Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 lis 2007, 19:52

Mam nową fryzurę :))

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ i super zabawę Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ ten namiocik wbrew pozorom nie zabiera dużo miejsca a jak się go złoży to mieści się w pudełku mniejszym niż format A4.Polecam :ico_brawa_01:
Mamy gdzie się podziewacie ??

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

26 lis 2007, 11:13

Hejka :) Jestem :)
Fryzurka Ani rewelka :)
U mnie all ok, poza tym, ze się stresuję dzisiejszą wizytą u okologa :(
Może jak będę po to będę miała lepszy humor i coś więcej naskrobię, póki co miłego dzionka życzę :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 lis 2007, 14:28

Fryzurka Ani super :ico_brawa_01: Ja moglam Wiki juz od malego tak czesac bo sie urodzila z bujna fryzura :ico_haha_01:

Aga trzymamy kciuki i napisz co lekarz powiedzial.

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

26 lis 2007, 15:01

NO I JUZ PO URODZINACH! Przez to ze nie zaprosiłam gosci na jeden dzien cały weekend miałam ludzi. Jestem zmeczona ale urodzinki super sie udały!!! powiem Wam cos tylko sie nie smiejcie, nie zrobilismy zadnych zdjęć :ico_wstydzioch: . Ja byłam zajęta całym zamieszaniem a mąz jakos na to nie wpadł :ico_puknij: Chrzestna robiła zdjecia wiec może cos od niej dostanę. W sumie wkurzyłam sie bo zadnej pamiątki nie mamy, nawet jak dmucha swieczke :ico_placzek: a raczej ja dmucham bo Filipek jeszcze nie umie. Poza ta wpadka wszytko było ok. Duzo prezentów i zabawy. Teraz Filip nie wie czym ma sie bawic tyle tego ma. Najbardziej przypadł mu do gustu jeżdzik i taka kaczka na patyku co klepie nózkami. Łazi z ta kaczka po całym domu :-D Może na jakis czas będzie miał zajęcie. W srode idziemy na szcepienie o iledo dopuszcza bo ma katarek i troszke kaszle, zobaczymy co powie lekarka.

Margot Ania wygląda świetnie w nowej fryzurze :-)
Aga czekamy na wieści od lekarza.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 lis 2007, 16:08

Dla Filipka bo to oficjalnie dzisiaj
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 lis 2007, 00:01

Witajcie

Super zdjęcia z imprezy :ico_brawa_01:
Agusia a to zdjęcie Filipka śpiącego na dywanie to pewnie po tej imprezie urodzinowej :ico_oczko: ? Czyli jakaś pamiątka jednak jest :-D :ico_brawa_01: .
U nas po staremu, dzieci już prawie zdrowe, mała poszła już do przedszkola a mały jeszcze troszkę kaszle ale obeszło się bez antybiotyku.
Aga napisz co lekarz powiedział.
pozdrawiamy :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

27 lis 2007, 12:34

Obrazek

Obrazek

A my byłyśmy dziś na bilansie i Ania waży 9800 i ma jakieś 78 cm wzrostu, nie dała się dokładnie zmierzyć :-D no i szczepionka była, nawet nieźle to Ania zniosła.
Aga co powiedział lekarz ?? Odezwij się....
Szkrab Ania miała już latem dłuższe włoski ale jej obcięłam, nie pomyślałam o takim uczesaniu, ale mimo wszystko tych włosków nie miała wtedy za dużo....
Agusia no zdjęcie rewelacyjne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 lis 2007, 13:15

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

27 lis 2007, 13:16

Hejka Jestem jestem, spokojnie :)
W pierwszych słowach serdeczne podziękowania za życzonka dla Dawidka :)
Lekarz powiedział, że wg niego nie ma nic strasznego, ale należy to wyciąć, mam termin na 7 grudnia, sam mi to bedzie wycinał. Trochę się boję, ale mam nadzieję, że wszystko bedzie ok :)
Wiecie co kobietki daliśmy wczoraj Dawidkowi jeden prezent, stoliczek edukacyjny z dzwiękami światełkami itp, darł się w niebogłosy, on sie go boi, mimo ze dzwięk jest na najmniejszym poziomie. Normalnie po co my tyle kasy wydajemy na zabawki dla niego, jak on sie ich boi, dziś nie zapuszcza się w okolice stoliczka, ponoć tylko raz podszedł, ale zaraz uciekł :)
Czy Wasze dzieci też tak reagują na zabawki dzwiękowe ? Bo Dawid praktycznie na każdą dziękową, ale później się oswaja :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 lis 2007, 13:20

U nas tez pierwsze jest wrzask a za jakis czas taka zabawka to hit daj mu czas to sie oswoi Jak jest mozliwosc zeby stala wlaczona i nie grala to tak zostaw jak zacznie soie sam wlaczac to mu sie spodoba

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość