Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lis 2007, 01:37

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
no ja tylko wpadłam powiedziec dobranoc, bo mi sie spać chce, :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
Zubelek ponoć jutro ma być w Belfaście wieczorem wiec mam nadzieje, ze na tygodniu sie do mne odezwie :ico_oczko: jak nie, to ja mam w razie czego nr tel do jej męża to dryndnę pod koniec weekendu, ale myśle ze do tego czasu nas Anka na TT odwiedzi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 lis 2007, 10:50

gdzie są wszyscy????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lis 2007, 11:40

ja jestem Jasnie Pani :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 lis 2007, 12:10

no to sie rozpisalysmy :olaboga:
my juz po spacerku, zimno jak w cholera :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 lis 2007, 12:39

Ja tez jestem :ico_haha_02:
Tylko nie bardzo moge pisac bo czasu brak i kregoslup mnie strasznie boli :ico_placzek:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 lis 2007, 13:19

Dzien dobry kochane!!
A Wy co tak z rana znowu...my wstalismy po 9,Bablu ma nocki wiec jest w domu i lezakowalismy na calego :-D :ico_brawa_01:
Zaraz smigam pod prysznic,bo na 14 ma wizyte u fryzjera,juz sie nie moge doczekac jak mi zrobi masaz glowy,uwielbiam to :-D :ico_haha_01:
Delfina super,ze wpadlas..trzymam mocno kciuki za wszystkie Twoje plany,i zeby swiadkowie i chrzestni wiecej Was nie meczyli!!!!Buziaki dla Ciebie i dla Mayci!!
Emilka przesylam pozytywne fluidy,zeby bole kregoslupy przeszly!!! :ico_buziaczki_big:
Madziorka trzymam kciuki,zebyscie znalezli cos fajnego dla Was w Birmingham!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lis 2007, 13:41

Kasik wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lis 2007, 14:41

ale tu dzisiaj pustki
ja dzis na spacerek chciałam iść ale cos sie rozpadało
nie moge coś wejść na TT i mi sie blokuje wszystko
a mój syn coś sie nadyma więc chyba w gaciach bedzie zadyma
dobra spadam, mnie dziś głowa boli tabletke juz wzięłam, ale nic nie pomaga no i mam ciśnienie, ale to nic nowego, bo teściowa mówi ze jestm gruba, ale temat teściowej zostawię juz bo nie mam sił nawet :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 lis 2007, 15:24

kasik z okazji imienin spelnienia marzen zycze :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
delfina trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze ulozylo!
ilonka dzieki za komplemencik,twoja viene na zdjeciach rewelacja ,sliczna dziewczynka :ico_brawa_01:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lis 2007, 16:49

dziewczyny dzis miałam hiroszime w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Franek mnie załatwił na cacy :ico_olaboga:
chciałam mu rozciąć ciuchy ale nie mogłam znaleźć nożyczek, Frania huśtawka, spodnie, bluzka, skarpety, jak go przebierałam zahaczyłam o buzie , włosy, ręce ( nie dało sie inaczej) moja spodnie, bluzka, ręce, szafka na ciuchy ( przypadkiem otarłam jego ciuchami o nią :ico_olaboga: wszystko w gównie :ico_szoking: :ico_szoking:
Franio w kąpieli, ja też ( nie dało sie inaczej) o matko!!!!!
miał zatwardzenie wiec postanowiłam ze bede mu dawac wiecej herbatki na rozrzedzenie no i sobie narobiłam :ico_oczko: o matko !!!! ale smród, teraz wietrze chate bo nie idzie wytrzymać :ico_szoking: gdzie on tyle " towaru" w tym małym brzuszku miał ??? :ico_szoking: a teraz jest happy i wariuje mały skunksik :ico_brawa_01:
no to mnie załatwił na cacy :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość