robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 lis 2007, 13:31

jolcia Ty mnie kobieto rozbrajasz :ico_szoking: :ico_oczko:
tylko lepiej sie czujesz i lecisz cos porobic :ico_szoking: :ico_nienie:
mam nadzieje ze szczoteczka do zebow nie bedziesz tak jak Asikk sprzatac :ico_oczko: hihi
caly czas nie moge sobie tego Asiu wyobrazic :ico_oczko: :ico_smiechbig:
smiesznie,tylko skad sie biora takie pomysly :ico_noniewiem: :ico_oczko:
dobra babeczki do pozniej :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 lis 2007, 14:39

robak, a no widzisz tam gdzie nie dotrzesz zwykłą szczoteczka , zmieści się zapewne stara szczoteczka do zębów, a przyznasz że w kabinie prysznicowej znajda się małe zakamarki , gdzie dotrze tylko malutka szczoteczka hi hi :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 lis 2007, 14:52

Asikk masz racje :580: :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lis 2007, 14:56

Asikk brzucho super i tez wydaje mi sie ze nie jest zbyt nisko

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 lis 2007, 15:25

Aniu hehe wiesz taka juz jestem jak widze cos do zrobienia to robie,a nie nawidze miec w domu nieporzadku bo mnie szlag trafia,no choc nie mam idealnie bo wiadomo jak to przy dziecku,a moja Julcia to wszedzie gdzies zawsze napaskudzi...Ale szczoteczką do zębów jeszcze nie mam zamiaru poki co sprzątac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....Pomyłam sobie podlogi,schody zrobiłam juz zupke,pomyłam naczynia,zrobiłam pranie-teraz musze powiesic i zaraz zrobie sobie troszke plackow ziemniaczanych,bo moj mężu to samą zupą nie poje....Aha zapomniałam Asiu brzusio sliczny :ico_brawa_01:

Wogóle dziewczyny wiecie co niektorzy lekarze są naprawde bezmyślni moim zdanie :ico_puknij: ,moja znajoma wczoraj o 11 zaczeła rodzic tzn.odeszło jej troche wod plodowych i pojechala ze skurczami co 15 min do szpitala,o 18 miala skurcze co 10min,wody sie saczyły cały czas i wyopbraźcie sobie ze w nocy jej przeszlo i teraz dopiero jakies 2-3godz temu dali ja na sale porodową pod kroplowke zeby wywolac,wtedy spadło tętno dziecka-dali jej maske z tlenem i tetno sie podnioslo i teraz dostalam wiadomosc,ze jest juz rozwarcie na 5palcow....Wiecie co ja niewiem ale moim zdaniem powinnie jej osrazu zrobic cesarke jak spadlo tetno dziecka....

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 lis 2007, 16:00

jolcia wiesz u nas tez tak jest z tego co slyszalam z opowiesci...im sie nie chce nonono ruszy by zrobic cesarke,albo wymiguja sie mowic ze nie ma anesezjologa akurat i nie ma ko podac znieczulenia... :ico_olaboga: a tak jak sama rodzisz to maja w nosie i mecz sie sama...znajoma tak rodzila :ico_olaboga: koszmar :ico_szoking:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

27 lis 2007, 16:06

haloł!wielkie dzieki za ciepłe przyjęcie. byłam dzisiaj u połoznej, nic nowego mi nie powiedziała dalej jestem w ciąży, główka maćka jest całkiem na dole, ale nie jest zupełnie "wetknięta" tam, gdzie trzeba. i wiecie, tez mam wizyte nastepna na 3 grudnia!
Ja rodze w norwegii, tutaj podchodza na luzie do wszytskiego, zanim tu przybyłam nasłuchałam sie, że po szwajcarii jest tu najlepsza opieka medyczna na świecie, ale rozczarowałam się. Oni na wszytsko machaja ręką. Wczesniej pracowałam i zdarzyło sie, że cos mnie złapało, miałam wysoka gorączkę, czułam wręcz jak mnie płomienie omiatają.poszłam do lekarza, myslałam, że da mi jakis antybiotyk, czy coś, a on, że gorączka nie szkodzi w ciąży i zebym dużo piła, jakos to będzie. i tyle. Także średnio bezpiecznie czuje sie pod taka opieką. Usg jedno w czasie całej ciązy w 19tym tygodniu, z dodatkowych badań jedynie badanie moczu, ale nie jakies takie drobiazgowe, no i badanie krwi w 28 tyg, czy aby żelaza nie za mało. w czasie całej ciąży nie robią ani jednego badania ginekologicznego!!! ale musze przyznać, że czuje sie bardzo dobrze, lepiej niż przed ciążą, wy wszytskie macie jakies dolegliwości, a ja prawie nic, tyle, że mi ciężko, skurcze próbne mama, ale bezbolesne prawie, wstyd mi, naprawdę. do 29 tygodnia pracowałam i bałam się, że sie póxniej zanudze w domu,a tymczasem nie mam na nic czasu. mieszkam z mężem, bratem i kuzynem, takze samo gotowanie dla nich zajmuje mi trochę czasu, no i posprzątać i to i tamto.
jola_85[/b]: nie mam pojęcia, jak ty sobie radzisz, masz juz jedno dzieciątko i to w tak absorbującym wieku, a tu jeszcze ciąża, tez chce miec więcej dzieci i pewnie kiedys rowniez będe w takiej sytuacji, ale póki co, to zdajke mi się, że musiałabym sie rozdwoić. A mój P. na ostatniej wizycie pyta sie jeszcze na dodatek połoznej, jak szybko będe mogła mieć nastepne dziecko, czy duzo miesięcy trzeba czekać?hola, hola, panie!
Asiu, masz naprawde sliczny brzuszek, taki kształtny, az chce sie tam mieszkać. i współczuje szwagierki. A teściowe macie fajne, dziewczyny? Ide sie pouczyc, wieczorem jade na kurs norweskiego. Póki co porozumiewam się po angielsku.
ch, i jeszcze iwona:strasznie zazdroszczę ci, że mama może byc z tobą, brakuje mi teraz kogos takiego, dzien po swiętach moja siostra młodsza, która studiuje połoznictwo przyjedzie na tydzień, ale to mało!!
dobra, spadam, jak sie rozgadam, to trudno mi się zamknąć

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 lis 2007, 16:11

Jola_85, no to nieżle!!! :ico_szoking: moze cesarke to nie odrazu , ale powinna dostac kroplówke na przyspieszenie akcji porodowej w momęcie jak zaczeły się skurcze co 10 min i potem już się uspokoiły, tym barzdiej że wody jej odeszły, tak miała moja siostra jak rodzila najpierw skurcze były takie nie regylarne potem odeszły wody ale dalej nic, wtedy dali jej kroplówke i po połgodzinie urodziła bo skurcze sie nasiliły i zrobilo sie rozwarcie. ale to zalezy od szpitala , połoznej czy lekarzy tak to już jest w naszej słózbie zdrowia!! :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 lis 2007, 17:15

madzica ale sie kobito rozpisalas :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01:
no to z ta opieka to niezle,ale sama widzisz ze czujesz sie dobrze takze ok :-D
co do moich tesciow to nie moge narzekac,sa naprawde w porzadku:)wiadomo czasem cos drazni ale nie ma ludzi idealnych :ico_oczko:
ja dzis na obiadek kopytka z sosikiem i mieskiem robilam takze ide szamac obiad i polezec troszke :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lis 2007, 18:17

Dziewczyny mam pytanko czy kupujecie jakies mleko przed porodem chce karmic piersia ale wiadomo jezeli dzidzius sie nie naje a ja nie bede miala mleka w domu to co zrobie w nocy jezeli tu w hiszpanii wszystkie sklepy sa pozamykane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość