Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 lis 2007, 10:19

AGA0406 no i co z tancem z gwiazdami? za kim byłas? bo ja za Justyną i jestem zawiedziona :(((
A co do wyczynow synka to cie w pełni rozumiem, mój choc troche mlodszy od twojego smyka to niestety ma podobne wyskoki. Wczoraj np. bawił sie drzwiami od swojego pokoju za ktorymi siedziała Amelka i 15 razy mowilam zeby nie bawił sie drzwiami bo moze jej krzywde zrobic no i masz....... Akurat kiedy ona sie na tych drzwiach podnosila i chciala wejsc do jego pokoju bezszczelnie jej zamknął i sie przewróciła i raczke przytrzasnęła :( na szczescie nie az tak mocno ale taką karę mu dałam ze stał w koncie 20minut i zero ruchu miał!!!!!
Nieraz jest kochaniutki ze szok ale widze ze zaczyna sie juz nudzic znow bo 3 tydzien siedzi w domku przez tą chorobę i dopiero za tydzien go puszcze do przedszkola. Mimo ze sporo zabaw mu wymyslamy i duzo zaczał kolorowac ostatnio to i tak mu odwala nieraz ;)
A co do jedzonka Wojtusia to niezle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz sporo je i jak makrele lubi to niezle bo nie kazdy z dorosłych lubi wędzonki hi hi hi my akurat makrele lubimy bardzo ale Kacpi nie ruszy.
LUTOWECZKI halo, pobudka wstajemy wstajemy i na TIK-TACZKU PISZEMY:)
STO LAT DLA JOASI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: z okazji 10-miesięcznicy

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

26 lis 2007, 10:53

:ico_tort: dla Joasi
Hekkate fajna kuchnia
lulu ale masz akcje z mężem współczuje

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lis 2007, 10:58

Dla Joasi :ico_tort: :ico_brawa_01:
A ja narazie spadam do alergologa Zuzie zapisac - Wpadne pózniej papa!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

26 lis 2007, 11:38

Wszystkiego naj, naj lepszego dla słodkiej Joasi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


Mirelka tez wcina kanapeczki ale na śniadanie z almetka :ico_haha_02:



Dziewczyny mam problem z fotelikiem bo Mirelek juz wyrosła z fotelika i chyba czas kupić większy ale jak oglądaliśmy w sklepie to sa same takie siedzące a ja bym chciala chodź trochę rozkładający no bo ona często spi w samochodzie i szkoda by mi jej było gdyby główka jej wisiała.

Mirelka ostatnio jest strasznie marudna kwęczy strasznie sie nudzi jak ja Oskar zaniesie do teściowej to odrazu weselsza brakuje jej towarzystwa ze mna sie nudzi i juz nie wiem co robić tańczymy śpiewamy bawię sie z nia ale ona i tak po chwili jest znudzona tak samo z Oskarem sie nudzi :ico_noniewiem:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 lis 2007, 12:17

To są mebelki i sofa którą kupiliśmy do Radzia pokoju
Obrazek

Obrazek

No i sam Radzio
Obrazek

A tu filmik nagrany przed chwilką. Taka pogoda u nas na Śląsku za oknem http://s235.photobucket.com/albums/ee29 ... IM0745.flv

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 lis 2007, 12:59

Wszystkiego najlepszego dla Joasi w 10 miesiecznice :ico_tort:

Dla Łukaszka Asi i Tymeczka Kelly w 9 miesiecznice, sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aga fajne mebelki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lis 2007, 13:12

aga0406, oj mnie też czeka ten zakup - fajna sofa - mój ulubiony kolor!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 lis 2007, 13:13

AGA0406 no mebelki fajowe a snieg niezły u nas świeci obecnie słonko hi hi hi :)
A tez wczoraj moiwłam do meza o biurku dla kacpiego on ma coprawda 4,5 roku ale sporo koloruje i melcia mu sie dobierac zaczeła do jego malowanek przy tym niskim stoliczku co ma obecnie :(

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lis 2007, 13:14

A Iwona - wróciłą mi wiadomość do ciebie z tymi piosenkami - potem sprubuje jaszcze raz i do Magdzinki tez

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 lis 2007, 13:49

:ico_tort: dla Łukaszka i :ico_tort: dla Tymka

Mebelki są bardzo funkcjonalne, głębokie półeczki, a biurko rewelacyjne - szerokie i wszystko sie na nim mieści.
karolas Wojtuś też grzebie Radkowi we wszystkim najchętniej w plecaku hi hi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości