Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 mar 2007, 22:33

hejka
Indigo dziś na wykładzie skupili sie na 1szych trzech dobach jakie spedzasz z małym w szpitalu, jakie badania, jakie szczepienia. O pielegnacji niemowalaka będzie osobny wykład wtedy zdam dokładną relację.
Jako że to był dzień pełen wrażeń, zmykam do łóżeczka, poczytam coś i do spanka, może tej nocy nie będą mi się śniły głupoty
tak więc do jutra pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 22:40

ja ide sie kapac i znow cos zjem :ico_wstydzioch: dzis sie wazylam i juz 11 na plusie ;)

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

20 mar 2007, 22:40

Asiula śpij dobrze ale jutro opowiedz nam bardziej szczegółowo o czym mówili :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 mar 2007, 00:01

ja jutro do pracy,to pewnie od rana znowu stron naklikacie...madziorka jak robisz ten szaszlyk?bo brzmi smakowicie :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 mar 2007, 09:37

Dzień dobry wszystkim !!!!
jak tam na dzisiaj moje czerwcóweczki? u mnie już troszkę lepiej, jestem dzielna tak jak obiecałam i już nie ryczę po kątach :-) smutno mi i tęskno, ale pojęłam też drugą strone tej całej sytuacji - i jestem strasznie szczęśliwa że jest mi dane kochac kogoś tak bardzo, że nie potrafie bez niego żyć, że będziemy mieli nasze maleństwo, do którego już umieramy z miłości - to jest cudowne :ico_buziaczki_big: i nadaje sens życiu...
....ale mnie wzięło.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 10:30

Hej moje kochane ja tez juz wstałam i po sniadanku. Wczoraj miałam hm stresujacy dzien siedze sobie w domku i dzwoni moja szwagierka ( P siostra z która nie mam zbytnio kontaktu dobrego jest w 13 tygodniu ciazy) zapłakana ze jest w przychodni ma cisnienie 160 na 110 i nie chca jej wypuscic, kazałam sie uspokoic i pojechałam do niej siedziała bidula zapłakana a na dodatek chodzi do takiej gin ze jest w 13 tygodbniu ciazy a jeszcze kartyu ciazeowej jej nie wypisała :ico_puknij: po mpowiedziała ze jeszcze ma czas :ico_nienie: :ico_nienie: no i moja szwagierka mówila gdzie pracuje ze jest to sala przemysłowa gdzie wszyscy zapieprzaja na akord i stoi sie przy maszynie która wytwarza 200 stopni ciepła i ze nie daje rady a na dodatek brzuch ja boli i chciałaby pojsc na zwolnienie a gin na to że ma poprosic szefa zeby do biura ja przeniósł :ico_smiechbig: troche sie usmiałam ona mówi jak pracownika fizycznego do biura nikt tak nie zrobi :ico_puknij: i nie dała jej zwolnienia :ico_olaboga: wiec pojechałysmy prywatnie i dostała zwolnienie wiec jest luzik pojechałam do niej akurat mój P miał 16 h posiedziałam z nia do 19 połozyła sie i odpoczywała. Jeszcze dostałą odemnie ochrzan ze mało je wczoraj przez cały dzien zjadła 2 parówki :ico_puknij: no ludzie gdzie owoce gdzie warzywa ech dzisiaj gotuje zupke jarzynowa z warzyw fasolki same zdrowe rzeczy i jej zawioze ech ..........Dobrze ze sie wszystko ok skonczyło .....Przepraszam ze tak duzo napisałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale gdzie moge sie wygadac jak nie tutaj i nikt mnie tak nie zrozumie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

21 mar 2007, 10:37

Cześć Laseczki :-D
wczoraj zaliczyłam drugie zajęcia w szkole rodzenia: wyprawka i fizjologia porodu... i wiecie co? naprawdę mi pomogło, już się tak nie boję :-D
a dzis zauważyłam na moim brzuszku pierwsze 3 rozstepy!!! :ico_placzek: po lewej stronie, długie i różowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 mar 2007, 10:43

witam
Madziu mam nadzieję że szwagierka poczuje się dziś lepiej jak ją nakarmisz i dotrzymasz towarzystwa. To ważne żeby nie była z tym wszystkim sama. A ta jej ginka to jakaś nawiedzona jest żę nie dała jej L4, przecież ona pracuje w ciężkich warunkach. Dobrze że poszłyście prywatnie, teraz może sobie leżeć i odpoczywać

Co do wczorajszych zajęć to położna podała róznice między dzieckiem donoszonym, przenoszonym i wcześniakiem, opisała skale Apgar, podała na co zaszczepią dziecko w szpitalu i jakie badania mu zrobią. Jeśli kogoś coś z tych rzeczy interesuje szczegółowo prosze pytać, odpowiem na miare zdobytych informacji :-D

Dziś mam dzień leniuchowania, gołąbki mam od wczoraj, mężulek wczoraj posprzątał więc mogę się byczyć ale super :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Lolitko smaruj brzusio balsamem nawilżającym albo kup sobie krem na rozstepy dla babeczek wciąży i wcieraj codziennie, jest szansa że rozstepy znikną jak są różowe, trzymam kciuki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 10:50

Hej wam :-D ciesze sie moze ta sytuacja zblizymy sie do siebie :-D A wczoraj moja kuzynka która ma córeczke 6 miesiacy była na szczepieniu w przychodni i musiała płacic 40 zł za szczepienie i jest ubezpieczona :ico_puknij:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 mar 2007, 10:50

madziu jestem z ciebie dumna, zachowałaś się bardzo ładnie :ico_brawa:
lolitko nie przejmuj się - te różowe podobno znikają :ico_pocieszyciel:
najważniejsze że dzidzia dobrze się rozwija :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość