Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

25 lis 2007, 19:30

Jeszcze raz Wam dziękuję dziewczynki za dobre słowa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A co do płci to lipcóweczki (gdzieś na początku) maja taki fajny kalendarz,gdzie można sprawdzić co sie urodzi.Z Zuzanką mi się sprawdziło,a teraz wychodzi synuś.Zobaczymy może pod koniec grudnia na usg czy się to sprawdza,buziaki

[ Dodano: 2007-11-25, 18:36 ]
http://jolmys.webpark.pl/
Kurczę,mam nadzieję,że się nie obrażą na mnie,że to sobie skopiowałam,jak tak to wykasuję.

[ Dodano: 2007-11-25, 18:37 ]
Sprawdzać i pisać co Wam wyszło :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lis 2007, 19:56

kochane, witam serdecznie! zulciu, ciesze sie ogromnie ze z toba i dzidzia wszystko w porzadku... odpoczywaj teraz kochana...wasze zdrowko jest najwazniejsze przeciez...
zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze i niunia przyjdzie na swiat o czasie :ico_haha_01:
jak oczywiscie wszystkie nasze dzieciaczki :-D
mi z tej tabeli wyszlo, ze bedzie corunia, ale szczerze wam powiem, ze m.in. z ta tabela planowalam kiedy w ciaze zajde :-D :-D :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-25, 19:03 ]
babe_boom, a co u ciebie? dawno tu nie zagladalas :ico_nienie: pisz szybko jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

25 lis 2007, 20:52

MONIKAB fr, jestem tu codziennie ostatnio miałam awarie kompa i nie było mnie 3 dni :ico_olaboga:
mi wyszło że córcia, ale mam przeczucie, że to jednak Michałek :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 lis 2007, 23:01

Zulciutak sie ciesze, ze u Ciebie i dzidziusia wsyztsko OK :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 lis 2007, 00:08

kurcze Zulcia fajna ta tabeleczka :)
Jeżeli faktycznie sprawdzi się to było by normalnie genialnie :-D
Wyszła mi córcia :ico_haha_02:
Ale wg mojego pierszego dziecka też wychodzi córcia a był syn,więc okaże sie za jakieś 2 miesiące przy kolejnym USG mam nadzieję:)

[ Dodano: 2007-11-26, 08:39 ]
K@tk@ czy mogę liczyć na dopisanie do listy?? :-) czy muszę mieć odpowiednią ilośc postów i swoich udziałów na forum??

podawałam już wcześniej dane ,ale podam je raz jeszcze

emalia30-(Emilia,lat 30,Wrocław/Dublin,termin porodu wstępnie 29 maj) -dziękuje


Miłego dnia na początku tyg-kolejnych pięknych doznań :ico_ciezarowka:

Pozdrawiam wszystkie ciepło

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 lis 2007, 10:37

witajcie kochane!
babe_boom, ja tez mysle ze w brzuszku masz michalka :-D
k@tk@ to zdjecie z pania mikolajowa jest po prostu kapitalne :-D , w ktorym miesiacu jest twoja siostra?
emalia, oczywiscie nie musisz miec odopwiedniej ilosci postow zebys mogla byc dopisana do listy, k@tk@ napewno dopisze cie jeszcze :)

a tak sie zastanawiam jaka bedzie przewaga plci na naszym watku :ico_noniewiem:
mysle jednak, ze raczej chlopczykow :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

26 lis 2007, 11:43

Hej Dziewczyny wlasnie sprawdzilam tabelke wg.niej to bedzie chlopczyk :-) no i takie mam przeczucie ale jak bedzie na prawde to chyba usg dopiero nam powie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 lis 2007, 12:01

Witajcie
U nas dziś pochmurno i zimno,nawet wyglądać się nie chce przez okno.Strasznie bym już chciała,żeby śnieżku napadało.
Z brzusiem różnie,raz mnie boli,innym razem nie,tak więc chyba nie jest źle.Ale za to gardełko mnie boli i nosem pociągam,więc płuczę wodą z solą co godzinkę,jak nie pomoże to pewnie do lekarza trzeba będzie się wybrać :ico_zly: A jutro idę do swojej gin po zwolnienie,bo powiedziała,że jak mnie nie zatrzymają w szpitalu to we wtorek mam się do niej zgłosić.
A może Wy znacie jakieś sprawdzone sposoby na bolący gardziołek?
K@tk@, dziękuję Ci :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Wyglądacie super z Panią Mikołajową :-D
Czy czujecie już ruchy Maluszka?
Zmykam napić się :ico_kawa: i położyć się troszku.Buziaczki wielkie,do potem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

26 lis 2007, 12:16

Zulcia, masz ten sam problem z gardziolkiem i katarkiem co ja tylko ze mi nic nie pomoga!Nos mam caly czas zapchany a te krople solne mi nie pomagaja wiec od czasu do czasu zakrapiam normalnymi!Boje sie strasznie ale mam nadzieje ze nie zaszkodza Dzidzi ale bez nich nie umiem w ogole oddychac i doprowadza mnie do furii :ico_olaboga:
a jesli chodzi o ruchy to wydaje mi sie ze poczulam dzidzie dzis w nocy nie moglam spac w nocy lezalam z reka na brzuchu(ostatnio ciagle tak spie) i normalnie czulam jak cos sie pod nia tal leciutko przeciaga ale bylo to tak delikatne takie laskotanie :ico_haha_01: Gazow nie mialam wiec moze to dzidzia...

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

26 lis 2007, 12:29

Ewelina83, to pewnie Maluszek :-D Ja już sama nie wiem,byłam już w ciąży,więc wiem jak czuje się ruchy,a mimo tego nie wiem,czy teraz to są brykania maleństwa.Mam to od jakiegos czasu,ale nie za często.Buziolki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele, Google [Bot] i 1 gość