tylko czasem ma wzloty jak ostatnio) kilka piwek i teraz z jakiegoś powodu przypierdziela się do mnie. Pewnie nie tam na mamcie się spojrzałam, albo odezwałam. Sam wykąpał Julkę o 18,30 :ico_szoking: bo chciał już spokoju... No, ale gdyby ta hołota nie przyjechała to byłby spokój i dziecko nie byłoby tak zmęczone... A tak wytarmosili ją, że nie miałam czasu butli podać... jak w końcu dopadła do niej to mało z butelką nie zjadła :ico_olaboga:
I w ogóle nie będę się wdawać w szczegóły, bo szkoda nerw... A zapomniałabym- kazała, żeby Gabi (córce tej kuzynki, a to jej chrześniaczka) kupić takiego lepszego laptopa... za 146 zł... Czy ona nie wie ile jej synuś zarabia? Dekiel nad dekle. Powiedziałam, że jak ma chęć to proszę bardzo, niech kupuje takiego...

Z tego wszystkiego zapomniałam co miałam napisać Wam...

IM, mam nadzieję, że z serduszkiem Mateuszka wszystko będzie dobrze. Idźcie lepiej prywatnie do lekarza.

Caro, gratuluje brata. A to się teście rzucili :ico_olaboga: Pewnie dlatego tacy osowiali byli :-D

Mróweczka to nie ja, to Julka :-D Proszę bardzo :-D Ja nie widziałam Twego numeru gg :ico_noniewiem:

Delicja ja mam inna propozycję, gdzie jej tego ziemniaka wsadzić... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-25 ]
No i zapomniałabym:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KAMILKU Z OKAZJI SKOńCZENIA 8 MIESIęCY I DLA CIEBIE LAURO RóWNIEZ NAJLEPSZE ZYCZENIA
:ico_prezent: :ico_prezent:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 lis 2007, 22:02

Kolka, serce dziekuję za pamięc o Laurze, KAmilek brawo za 8 miesięcy!!!!!prosze my kwietniowki a miesiąc róznicy , dla malcow to wiele taki miesiąc!!!

KASIK
wiem co czujesz Laura juz mniej kaszle ale to byl koszmar zaczelo sie wlasnie od gorączki , myslalam ze to zobaki albo 3 dniowka ale jak poszlam do lekarza okazalo sie ze to wcale nie ząbki ( IM MNIE niunia nie ugryzie bo wciąż nie ma ani jednego zebulka) , lekarz powiedzial co mam dac to samo mniej wiecej co tobie a potem Laura sie rozkrecila i tak biedna kaszlala ze nie wiedzialam jak jej pomoc , katarku nie umiala wysiakac no bo jak , kupilam ta rurke do wysysania ale potem na jej widok dostawala spazmow histeriii, na szczescie w nieszczesciu mnie tez zmoglo i przez to mogę byc z nią!!!
zycze Ci by Cie to mniej nerwow kosztowalo i zeby VIki jak najszybciej doszla do siebie , a kszesełko BOMBa i chyba tak jak piszecie lepsze plastikowe choc myslalam wpierw o drewanianym ale serio chyba za cieżkie .Chcialam drewniane ze wzgledu na dwie funkcje ale ten tez jak pokazujesz ma dwie , szkoda tylko ze dwa kolory.
Poza tym jak Delicja pisze ze nie jest zadowolona z drewnianego to chyba cos w tym jest.

MORDECZKA masz juz tych chrzestnych???

a ha stawiam spoznione ciacho na Laury 7 M :) na dobrą noc :ico_tort: :ico_tort:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 lis 2007, 23:37

Dla dzisiejszych solenizantow 8 miesieczniaka Kamilka i siedmiomiesieczniaczki Laurenki duzo zdrowka i slodyczy na kazdy dzien!!!!

Ale naklikalyscie a ja taka zmeczona-nie wiem czy zapamietam :ico_placzek: :ico_placzek:

Bylam z mezem na tym obiedzie w chinskiej, ale doszlam do wniosku, ze juz nie pasi mi chinska kuchnia-jakas taka nienajedzona wrocilam, mimo, ze bylo w formie bufetu, wiec moglam jesc do woli.Wole kuchnie grecka a najlepiej polska :-D

Jutro rano poodpisuje na posty bo nie mam sil dzis
Dziekuje za zyczonka-jestescie kochane!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lis 2007, 23:42

jogobela niop spóźnione ale szczere życzonka dla siedmiomiesiecznej Laury :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość