Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

24 lis 2007, 09:44

Zania gratulację dla Wiktorka :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

24 lis 2007, 16:27

Aga mam nadzieje że nie zrezygnowałaś z powodu towarzystwa???? :ico_oczko:

Maryyann tak jak ci Aga pisała, to jest naprawde mini siłownia. Z resztą jest tylko otwarta do końca roku, nam się już karnet kończy i musimy poszukac czegoś nowego. Jak bedziesz miała ochote się przyłączyć jak Ci już minie 6 tygodni to zapraszamy :-D

Zania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiktora. I wpadaj częściej. A jak tam z pracą????

A ja zmykam bo mnie dzisiaj maja koleżanki ze studiów odwiedzić :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 lis 2007, 21:01

Olciiaa, :ico_puknij: Jak by mi się mogło towarzystwo nie podobać :-)
Po prostu jakoś mnie te gazele szczerze mówiąc nie przekonały. Ani bardzo po nich zmęczona nie byłam więc postanowiłam spróbować na "normalnej" siłowni. Tam to dopiero po tyłku dostaję :ico_oczko: Jak z tamtąd wychodzę to nie bardzo wiem jak się nazywam :-) Ale efekty są bo po 5 razach schudłam ponad kilogram :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

26 lis 2007, 10:46

POnad kilo???? Aga ja też chce :-) :-) :-) My w sumie też będziemy szukac czegoś nowego zostały nam tylko 2 wejscia i kończymy. A ty gdzie chodzisz??

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 lis 2007, 11:43

Olcia ja chodzę na Złote Łany tam gdzie basen Aqua ma. W tym samym budynku jest też siłownia. Jest tam trener który najpierw cie waży a później ustala ćwiczenia jakie masz robić. Na początku jest rozgrzewka na Orbitreku 20 min to powiem Ci szczerze że po tej rozgrzewce najchętniej wracałabym do domu :-D później ćwiczenia na tych wszystkich dziwacznych przyrządach a na koniec jeszcze z 20 minut albo na bieżni albo na rowerku :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 lis 2007, 13:46

no to się dziewczyny wzięły za ćwiczenia

Ja to już nie mam co zrzucać, powrót do pracy sprawił że zrzuciłam resztę zbędnych kilosów w 2 tygodnie :ico_szoking: poprostu stres i niemoc jedzenia robi swoje. Ale siłownia by się przydała, żeby ciało nie było takie zflaczałe tylko bardzoej umięśnione. Niestey na to już brak czaasu. Na basen też sie wybiera że hoho i nie mogę dotrzeć. Kurcze wogóle nie dbam o swoją kondycję :ico_placzek:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 lis 2007, 16:30

no zaleglosi w czytaniu nadrobione :-D

witajcie kochane! dlugo mnie nie bylo bo nie mialam swojego laptopa ale juz mezus mi sprawil nowego wiec znowu moge z wami siedziec :-D

po krotce tylko powiem ze juz zaliczylam w ultramedice pierwsze badanie bioderek i wszystko jest ok. profilaktycznie mamy tylko szeroko pieluchowac i do kontroli za 8 tyg :-D

rowniez pierwsze szczepienie za mna. dobrze ze wybralam ta opcje platna bo bym sie chyba sama poryczala z dzieckiem przy tym szczepieniu jak plakala. ale pozniej szybko o tym zapomniala choc przez 2 dni byla dosc marudna.

no i dzis bylismy na badaniu sluchu i na szczescie wypadlo bardzo dobrze i malutka slyszy :-D

no i to tyle u mnie. :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

26 lis 2007, 16:59

No Paulina witaj zpowrotem! Fajnie że z Majeczką wszystko dobrze. co do szczepienia to faktycznie serce się kraja jak kłują dzidzie

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

26 lis 2007, 22:07

my jutro własnie wybieramy sie na 2 szczepienie buuu az mi sie serce kraje.

olcia a z ta moja praca to jeszcze wszystko jest w toku

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

27 lis 2007, 12:58

Zania zdjęcie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A moje dziecko dzisiaj się obraziło na cyca :ico_placzek: Normalnie jak mam ją nakarmic to zaczyna ryczeć. Wypiła łaskawie troche herbatki i 50 ml modyfikowanego i podziękowała. Eh ide odciągnąc bo mi zaraz się zacznie wylewać..

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość