mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lis 2007, 20:02


Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 lis 2007, 20:27

CleoShe pisze:Boshee.. ja nawet nie wiem co to za badania :ico_olaboga: Mi tu chyba tego nie mierzą :ico_noniewiem:

Samo usg tu robią tylko 2 podczas całej ciąży - ok 14 i 21 tyg.


ja wiem o tym bo do 5 miesiąca w Anglii siedziałam, też zaden ginekolog nie badał. dwa usg tam miałam, pierwsze w 12 tygodniu i drugie zaraz po 3 dniach(bo miałam krwawienie takie dosc mocne ale chwilowe i chcieli sprawdzic czy wszystko ok).

a badania robia z krwi takie same jak u nas a nawet wiecej, wiec sie nie martw.



mary pisze:Na mnie spadła czarna robota bo trzeba była całą furę mięsa przejrzeć i okroić z tłuszczu a potem zmielić.


bardzo tego nie lubie robić

[ Dodano: 2007-11-27, 19:32 ]
mary pisze:isałyście tam że Was boli krocze...


mnie nie póki co i może na całe szczeście - jeszcze tego by mi brakowało do bólu watroby :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 lis 2007, 21:37

Mnie to pierwsze usg ominęło bo do trzeciego miesiąca nie chwaliliśmy się, że jestem w ciąży i też do lekarza się nie zapisywałam :-D a to dlatego, że koło 10 tyg leciałam do Polski i tam chciałam porobić te wszystkie pierwsze badania (zresztą odbyła się też wtedy moja pierwsza wizyta u ginekologa :-D Jakoś nigdy nie uskarżałam się na nic, nic mi nie dolegało :ico_haha_01: ). Zatem tu nim się porejestrowałam to było ok 14 tyg i już mnie nie zapisali na usg :ico_noniewiem: .

Tobie Marcia życzę wytrwałości z tymi wszystkimi dolegliwościami.. już nie wiele zostało do końca, choć wiem, że to najcięższy okres podczas całej ciąży :ico_ciezarowka:

Coś nie za ciekawie się dziś czuję :ico_noniewiem: Cały dzień kicham, coś mi się katar w nosie zbiera i ciężej się przełyka. Mam nadzieję, że nie będzie choróbska :ico_chory:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 22:30

CleoShe pisze:zresztą odbyła się też wtedy moja pierwsza wizyta u ginekologa
:ico_olaboga: ja odbębniłam to jak miałam 14 lat! :ico_haha_01:
skończyłąm na dziś pracę i niby mogłabym się wcześniej położyć spać... ale akurat dziś puszczają chirurgów jak na złośc dopiero o północy... zawsze coś.. a serialu sobie nie odpuszczę :ico_nienie:
wiecie tak sie przyzwyczaiłam do tego nowego gatunku kopania-bo na każdym etapie jest troszkę inaczej, teraz sie rozpycha i wszędzie czuję jakąś kończynę i mnie tak smyra cały czas :ico_haha_01: że chyba będzie mi tego brakowało... to taka integralna część mojego życia :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 22:33

Pisałam posta i mi wcięło :ico_zly: A w ogóle cos wolno strasznie te stronki sie otwieraja :ico_noniewiem:

Mnie cos żoładek pobolewa, chyba cos zjadłam :ico_noniewiem: Dobrze ze Maciek po południu był juz w domu to mogłam sobie bez problemu poleżeć.

Marcia w takim razie teraz czekamy na wiesci od lekarza.

CleoShe, oby choróbsko sie nie przyplątało. A tak w ogóle ciekawa jestem jak masz na imię :-) Może nam zdradzisz? :ico_oczko: :ico_sorki:
mary, nie denerwuj się :ico_nienie: Mój tesc tez lubi wszystkich wkoło pouczac, tylko ze nie jest konsekwentny jesli chodzi o swoje teorie :-)
Dlatego bardzo rzadko z nim rozmawiam bo w zasadzie tez sie tym denerwuje :ico_oczko:
mariola, słabo widac wózeczek. Ale wygląda ładnie.No i widze ze Julka juz sie przymierza do wożenia dzidzi :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 27 lis 2007, 22:38 przez madziarka81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 22:34

mary to nie tak źle jeszcze... gorzej jakby teść chciał ciebie pouczać :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 22:36

Fintifluszka pisze:akurat dziś puszczają chirurgów jak na złośc dopiero o północy... zawsze coś.. a serialu sobie nie odpuszczę

:ico_szoking: to wytrzrymała jestes bo ja dla serialu tak długo bym nie czekała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 lis 2007, 22:38

Hej!

Marcia, moze faktycznie nie bedzie tak zle!!! Trzymam kciuki w czwartek!!

Justynko,

My placimy za szkole 250 zl, to w sumie sporo, ale sa tansze a nawet darmowe, ale my musielismy wybrac taka zeby zajecia byly popoludniu, no bo pracujemy oboje! W tym jest gimnastyka, basen i wyklady. Dzisiaj bylam z Mezem na pierwszym wykladzie i mysle ze dla niego przede wszystkim to bedzie dobre....... nawet sie zainteresowal, czy mam juz wszystko kupione do szpitala.... :ico_oczko: i juz mnie pogania, zebym szykowala wyprawke a najbardziej sie ucieszyl, ze zaraz po porodzie bedzie robil zdjecia... :-)

CleoShe, Ty sie tam nie przepracowywuj w tej kuchni! :ico_nienie:

Jesli chodzi o bol krocza, ja nie mam czegos takiego jak na razie! :-)

P.S. Powiedzcie badanie OWA to jest skrot od czego?? Pewnie mam zrobione, ale nie jestem pewna!

Zycze spokojnej nocki!!!!

buziaki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 22:41

mz74 pisze:Dzisiaj bylam z Mezem na pierwszym wykladzie i mysle ze dla niego przede wszystkim to bedzie dobre....... nawet sie zainteresowal, czy mam juz wszystko kupione do szpitala.... i juz mnie pogania, zebym szykowala wyprawke a najbardziej sie ucieszyl, ze zaraz po porodzie bedzie robil zdjecia...

no to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 22:49

madziarka81 pisze:to wytrzrymała jestes bo ja dla serialu tak długo bym nie czekała

ja jestem w stanie wytrzymać tylko dla chirurgów i gotowych na wszystko :ico_oczko:
Gosia zaraz będę szukała przez internet szkoły we Wrocławiu-byle blisko :ico_noniewiem: myślę, że to dobra sprawa... fajnie, że wam się podoba

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość