Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lis 2007, 15:26

Właśnie zaczyna się mój ukochany serial Zaklinacz dusz, nie przeoczę żadnego odcinka.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lis 2007, 15:35

Hej, u mnie też sypie konkretnie, ale chyba jest na plusie bo od razu się topi.
Spinka co do przytulanek to masz rację, lepiej uważać. Wypytaj swojego lekarza co mozna a co nie :-)
Miłego ogladania

[ Dodano: 2007-11-26, 14:39 ]
Boże, ale fatalnie się czuję, mam nadzieję, że nie dopadnie mnie choroba. :ico_olaboga:
W ogóle to chyba przesadziłam na tej zabawie andrzejkowej. doszłam do wniosku, ze bolą mnie po prostu mięśnie, w tym brzucha ( stąd to dziwne uczucie). Brak ruchu i kondycji dają o sobie znać. :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-26, 14:58 ]
A własnie zapomniałam Wam powiedzieć, że impreza była super, bardzo udana. :ico_haha_02: Ja czułam się świetnie, zero dolegliwości ( troche mnie zmorzył sen, ale na krótko). wybawilismy się za wszystkie czasy. W domu bylismy o 3.30 (teraz stwiedzam, że trochę przesadziłam) :ico_puknij:. Ale ja tak strasznie lubie tańczyć i tak dawno nigdzie nie bylismy, a że czułam sie w porządku więc bawilismy się do późna :ico_haha_01:
Kurcze, się rozpisałam, a to już 3, pora do domku.
Pozdrawiam Was i całuję

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

26 lis 2007, 17:17

Ale nawijacie dziewczyny :ico_haha_01: Nie nadazam z czytaniem :-D Fajnie ze u was wszystko ok. Marta wspolczuje mdlosci, mnie tez dalej mecza, juz mam chwilami dosc. Jutro ide na wizyte, denerwuje sie ale nie moge sie doczekac az zobacze jak babel urosl :-D
Niestety meza mam chorego i chyba mnie zarazil :ico_chory: boli gardlo i smarkam, oby mi przeszlo, jutro zapytam ginke czy moge cos wziac chociaz tabletki do ssania.
Co do skurczy nocnych - tez to mialam jak mi sie cos :ico_oczko: snilo, a ze celibat zalecony to snilo sie czesto :ico_haha_01: Na szczescie minelo mi to i gdzies od miesiaca mam spokoj, bo bardzo mnie te bole przerazaly.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lis 2007, 17:59

Oj wy niewyrzyte dziewczynki :ico_oczko:
Ja to jakos nie myśle o przytulaniu, może mi jest łatwoj bo mojego M nie ma w pobliżu

Tuska, powodzenia jutro na wizycie, napisz koniecznie jak było

NOWA, super że imprezka się udała.

Ja właśnie wstałam, bo troszkę pospałam, siostra zajęła się Milanem i zabrała go dzieś na dwór, dobrze bo szkoda mi syncia, jak musze w domu siedziec, a on tak bardzo chce na podwórek.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 lis 2007, 18:25

g:D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lis 2007, 19:28

Małgorzatka widzę uradowana, czyli wszystko ok. Napisz coś więcej, bo my tu ciekawskie jesteśmy. :-D

Siunia lepiej się już czujesz? :-)

Tuska miło że się odezwałaś, jutro będzie ok, a Ty się uspokoisz jak zobaczysz dzidziusia :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lis 2007, 23:17

spinka, dzięki że pytasz, tak już lepiej mi, chyba wyleżałam swoje, a jeszcze najbardziej na nogi postawiło mnie mleko z miodem.
Wogole zapomniałam o tej mikstuze, na szczescie babcia dała dla mamy miod i sobie zrobiłam :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 lis 2007, 10:07

Siunia to dobrze, że Ci lepiej, ale odpocznij jeszcze :ico_nienie:

Nowa szybciutko mi się tu ujawnić !

Ja dzisiaj normalna, bez humorków i bez bólu głowy :ico_brawa_01: Tylko coś brzuszek pobolewa, dziwne uczucie, jakby jelita miały mało miejsca, pewnie dzidzia rośnie :ico_brawa_01: [/b]

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 lis 2007, 10:32

Cześć dziewczynki!
Gdzie Wy sie podziewacie, śpiochy jedne!Co tam u Was z rana słychać, mam nadzieję, że nie dajecie się choróbskom :ico_nienie:
Ja dziś czuję się dobrze, chyba po prostu byłam niewyspana, za to z moim m. trochę gorzej. Dziś wybiera się do lekarza. Do tej pory stosował domowe sposoby, płukał gardło wodą z solą, a wczoraj jadł czosnek :ico_olaboga: No i śpimy odddzielnie :ico_placzek:
Ja popijam często herbatkę z cytrynką i soczkiem malinowym (domowej roboty), dawniej była równiez wkładka w postaci rumu, ale teraz z wiadomych powodów nie dodaję. Taka herbatka zawsze mi pomagała, przynajmniej w początkowym stadium przeziębienia.

[ Dodano: 2007-11-27, 09:38 ]
[quote="spinka"][Nowa szybciutko mi się tu ujawnić !

/quote]
Spinka ja już tu od 7 siedzę, posta napisałam wczesniej, ale byłam zajęta i nie dałam rady wysłać.
Dobrze, że u Ciebie dobrze :ico_brawa_01: , bo widzę, że wszystkich na około choroby dopadają.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 lis 2007, 10:51

Nowa do mnie choróbsko ma utrudniony dostęp, bo ja cały czas w łóżku :-)
Współczuję mężusiowi i Tobie też, bo to tak milutko wtulić się w siebie :ico_haha_02:

A ja zaczynam z dzidzią gadać, teraz dopiero, wcześniej tego nie robiłam, fajnie tak, pytam np co robi, w sumie głupie pytanie, ale często się zastanawiam czy śpi, czy może się bawi, moje maleństwo.
No i od kilku dni buszuję po www.nasza-klasa.pl super strona, można znaleźć znajomych ze szkoły. Mój m śmieje się, że ja każdego wyśledzę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość