gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lis 2007, 17:41

Hej dziewczyny, ale się wkurzyłam popisałam popisałam i cholerny komputer mi się zawiesił. Coś się dzieje u mnie w pracy z kompem. Musze informatyka wezwać bo to tragedia 5 razy dziennie dziada resetuje. A najgorzej ze to tylko strony internetowe się wieszają. A w Excelu itp. Mogę wszystko robic. Wiec nie jest taka sprawa pilna. Aha a teraz pisze w Wordzie wiec nie będzie zadnych znaczkow. Po prostu nie mam zamiaru po raz trzeci pisac posta.

Ilonka ciesze się ze już jestes. Tym postem to chyba rekord guinessa pobiłaś, uwielbiam twoje wypociny czytac. A Vinee już tak wyrosla i wloski jakie gęściutkie i dlugie. Co do ubrania nie będę się wypowiadala bo jak zwykle pieknie wytsroilas córeczkę. A za mieszkanie trzymam kciuki by agencja w koncu przestala was sprawdzac.

Biedny Zubelek jak można tak przesunąć lot i to o tyle dni !!! A w ogole jakimi liniami leciała? W sobote kolezanka do Irlandii leciała ryanairem i nie miala zadnego opóźnienia.

Delfina nie martw się rodzinka bo to wiesz z nimi najlepiej się na zdjęciach wychodzi a do tego to jeszcze nie twoja rodzinka tylko przyszłego meza hihi.

Madziorka ja tez uwazam ze spokojnie do pol roku nic nie podawaj leosiowi. Przeciez on nawet 5 miesiecy nie ma. Sama widzisz czy się najada czy nie, ale starsi ludzie mają hopla na punkcie jedzenia. Ze niby grube dziecko to zdrowe i trzeba jak najwięcej wpychac do niego.

Fela sluszna decyzja. On jednak nie jest gotowy na pojscie do przedszkola. Strasznie wrażliwy jest. Ale to dobrze ze taki przywiązany do ciebie, mój Tomek to z każdym obcym Pojdzie i się wcale nie będzie martwil ze kogos nie zna. Jak ide do teściowej to ona ma taką sąsiadkę co bardzo lubi dzieci to Tomek od razu do niej idzie. Ja w tym czasie u teściowej obiad zjem a Tomka trzeba sila wyciągać od niej. I tak jest ze wszystkim. Ktos odjezdza od nas samochodem to jest ryk ze Tomka nie zabral. Wiec chyba Konrada przywiązanie jest milsze dla ciebie. A jak się on czuje dzisiaj?

Kasik ja to jestem forumowa przewrazliwiaczka wiec moje opinie sobie podziel przez 3. Ale jeśli gorączka nie będzie schodzila to idz do lekarza. (Ja w zasadzie to bym od razu poszla) bo przy zapaleniu pęcherza mogą nie być żadne inne objawy i przy zapaleniu ucha. A nawet jak to jest trzydniowka to lepiej by to lekarz zdiagnozowal.

Felicyty cos strasznie nas zaniedbujesz. Czas strasznie szybko leci moja kolezanka dopiero zaszla w ciaze a na sobote miala już termin porodu. Druga kolezanka jest w 20tc a to ja dopiero bylam co w ciazy. To prawda jest ze człowiek widzi dopiero przy dzieciach jak bardzo się starzeje.

Marta niezle to torpedy Franio odwala, widze ze taki sam jajcarz jak mamusia 

Lucy a jak twój nastroj?

Julie wlasnie zdradz troche tajemnicy apropo wyjazdu do Nigerii.

Emilka a skad ten bol kręgosłupa? Może Natus za ciezki co?

Jasnie Pani jak taki sam śpioch jak ty. Cale szczescie ze dziecko mi się również śpioch trafilo bo inaczej bym nie wyrobila. A jak wasze plany wyjazdowe. MEzus szykuje się powoli do Belfastu?

Jutro nie ide do pracy bo z Tomkiem do lekarza ide – chirurga dziecięcego. Trzymajcie kciuki. Tylko w zasadzie nie wiem za co. Bo jak powie ze wszystko w porządku to i tak nie rozwiaze problemow Tomka zatwardzeniowych, a jak wynajdzie jakies choroby to tez nie bardzo. Sama nie wiem co chce i czego oczekuje po tej wizycie.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

26 lis 2007, 19:23

witam
gosia bylam z konradem u lekarza i wszystko w porzadku,poprostu przziebiony...nie uwierzycie...... kazal dawac calpol :-D hi hi najwazniejsze ze plucka czyste,bo to chcialam wiedziec.a co ten chirurg ma zrobic z tym zatwardzeniem ...nie rozumiem czemu do chirurga,co to za zabieg?? :ico_olaboga: trzymam kciuki zeby wszsystko bylo ok i koniecznie daj znac.

marta ale kupsko franio ci wywinal :ico_brawa_01: :-D

no nic spadam i pozdrawiam was wszysstkie :ico_haha_02:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 lis 2007, 23:28

martuchafrost brawa dla frania rzeczywiscie niezly numer mamusi wywinol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: ale wazne ze maly teraz zadowolony.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 lis 2007, 23:53

hej dziewczyny

melduje sie ze wrocilam.. choc nie mam sil :/

gosia trzymam kciuki i czekam na wiesci.. napewno wszystko z tomkiem bedzie ok!!!

marta normalnie niezle was zalatwil franko.. takiego kupala jeszcze nie widzialam hehe :ico_szoking:

lucy dlaczego na czerwcowkach sie nie odzywasz???

delifnka niezle was zalatwila rodzinka. mam nadzieje ze uda znalezc sie tym razem wlasciwe osoby na to miejsce


a nasze poszukiwania mieszkan na razie bez widocznych rezultatow, ale oblookalismy
dzielnice, ceny, agencje i juz cos mniej wiecej mamy nakreslone hehe
ale ostateczna dezycja nalezy do naszych znajomych ktorzy beda to mieszkanie wynajmowac a my katem u nich poki nie znajdziemy czegos swojego
minusy tamtejszych okolic to nieco inny klimat-chlodniejszy znaczy sie.. hehe
ilonka miala racje...
poczulam sie jak w polsce
zmarzlam niesamowicie :ico_olaboga:
normalnie zimowo i mrozno
szok :ico_szoking:

jutro zaloze mu pierwszy raz rajstopki i sama na siebie kurtke zimowa
bo znow jedziemy w tamte rejony hehe gdzie brrr
do coventry na targi malarskie
mamy jeszcze umowione spotkanie w agencjach. tym razem mamy juz cos wiedziec
w sprawie zdolnosci kredytowych

leos byl dzis super dzielny grzeczny wesoly hehe ale chyba ten dzien w podrozy tez dal mu sie we znaki.. bo normalnie po kapieli nawet nie wiedzielismy kiedy zasnal w lozeczku bez uprzedniego marudzonka..sukces hehe widac czasem potrafi hehe
na koniec odwiedzilismy jeszzce znajomych w birmingham, ktorym dzis obwiescilismy nasz pomysl przeprowadzki
kumpela wyraznie zadowolona ze bedzie nas czesciej widywac.. a
szczegolnie ciesza ja wspolne zakupki hehe

a ja czuje sie skonana.. ta podroza.. strasznie zle znosze jazde autem. na koncu
musialam juz nawet wysiasc i kawalek przejsc pieszo, bo normalnie bliska bylam :513: :513:
brrr
gdybym przechodzila takie katusze w ciazy to niedotrwalabym do drugiego trymestru przy zyciu hehe
jestem pelna uznania dla was ktore byly meczone nudnosciami!!!!!!!!!1 :ico_sorki:

a teraz pozwolcie ze sie oddale
na jedzonko i spanko hehe
choc jeszcze bym popisala ale na dzis wystarczy hehe
aha
klikam na forum bham z tamtejszymi mamusiami co by zlapac nowe kontakty
i poznalam polke lekarke hehe wlasnie dostalam od niej maila w ktorym dowiedzialam sie czxym sie zajmuje
nie wiem jeszcze jakiej specjalnosci hehe
ale nigdy nie miala kolezanki lekarki wiec fajnie
moze cos doradzi pomoze
wydaje sie b sympatyczna
buziole hihi
jutro moze tez zagladne padnieta.
normalnie nie wysypiam sie laski


no to se pogadalam i spadam
pa kochane
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 03:54 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 lis 2007, 00:05

Hej :-)

Ja tylko melduję ze zyjemy, chociaż ja jadę na totalnej rezerwie. Zapalenie zatok dopadlo mnie na całego :ico_placzek: a za to Viki gorączka poszła precz i znowu ma energii za 100u. A mąz w pracy 18h i zobacze go dopiero jutro po 15...

Buziale dla was...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lis 2007, 00:13

kasi.k pisze:A mąz w pracy 18h
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

kasik zdrowka kochana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lis 2007, 09:43

hej dziewczyny!!!!
Kasik zdrówka kochana zycze i ciesze sie ze Viki juz lepiej :ico_brawa_01:
Madziorka no to Was teść załatwił :ico_olaboga: biedny Adaś :ico_olaboga:
a ja Franiowi juz rajstopki zakłądam bo znowu mi pokaszluje :ico_olaboga: mam nadzieje ze sie nie rozchoruje na wyjazd do Polski
a ja juz obiad mam zaszykowany bo dzis chyba do miasta sie wybiore ale zależy od pogody na razie jest rano i cieplutko koło 12 st :ico_brawa_01:
wyobraźcie sobie ze mój teściu miał załatwic od księdza ( bo ja z Jackiem z innej parafi) zaświadczenie dla młodego, ze jest wierzący a ten co ??? :ico_szoking: wypisał mu ze jest wierzący, niepraktykujący i nie ma bierzmowania :ico_zly: teściu był taki wkur@@@@ ze nigdy go takiego nie widziałam i teraz nie wiem jak to bedzie z chrzcinami bo nie chcemy innego chrzestnego, myślę ze młody bedzie najlepszym ojcem chrzestnym na świecie a tu takie jaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lis 2007, 09:56

Znowu mnie Marta wyprzedzila, ale za to z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: sie witam

Marta ale cie Franczesko zalatwil :ico_olaboga: hehe, wywietrzylas? Zubelek sie odzywala? A tesciowej to ci juz pisalam co masz zrobic :ico_oczko: skasowalas archiwum??? :-D :-D
Emila a o czego cie tak plecy bola???
Ilonka pochwal sie nowa fryzurą!!!, bo jak nie to :wpale: :-D
Monika cos malo nam tu piszesz, a ty masz z nas wszystkich jak najwiecej czasu jako :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
Fela to kiedy bedziemy mogly sie do ciebie mogly zwracac "PakFela ABS"??? :-D
Gosia maz juz moglby jutro leciec, ale to nie najlepszy czas na szukanie pracy wiec do konca stycznia poczekamy, a potem jade popic z Martą :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: Pisz jak tam u lekarza?
Madziorka to twoj tesc pracuje w UK?
Kasiula wytrwalosci zycze!!! strasznie ci wspolczuje bidulko :ico_olaboga:
martuchafrost pisze:wyobraźcie sobie ze mój teściu miał załatwic od księdza ( bo ja z Jackiem z innej parafi) zaświadczenie dla młodego, ze jest wierzący a ten co ??? wypisał mu ze jest wierzący, niepraktykujący i nie ma bierzmowania teściu był taki wkur@@@@ ze nigdy go takiego nie widziałam i teraz nie wiem jak to bedzie z chrzcinami bo nie chcemy innego chrzestnego, myślę ze młody bedzie najlepszym ojcem chrzestnym na świecie a tu takie jaja

a on nie ma bierzmowania???? no niestety, wtedy nawet za lapowe chyba nie przejdzie :ico_noniewiem: porypane zasady :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

27 lis 2007, 11:08

Madziork musze sie na ciebie obrazic! Bedziesz dzis w Coventry i nawet nie dalas wczesniej znac, to bym wziela sobie wolne :ico_oczko: A tak ogolnie, to moze w Coventry zamieszkacie? :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lis 2007, 11:14

a co myslicie o takim prezencie na mikolaja dla Lusi? http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... %3C%2Fi%3E

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość