Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 lis 2007, 16:58

Ja uciekam do tej szkoly!!

Przynajmniej moge sie wczesniej wyrwac z pracy! :ico_oczko:
Wpadne wieczorkiem!

PA!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 17:00

tu pierwsze zdjęcie w domku, niestety zdjęć ze szpitala nie mam :cry:
Obrazek

z tatusiem, Maciek to nie mógł sie na niego napatrzec :-)
Obrazek

mamusia tez wpatrzona :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

a tutaj miał jakies 8 miesięcy
Obrazek

Wracając do tematu rożka to przydał nam sie na pierwsze dni, potem zrobiłam z niego kocyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 17:00

Gosiu ile płacisz za szkołę rodzenia? myślałam o tym, żeby Kubę trochę wczuć w sytuację, tam inni tatusiowie i w ogóle... :ico_noniewiem:
Madziarka ten właśnie wózeczek wydaje mi sie być fajny i to ten widziałam na żywo-w tym kolorze, który się Tobie podoba :ico_haha_01: mi się podobają wózeczki w odcieniach zieleni, najlepiej takiej oliwkowej... a z tymi paskami chodzi o to, że wózeczkiem jest dużo łatwiej podjechać pod krawężnik, a przede wszystkim można wózek bujać, bo ma mięciutkie zawieszenie-jeśli nawet wózek na amortyzatorach umożliwia bujanie, to na pewno nie tak płynne jak wózek na paskach, poza tym tu jest właśnie problem-amortyzatory sie lubią popsuć :ico_puknij: a jeśli chodzi o koła pompowane, to ja bym nie chciała-przebije sie gdzieś na spacerze i na kapciu wracasz do domu :ico_noniewiem: a jeśli ci zależy to niektórzy sprzedawcy oferują ten sam wózek z różnymi opcjami kółek-w różnych cenach oczywiście :ico_oczko:
Ja też słyszałam różne opinie o wózkach wielofunkcyjnych, jednak jestem ich zwolenniczką... mimo zimy, nie zamierzam "kisić" dziecka w domu, a z pewnością lepiej mu będzie w ciepłej bezwietrznej gondoli, jeszcze z tym ochraniaczem jaki mają te wózki-pełen komfort moim zdaniem :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 17:01

No to Was zasypałam :ico_oczko:

Gosia papa!!!!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 lis 2007, 17:02

Madziu,

SUPER zdjecia!! A Ty mialas jakies jasniejsze wlosy.... ladnie Ci w takich!
Ale Partyczek to wygladal bosko!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-27, 16:04 ]
Juz mnie nie ma!

PA!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 17:04

Mdziarka rozkoszny widok-taki nieboraczek :ico_haha_01:
ja dzisiaj dostałam 10 snickersów z serii limitowanej z orzechami laskowymi, za udział w wyborach batonów-te snickersy są ogromne na dodatek, niestety nigdy za nimi nie przepadałam :ico_noniewiem: jak zjadłam jednego, to się czułam jak po obiedzie

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 17:05

Dzięki Justyna, ja mysle ze chyba zdecyduje sie na ten.A powiedz bardzo jest duzy, zajmuje duzo miejsca?

[ Dodano: 2007-11-27, 16:07 ]
mz74 pisze:Ale Partyczek to wygladal bosko!!

dziękuję bardzo :ico_sorki:

Fintifluszka pisze:ja dzisiaj dostałam 10 snickersów z serii limitowanej z orzechami laskowymi, za udział w wyborach batonów-te snickersy są ogromne na dodatek, niestety nigdy za nimi nie przepadałam jak zjadłam jednego, to się czułam jak po obiedzie

_________________
uwielbiam snickersy :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 17:13

Madziarka no gabarytowo jest moim zdaniem jak każdy wózek wielofunkcyjny-one są zawsze większe troszkę niż zwykłe głębokie wózki, ale uważam, że jest zgrabny, generalnie waży mniej niż przeciętny wózek wielofunkcyjny-jeśli waga podana na aukcji jest prawdziwa :ico_haha_01: i nie wiem czy Ci to odpowiada, ale jak przystało na wózek na paskach jest dość niski, bo amortyzatory sprawiają, że wózek jest o jakieś 10cm wyższy...

[ Dodano: 2007-11-27, 16:23 ]
ide na dół, bo czuję z kuchni jakieś zapachy-kuba coś smaży :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 lis 2007, 18:26

Hey!

Mam wyniki. sa troche podwyższone ponad norme ale nie jest tak źle mam nadzieje. Dwa miesiące temu miałam alat i aspat 13 i 19 a teraz mam 57 i 46 a normy są do 30. zobaczymy co mi gin powie w czwartek.

Madzia żurek gotowałam na obiadek z jajeczkiem i kiełbaską - mniam mniam.

Wpadne później ide teraz cos zjesc. Jak wróce to poczytam zaległości.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 lis 2007, 19:42

Witam drogie panie :-D

Skoro mowa o gotowaniu to ja już mam dość.. Stałam w kuchni odkąd wróciłam z pracy czyli jakieś ponad 2 h. Zrobiłam pulpety w sosie pomidorowym z ziemniakami i buraczkami. Potem jeszcze posmażyłam kotlety schabowe mojemu Rafałowi do pracy (przynajmniej do zrobienia sobie kanapek go pogoniłam, bo prosiłam by pozmywał gary to sama to zrobiłam :ico_puknij: a wiem, że zrobiłby to - czasem jestem chyba zbyt samowystarczalna :ico_haha_01: ).. I tak na przemian gotowanie i zmywanie garów. Skończyłam tak zmęczona, że aż mi samej odechciało się jeść :-/.

[ Dodano: 2007-11-27, 18:52 ]
marcia_pod pisze:Mam wyniki. sa troche podwyższone ponad norme ale nie jest tak źle mam nadzieje. Dwa miesiące temu miałam alat i aspat 13 i 19 a teraz mam 57 i 46 a normy są do 30. zobaczymy co mi gin powie w czwartek.


Boshee.. ja nawet nie wiem co to za badania :ico_olaboga: Mi tu chyba tego nie mierzą :ico_noniewiem:

Samo usg tu robią tylko 2 podczas całej ciąży - ok 14 i 21 tyg. Choć mi zaleciła jedna lekarka jeszcze 3 dodatkowo, bo stwierdziła, że zbyt szczupła jestem i muszą sprawdzać czy dziecko prawidłowo się rozwija :-D . Dla mnie to lepiej bo co miesiąc widuję swojego malca no i wiem przynajmniej, że zdrowo rośnie :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość