mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 lis 2007, 23:29

kaska28 pisze:A ja oglądam "Taniec z gwiazdami" i chciałabym żeby wygrała Ania Guzik, ale pewnie wygra Steczkowska. Nie przepadam za nią...
ja tak samo za nia szłam i wygrła całe szczęscie dobra uciekam spać

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2007, 23:32

jest cała masa takich bajerków i trzeba główkować czy to w ogóle potrzebne :ico_puknij:
ja teraz też na allegro siedzę, wszystko piekne i kolorowe i mięciutkie... mi sie wydaje, że jak jest kombinezonik to kocyk starczy jakiś ciepły i śpiworek jest nie potrzebny? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 lis 2007, 23:41

Dobry wieczór :-)
Tak się przypatruję Waszym przygotowaniom i widzę, że idą pełna parą. Moje są daleko daleko w tyle :-/ . Zawsze przeglądam Wasze propozycje produktów z allegro i czasem bywają naprawdę ciekawe. Szkoda, że ja nie mogę tam zrobić zakupów. Jak na razie to muszę przygotować sobie zapewne dłuuuuuuuuugą listę produktów i wkrótce wybiorę się z chłopakiem na zakupy.. Tylko zastanawiam się czy jedna para rąk do dźwigania wystarczy czy też trzeba będzie obracać na kilka razy z tymi zakupami (że też mój chłopak nie dorobił się prawa jazdy :ico_zly: ).
Powinnam być już też gotowa z torbą do szpitala bo choć termin mam za 6 tygodni to kto wie co się wydarzy :-)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 23:46 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lis 2007, 23:42

No własnie od tego patrzenia na allegro mozna zwariowac. Z drugiej strony te spiworki mogą słuzyc jako kocyk prawda? Ja i tak kocyk musze kupic jakis ciepły wic moze się skusze? :ico_oczko:

Justyna wrócił juz Kuba???

[ Dodano: 2007-11-25, 22:44 ]
CleoShe pisze:Powinnam być już też gotowa z torbą do szpitala bo choć termin mam za 6 tygodnie to kto wie co się wydarzy

ja tak myśle ze spakuje sie gdzies po świętach :-)

CleoShe, a nie mozesz np pozamawiac na allegro i zeby ktos Ci to wysłał z rodziny? Chyba ze sie nie opłaca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-25, 22:46 ]
mariola, dobranoc :-)
Patryk w koncu zasnął. Zjem jakąs kolacje i pewnie tez sie bede zbierała.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 23:47 przez madziarka81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2007, 23:46

w ogóle to moja mam nam ciągle pomaga z czymś, bo razem mieszkamy, tato kupił łóżeczko z wyposażeniem i dzisiaj kuba był u swoich rodziców i pytali czego nam jeszcze potrzeba... więc kuba przychodzi do domu i mówi, że powiedział rodzicom, żeby kupili to takie co się dziecko zawija w to tak od dołu i po bokach... -rożek znaczy??... -no chyba tak, więc mu powiedziałam, że rożek to ja za 15 zł kupie sama we wzorze pościeli, bo taki widziałam jak byłam po łózeczko, a jego rodzice by nie wiedzieli przecież jaka to pościel, ani w ogóle jaki by mi odpowiadał... -no to może chuste niech kupią, -nie chuste nie, ty lepiej wózek pchaj, bo sie potkniesz, wywrócisz... :ico_puknij: no dobra, to może wózek... na allegro za 400zł z wysyłką można kupić na prawdę fajny, mój tato tyle dał za łóżko, to twoi rodzice mogą wydać na wózek, (bo mamy od znajomych, ale ma spierniczone amortyzatory tylne i generalnie według mnie jest potwornie paskudny, zszywałam go w wielu miejscach, jest już zniszczony i sprany i kosz na zakupy już się nie nadaje do użytku) -nie, po co nam nowy wózek mamy przecież, ten starczy, na co ci jakis tam nowy?! :ico_noniewiem: -no dobrze, więc wychodzi na to, że twoim rodzicom nie pozostało nic innego jak tylko czekać, aż się dziecko urodzi i tyle, bo nic nie mają już do kupienia... -no a ciuszki? :ico_szoking: tym pytaniem mnie zszokował... nie wiem jak wy, ale ja bym nie chciała, żeby moja teściowa nakupowała mi ciuszków w swoim guście, najpewniej w kolorze różowym-nienawidzę różowego... i w ogóle żeby wasza teściowa miała decydować w co będziecie ubierały swoje dziecko?? co innego, jakby zaproponowała, że zapłaci za część chociaż zakupów dla dziecka, ale na to się nie zanosi, poza tym znając ją to by przewertowała co kupiłam, uznałaby, że jej to nie odpowiada i nasłuchałabym sie jeszcze... podziękowałam więc za taką pomoc... Moja mama powiedziała, że kupi mi wózek w grudniu, teściowie się wykazali, nie ma co...

[ Dodano: 2007-11-25, 22:49 ]
madziarka81 pisze:Justyna wrócił juz Kuba???

wrócił godzine temu i wyszedł składać scenę po koncercie... nawet za bardzo nie zwrócił uwagi, że jestem zła... zjadł kolację, którą jak zwykle podałam mu pod nos i poszedł... :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-25, 22:54 ]
patrzę na allegro i sobie myślę, że ludzie są nie poważni... kto kupuje dzidziusiowi "królewską posciel" za 200zł? ...a są tacy.. :ico_puknij: "z nakładaną na czubek baldachimu koroną" :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lis 2007, 23:56

Fintifluszka pisze:nie wiem jak wy, ale ja bym nie chciała, żeby moja teściowa nakupowała mi ciuszków w swoim guście, najpewniej w kolorze różowym-nienawidzę różowego... i w ogóle żeby wasza teściowa miała decydować w co będziecie ubierały swoje dziecko??

moja tesciowa jest własnie taka ze kupi dla Patryka wg własnego uznania. Fakt ze gustu złego nie ma bo zawsze coś ładnego ale mnie to denerwuje ze nie moge zdecydowac ja w czym ma chodzic.Teraz kupili mu kurtkę zimową, na szczęscie praktycznie taką samą jak ja wczesniej upatrzyłam ale nie zapytali sie mnie o zdanie.Nic nie powiedzieli tylko poszli i kupili :ico_zly:

Fintifluszka pisze:Moja mama powiedziała, że kupi mi wózek w grudniu, teściowie się wykazali, nie ma co...

no to rzeczywiście.A nie mozesz im sama zasugerowac???

A tak na marginesie przegladałas juz wózki na allegro??? Pokaz jakie Ci sie podobają, ja cenowo tez drogiego ie bede wybierac a zawsze mozemy powybierac razem :-)

Fintifluszka pisze:wrócił godzine temu i wyszedł składać scenę po koncercie... nawet za bardzo nie zwrócił uwagi, że jestem zła... zjadł kolację, którą jak zwykle podałam mu pod nos i poszedł...

za dobra kobieta z Ciebie :-) Ja kolacji bym nie podała :ico_nienie:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 00:04

madziarka81 pisze:CleoShe, a nie mozesz np pozamawiac na allegro i zeby ktos Ci to wysłał z rodziny? Chyba ze sie nie opłaca :ico_noniewiem:


No właśnie nie opłaca się.. Tutaj rzeczy są w miarę dostępne cenowo, dobre gatunkowo i ładniutkie też. Tylko sama ta bieganina mnie przeraża. Choć moja mama przyjedzie do mnie w okolicy porodu i poprosiłam ją by przywiozła mi kilka rzeczy. W Polsce jakoś lepiej się dba o dzieci. Np czapeczki tu są tylko same takie nakładane bez troczków pod szyjką.. a przecież dziecko często wierci główką, czapeczka więc się non stop zsuwa, albo gruszki do noska.. z samymi jakimiś wielkimi końcówkami.. Nie widzę tego w praktyce.

I w ogóle kiedy bywają zimne dni w Polsce cieplutko ubiera się dziecko by się nie przeziębiło.. a tu??? Dzieciaczki z gołymi główkami, bez bucików, nawet bez skarpetek :ico_olaboga: I ewidentnie dzieciom zwisają gile z nosa ale rodzice nic. W Polsce to nie do pomyślenia.
Wczoraj nawet szłam takim deptakiem ze sklepami.. Siedziały dwie matki, koleżanki z niemowlakami, karmiły je piersią.. na dworze gdzie ziąb.. ok 5 stopni i malenstwa oczywiscie bez czapeczek :ico_olaboga: :ico_chory:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 lis 2007, 00:10

CleoShe pisze:Siedziały dwie matki, koleżanki z niemowlakami, karmiły je piersią.. na dworze gdzie ziąb.. ok 5 stopni i malenstwa oczywiscie bez czapeczek

nie do pomyślenia :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2007, 00:20

CleoShe pisze:Dzieciaczki z gołymi główkami, bez bucików, nawet bez skarpetek :ico_olaboga: I ewidentnie dzieciom zwisają gile z nosa ale rodzice nic
:ico_haha_01: dobre... choć oczywiście straszne rzeczy, ale zabrzmiało zabawnie :ico_oczko:
madziarka mam upatrzony wózek, który jest bardzo tani i co ważne-na paskach, polska produkcja, na prawdę, jeden z tańszych na allegro, ale widziałam go na żywo, obejrzałam-zaczepiłam babkę na ulicy, bo wypatrzyłam, że to identyczny :ico_oczko: i uważam, że jest bardzo fajny. Wkleje linka jak znajdę...

[ Dodano: 2007-11-25, 23:23 ]
http://www.allegro.pl/item270720702_wie ... k_lux.html o mam... kolor nr3 mi się podoba... ale dzisiaj wypatrzyłam jeszcze dwa w atrakcyjnej cenie... tylko już nie tak łatwo będzie je znaleźć :ico_noniewiem:
na prawdę mój tato więcej dał za łóżeczko, to co strasznego w tym, że teściowie mieliby kupić wózek, który służy przecież kilka lat?? zamiast tego zszywam elementy swojego klamota, żeby się kupy trzymało :ico_puknij:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 lis 2007, 00:33

Fintifluszka, ja patrzyłam tez te wózki. Mówisz ze fajnie wyglądaja? Mi podoba sie kolor 14, chciałabym na pompowanych kołach.
Fintifluszka pisze:zamiast tego zszywam elementy swojego klamota, żeby się kupy trzymało

_________________
powiedz Kubie ze to Ty głównie bedziesz jeździć z dzieckiem na spacery, po zakupy itp. Tak więc zeby dłuzej posłuzył musi byc w dobrym stanie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość