jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 lis 2007, 11:32

Kolka, ani nie mow , jedyny plus ze siedze w domu z dzieckiem wczoraj juz nawet moja mame scielo a ona to serio panncernik , ale jak tobie nie pomaga antybiotyk to kiepsko , poczekaj zanim zacznie dzialac

[ Dodano: 2007-11-27, 10:38 ]
prosze to zrobione dzisiaj :0 najlepsza zabawka to witaminy męza ktore roztrzaskała prawie na pył:)

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-27, 10:38 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-27, 10:41 ]
a tutaj zabawa z roczną kuzyneczką:)

jak widac Laura kawał kobitki bo nie ma roznicy miedzy nia i rocznym bobasem:)

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-27, 10:47 ]
i tu pełen LUZ

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lis 2007, 12:06

jogobella, super fotki :ico_brawa_01: Ale Laura podrosła, faktycznie nie ma różnicy.

Biorę się za pranie o ile mi Lalka pozwoli. Dziś jej ulubioną zabawą jest: Ja zrzucę zabawki na podłogę a ty podawaj :ico_szoking: A nie daj boże, żebym udała, że nie widzę... zaraz się wścieka :ico_olaboga: Wczoraj pół dnia turlałyśmy piłkę do siebie :-D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 lis 2007, 12:11

Kolka pisze:a zrzucę zabawki na podłogę a ty podawaj
to słynna zabawa jak widac:)Laura tez ja stosuje :)są na topie;)

[ Dodano: 2007-11-27, 11:12 ]
Kolka, a ile Twoja pannica wazy??

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lis 2007, 12:34

jogobella pisze:a ile Twoja pannica wazy??


ostatnio miała 9 kg... teraz pewnie ciut więcej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 lis 2007, 15:17

witajcie, ja z rozrabiaką na kolanach jak zwykle :ico_oczko: próbuje mi coś tu wklikać, ale kasuję :-D no i pluje mi na klawiaturę :-D
moje dziecko dizś mnie zaskoczyło. połozylam ją spać, za 2 godziny przychodzę, bo mysl ę sobie co ona tak długo śpi, a ona leży sobie i telewizor ogląda przez szczebelki :-D skarbuś kochany :-)
jogobella Laura przeurocza, jak się zmieniła :ico_brawa_01: prześliczna :ico_brawa_01:
dziewczyny ja ćwiczę, choć też starsznie mi się nie chce i nie lubię, ale za to bardzo lubię, jak mąż wodzi za mną pożądliwym wzrokiem, więc warto się poswięcić :-D
a odkąd urodziłam Oleńkę prawie wcale tego nie robi :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 lis 2007, 15:44

Cześć kochane!

Dużo naklikałyście, połowy nie pamietam :ico_olaboga: , wiec z góry przepraszam że nie poodpisuje na posty, bo coś mi dziś łepetyna pęka!

Delicja kurcze ja też bym chciala ćwiczyć, bo ta figura to już mnie denerwuje, pół biedy,że zima, ale jak wiosna przyjdzie to ....... :ico_noniewiem:
Ja Ci powiem,że mój też jakoś tak już nie tegez na mnie patrzy......

Jogo córcia jak urosła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Katrin oni mieszkają w małej miejscowośći- Mosbach, żebu Ci przybliżyć to powiem, że to jakoś około 100 km od Frankfurtu nad Menem

Dziewczyny a teraz powiedzcie czy to możliwe żeby najpierw wychodziły górne zęby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , bo ja cały czas zaglądałam mu w dolne dziąsła, a dziś mnie naszło i pomacałam na górne, wogóle nie chciał,żebym go tam dotknęła, ale wyczułam takie dwie wielkie bomby i już sama nie wiem :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

27 lis 2007, 15:44

czesc dziewczyny
:ico_placzek: chyba nici z mojego samodzielnego zasypiania Lenka wczoraj tak płakała ze juz słuchac tego nie mogliśmy i skapitulowałam wziełam ja na raczkii zasneła w 2 min :ico_placzek: :ico_olaboga: , a dzis na lozku w sypialni sama zasneła poprostu lada moment moze ona poprostu nie lubi swojego łożeczka ??

co wy na to ??

a najgorsze jest to dziewczyny ze mi brakuje w nocy takiego przytulni ado meza jak kiedys bo lenka w srodku i juz chce to skonczyc a ona sie budzi kilka razy w tym lozeczku i juz potem kapituluje i ja biore bo nie mam siły w dzien potem chodzic to jakis koszmar czy jak
i tak w koło macieju :ico_placzek:

Jogo - Lura fajna dziewczyneczka super

aha i trzymajci4e dalej kciuki bo ja bede ciagle probowac , aleee bym zapomiała o najwazniejszym Lenka ciagnie moje mleko z butli hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tyle dobrego w tym wszystkim

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lis 2007, 17:42

jogobellaPODZIEL SIE SERNICZKIEM :ico_sorki: :-D Laura sliczna i widac ze sporo faldek ma :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kolkaja zucam ty podnos to tez najlepsza zabawa Kacpra :-D
delicja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oli za grzecznosc :-D
caro mozliwe... z dziecmi wszystko jest mozliwe :-D
kamelek1, trzymam kciuki za zasypianie Lenki :-)

kurcze ...mowicie o cwiczeniach zeby podobac sie mezom... to ja nie musze cwiczyc... nie mam komu sie podobac :-D :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 lis 2007, 20:48

Ale pustki,aż echo idzie..................................... :ico_placzek: :ico_placzek:

Kamelek nie martw się, przecież nie od razu Kraków zbudowali, niuniaprzyzwyczaiła się do innego zasypiania i jest coraz większa więc trudniej będzie oduczyć, ale to jest możliwe,powoli dzień po dniu... trzymam kciuki :-) W tym najważniejsza jest konsekwencja!
Ja nawet jak młody często się budzi to nie biorę go do nas, tylko podam smoczka, coraz rzadziej biorę na ręce, on się wierci wierci, czasem i pół godziny i zasypia!

kamelek1 pisze:Lenka ciagnie moje mleko z butli hihi


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-27, 19:51 ]
M0rD3CzKa pisze:kurcze ...mowicie o cwiczeniach zeby podobac sie mezom... to ja nie musze cwiczyc... nie mam komu sie podobac


Mordko najważniejsze,żeby sobie się podobać.................hmm, a facet zawsze może się trafić :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 lis 2007, 23:15

Witajcie u nas ciągle bez zmian martynka wisi na mnie non stop tylko jak śpi to mam chwilkę bo 30 min.robi kosi kosi i też miała wielkie oczy jak oglądała śnieg
nie odpowiem na posty bo wszystkich nie przeczytałam tylko te ostatnie
wytańczyłam się za wszystkie czasy a koncert taki sobie z plejbeku zaśpiewała kilka piosenek i poszła ta cała velvet ale fajnie było troszkę w szoku byłam jak zobaczyłam niektóre laski albo prawie rozebrane albo spite także nawet sie ze soba całowały :ico_szoking: katastrofa odpoczęłam bo szwagierka zajeła się martynką mojej córci smakują winogrona i mandarynki i nic jej nie jest po nich wiec jej nie żałuje
ŻYCZĘ ZDRÓWKA WSZYSTKIM
ja tez bym musiała poćwiczyc ale mi się nie chce bo wieczorem to juz padam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości