Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 lis 2007, 17:32

Hej :ico_haha_01:

Byłam z małym na bilansie - przybrał 400 g przez miesiąc i jego obecna waga to 7800g. Ma wysypkę i mamy odstawić marchew - może to ona go uczula. W zupkach ze słoika jest marchew więc ugotowałam dziś sama zupkę - zjadł. Szukam teraz przepisów :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

27 lis 2007, 17:47

doris, jak oglądałam Mamo to ja to było coś o kubkach. Lekarz mówił że jakieś są nie dobre ale są i dobre. Niestety nie pamiętam które są dobre hihi Ja się przekonałam do kubka i teraz będę się starała inne rzeczy niż mleko podawać w innej formie, żeby nie było że cały czas butelka
kamizela, wysłałam Ci coś na maila mam nadzieję że się przyda.
ladybird23, ja też słyszałam że soczki to zawsze przez kubek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lis 2007, 17:50

a jakich firm kupilyscie / kupujecie te kubki?? moze tez sie skusze...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 lis 2007, 17:52

ja Aventu. Jestem przekonana do tej firmy w 100%

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

27 lis 2007, 17:57

Doris ja mam z Aventu, jakis Magic coś tam ale czy on rózni się czymś od innych to nie wiem, ja ogólnie lubie tą firmę :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lis 2007, 17:59

tą firme tez lubie :) normalnie poszukam i chyba kupie :P

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 lis 2007, 18:09

hej,....no to fajowe macie krzeselka do karmienia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musze A. pokazac i tzreba bedzie jakies zamowic!

a kubek niekapek mam dla dzieci od 3+ z miekkim ustnikiem z firmy Tommy Tippee....i tu uklony dla Krystianka bo Maya nie umie z niego pic...ale ona cyckowa tylko wiec trzeba jej wybaczyc :ico_oczko: ...Avent tez lubie...mama na tym brata mojego wychowala :ico_brawa_01: ....ale ja korzystam ze sprzetu Tommy Tippee....jest swietny i bardziej imituje piers matki co czesto pomaga przy dzieciach cycowych(akurat na moja nie dziala :ico_oczko: :ico_puknij: )mowie tu o smoczkachi butelkach i innych....a i najlepsze wkladki laktacyjne jakie spotkalam sa wlasnie tej firmy-ale cena tez piekna(do dzis stosuje wkladki...ciekawe kiedy przestana mi byc potrzebne) :ico_noniewiem:

bylam u sasiadki na kawie....a teraz maruda Maya poplakuje w lozeczku bo musi sie nauczyc w nim zasypiac w dzien.......a nauka bedzie ciezka bo to dla niej calkiem nowy sprzet....i musi zasnac sama.....ale placze...jeczy i juz jest taka zmeczona ze nie wie co ze soba zrobic-czy nie za okrutna jestem? :ico_noniewiem: :ico_placzek:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lis 2007, 18:14

GLIZDUNIA, nie jestes okrutna, mysle ze to my mamy bardziej cierpimy przy nauce samodzielnego zasypiania.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 lis 2007, 19:24

no i nie udalo sie usypianie....w koncu dalam jej cyca bo z tego wrzasku chyba zglodniala ,zjadla i oczy wielkie i spac sie nie chce......teraz do kapieli musi wytrzymac jeszcze te 1,5 godziny

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 lis 2007, 20:45

Bosze.........ale żeście napisały....
zaraz wpadnę może na dłużej...na razie korzystam, że J wyszedł z kuchni, więc idę coś zjeść...Też mamy ciche dni więc Was rozumiem...Mijam się z nim od rana i nawet nie mam ochoty się odzywać. On już ma, ale mi to wisi i powiewa. Ciągle o coś prosić...robić samemu...pierdolę to! mam dosć...do tego @ i dieta i jestem ugotowana. Czuję się jak w ciężkiej depresji. Jeszcze książę nonono na tenisie był i w sobotę też idzie.........ta.........a ja myślałam, że skoro ja pracuję, to on się dzieckiem zajmie ALe po co? przecież jest teściowa nie? :ico_zly: to mnie tak wkur....że nie macie pojęcia! w ogóle to jego ciągłe snucie się po domu, jak ma się rano zająć Hanią, to ona marudzi, on przysypia, albo ciągle mówi do niej "Haniu, co jest........" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to ja już wolę sama wszystko robić.............................
Ech.......chyba dziś nie dam rady każdej po kolei pisać..........To tylko tak ogólnie.....krzesełka fajne...my mamy takie jak Ewcik ale jeszcze jemy albo w leżaku, albo biorę ją na kolana to się nie kręci tylko siedzi ładnie i otwiera buźkę.
Kubki....ja też słyszałam że są nie bardzo...na razie nie mamy, ale kiedyś na pewno kupię. Chyba NUKa, bo próbowałam sama z niego pić... :ico_wstydzioch: i fajny.
Hubertusa proszę ucałować i dużo, dużo zdrówka mu życzymy....
:ico_brawa_01: dla Krystianka...
i już nie pamiętam co dalej...........
idę, bo J wielce chory, żarł czosnek i już mi się na wymioty zbiera od tego smrodu!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość