Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 10:14

czesc Renia,

....ale sie rozpisals!!! :ico_brawa_01:

Wozeczek, wybralas dokladnie ten sam co ja chce!!!!! Tylko jeszcze nie wiem, ktory kolor, teraz mozna go tez kupic razem z fotelikiem samochodowym w komplecie i taki chyba kupie!

Renia0601 pisze:jak dobrze pamiętam do rodziców do Kielc :-) to może w szpitalu się spotkamy :ico_oczko: ale lepiej niech jeszcze maluszek poczeka trochę


Tak Renia, masz racje do Kielc... ale tez mam nadzieje ze poczeka chociaz do Nowego Roku :ico_oczko:

Buzka!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 10:26

mz74 pisze:teraz mozna go tez kupic razem z fotelikiem samochodowym w komplecie i taki chyba kupie!


teraz jest a jak moi teściowie wrócą promocja może się skończyć :ico_noniewiem: sama nie zamówię, Marcin by mnie zjadł, bo jego siostrze kupili właśnie wózek i fotelik nam jego zdaniem też muszą, a łóżeczko mamy mieć od mojej ciotki, to największe wydatki w sumie nas ominą :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 10:31

teraz jest a jak moi teściowie wrócą promocja może się skończyć :ico_noniewiem: sama nie zamówię, Marcin by mnie zjadł, bo jego siostrze kupili właśnie wózek i fotelik nam jego zdaniem też muszą, a łóżeczko mamy mieć od mojej ciotki, to największe wydatki w sumie nas ominą :-D


Ja mam nadzieje, ze bedzie jeszcze dlugo ta promocja, bo wozek nam maja kupic moi rodzice, ale to pewnie gdzies w grudniu dopiero.... My lozeczko tez juz mamy, dostalismy od kuzynki! :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 lis 2007, 11:11

Cześć dziewczynki.

Ja na sekundkę bo niedawno wstalismy :ico_oczko: Zaraz sniadanko, ogarnąć się i na dwór bo piękne słoneczko jest :ico_brawa_01: Musze jeszcze poczytac co nowego naskrobałyscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 11:17

Czesc Madziu!!

U nas wlasnie byla sniezyca, slonca zero!!

Buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 11:31

a umnie wczoraj było ciepło i praktycznie cały śnieg stopniał i teraz za oknem brzydka jesień, nawet nie jesień bo na drzewach puste badyle są, bez liści, bee.

A ja sobie kawałek mojego wesela właśnie oglądałam, się normalnie wzruszyłam troszkę. A macie jakieś śmieszne sytuacje ze ślubu? Mój Marcin np powiedział że mi nie odpuści aż do śmierci (się pomylił chłopina) i dwa razy powtarzał że ślubuje mi miłość, bo zapomniał co ma mówić dalej (chociaż ksiądz podpowiadał :ico_oczko: ). A jaka ja wtedy szczupła byłam, jak zmniejszę to wrzucę wam fotkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 11:34

Renia0601 pisze:A macie jakieś śmieszne sytuacje ze ślubu?


Moj Piotrek biedaczek nie wiedzial, ktora obraczke ma wziac z talerzyka, zeby mi zalozyc, bo moja byla wieksza o jeden rozmiar.... ale po dluzszej chwili wpartywania sie w nie, wybrac wlasciwa, ale smiesznie to musialo z boku wygladac..... :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2007, 11:40

0cześć dziewczyny.
Gosiu, Reniu, spokojnie, promocja potrwa, skoro trwa juz prawie rok :ico_oczko: ja na samym początku ciąży oglądałam wózki i wtedy chciałam ten o którym wy mówicie i na dodatek ten sam kolor co Renia, ale później pokazał się ten drugi i się przerzuciłam :ico_oczko: ostatnio wlazłam na komentarze sprzedawcy i napisałam tam do babeczki, która kilka miesięcy temu ten wózek kupowała, żeby się dowiedzieć co o nim myśli i dostałam dzisiaj zachwalającego maila, więc przy tym wózku zostanę... Zamówię po 10-tym (po wypłatach mojej i mojej mamy :ico_oczko: ) podobnie jak resztę rzeczy, których mi brakuje, przede wszystkim dla siebie do szpitala te wszystkie podkłady i majtki i takie tam, bo jakby dzidzia się chciała wydostać szybciej, to zawsze ja mogę leżeć w szpitalu, a mama chodzić po sklepach za najpotrzebniejszymi bibelotami, a fanty do porodu będą mi potrzebne od razu... z resztą, chcę zamówić od razu trochę rzeczy dla dzidzia więc chyba zrobię to za jednym zamachem... lubię jak tak paczuszki do mnie masowo przychodzą :ico_haha_01: no i jak już będę miała co trzeba to pakuję torbę-jak mi zostaną 3 tygodnie do terminu, to już chyba nikogo nie będzie dziwiło, że jestem zwarta i gotowa... ach, a dzisiaj idę na 13 do lekarza!

[ Dodano: 2007-11-26, 10:43 ]
hehe... ja ślubu nie brała-ciągle jestem stanu wolnego :ico_oczko: miał być w sierpniu, ale nie chciałam z brzuchem lecieć do ołtarza... może to i dobrze, bo jak mnie czasem Kuba tak wkurza i pomyślę, że miałabym być z nim związana dokumentem to zimnych dreszczy dostaje...
u mnie od wczoraj pada deszcz i jest wstrętna pogoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 11:45

Justyna,

No to mnie pocieszylas z ta promocja i jeszcze ten mail zachwalajacy to juz prawie jestem zdecydowana na ten wozek! Tylko pozostaje kwestia koloru... :ico_noniewiem:

Ja wlasnie czekam na pake z allegro... :-)

Powodzenia u lekarza i melduj sie po wizycie oczywiscie!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 11:45

Fintifluszka pisze:a dzisiaj idę na 13 do lekarza!

no to czekamy na wieści co tam u was nowego

mz74 pisze:Moj Piotrek biedaczek nie wiedzial, ktora obraczke ma wziac z talerzyka, zeby mi zalozyc, bo moja byla wieksza o jeden rozmiar.... ale po dluzszej chwili wpartywania sie w nie, wybrac wlasciwa, ale smiesznie to musialo z boku wygladac.....


no naprawdę musiało fajnie to wyglądać :ico_haha_01:


Obrazek
mam nadzieję że jeszcze kiedyś tak będę wyglądać.
A teraźniejsze wkleję jak mi się telefon zachce połączyć z komputerem bo jakoś się teraz buntuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość