Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lis 2007, 21:33

helloła z wieczora :ico_oczko:
Luska nie spi jeszcze spi, ale tata probuje ja uspac
Marta rzeczywiscie, ze moze tak byc z tą rączką, nie pomyslalam o tym :ico_noniewiem: chyba sobie to odpuszcze, ale zal :ico_placzek: , bo mi sie bardzo spodobala i wiem, ze bym miala wiecej czasu dzieki temu, bo Luska uwielbia wszelkie formy hustania ...
Ale wam porobili z tymi benefitami :ico_olaboga: uwazajcie na konta
Monika, wlasnie! My tu lubimy o ruchach w brzuszku czytac :ico_oczko:
Fela ja tez nie wiem nic o owsikach, wiec nie bede pomocna
ciekawe czy Madziorka cos znalazla?
a gdzie cala reszta???

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 22:27

No wlasnie gdzie wszystkie??
Jasnie Pani :), spraw corci cos innego bo ta chustawka to sama widzisz....

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

27 lis 2007, 23:11

fela ja mieszkam w zachodnim londynie dokladnie na greenford

a co do ruchow to malenstwo dosyc spokojne ostatnimi czasy ,a jak czuje ruchy to od kilku dni tak na samym dole brzucha,ze musze czesto do lazienki biegac,w przyszly poniedzialek ide do giny i niech sie tlumaczy czy to w koncu chlopiec jak mowila czy dziewczynka :ico_haha_01: oczywiscie sie stresuje zeby tylko wszystko bylo wporzadku.
dziewczyny wy tez sie tak denerwowalyscie w ciazy?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lis 2007, 23:16

Fela jak go swedzi to moga byc owsiki.poobserwuj czy nie ma w kupce bialych robaczkow,ale one sa ponoc malutkie,wiec mozna przegapic....najlepiej zbadac kal...owsikami mozna sie zarazic bardzo latwo...np przez zabawe z dziecmi,wystarczy ,ze podal reke chorej osobie,ona np wczesniej sie podrapala po pupie lub dotykala bielizny ...wiadomo,pozniej dzieci wkladaja rece do buzi,dlatego najszybciej sie zarazaja ...podobno przy owsikach mozna zauwazyc zgrzytanie zebami lub spadek apetytu....

[ Dodano: 2007-11-27, 22:18 ]
Monika to normalne...ja panikowalam jak wariatka hi hi

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

27 lis 2007, 23:27

ja po ostatniej wizycie tutaj w szpitalu i po tym jak mi powiedzial facet ze dziecko wyglada na okolo tydzien mlodsze niz pokazaly to wczesniejsze usg to jestem strasznie zestrachana,ze cos nie tak,non stop mam jakies koszmary,snia mi sie jakies bzdury i to nawet nie tylko o dziecku,ale i o mezu ,o rodzinie.pawel mowi ze to dlatego ze sie za duzo przejmuje,ale ja juz taka jestem,

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lis 2007, 23:30

hej laski !!!!
dzieki ze mi napisałyście o tych benefitach :ico_oczko:
Fela jeśli Konrad ma owsiki ( sprawdź jak bedzie robił kupe bo owsiki widać gołym okiem) i jeśli ma to musicie wszyscy iść do lekarza bo Wy tez bedziecie mieć
Emilka sorry kochana to był wypad nieplanowany :ico_sorki:
Moniś my tez sie denerwowałysmy w ciąży :ico_oczko: ja miałam sto pytań ale dziewczyny na TT mi pomagały zrozumiec pewne sprawy :ico_oczko: wiec pytaj jak chcesz coś wiedzieć i sie nie przejmuj bo mi sie wydaje ze Ty nieśmiała jesteć :ico_wstydzioch: ale nie przejmuj sie my tu jestesmy po to zeby sie wspierać i pomagać sobie nawzajem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 22:34 ]
Monika mi lekarz powiedział ze moje dziecko jest tak duze ze nie urodze bo bedzie miał ponad 4 kg i sie denerwowałam bo ja mam 154 cm w kapeluszu i sobie myślałam ze jakie wielkie dziecko bede mieć i ze nie urodze , a sie okazało ze mały miał 3500 kg i wcale nie był taki " ogromny" wiec sie nie denerwuj kochana

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lis 2007, 23:40

monika83, no problem, ja mialam dwa terminy porodu, z USG na 26 maja, z miesiaczki na 6 czerwca a urodzilam 18 czerwca, wiec takie rozbieznosci sie zdarzaja. A Luska 4200 wyszla i zyjemy :ico_oczko:
a debilne sny w ciazy to mialam takie, ze niejeden rezyser chcialby prawa kupic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 23:42

martuchafrost pisze:Emilka sorry kochana to był wypad nieplanowany

Tym razem ci daruje ale nastepnym :ico_nienie: :569:
monika83, To ze na USG jest tydzien roznicy to sie nie przejmuj :-) bo takie "pomylki" z obliczen USG sie zdazaja tak wiec glowa do gory a co do plci to faktycznie niespodzianka :-D bedzie

[ Dodano: 2007-11-27, 22:44 ]
Jasnie Pani :) pisze: debilne sny w ciazy to mialam takie, ze niejeden rezyser chcialby prawa kupic
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Chyba ty niejedna :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-11-27, 22:45 ]
A dziewczyny mam do was pytanko :-)
Czy jedna drzemka mojego szkraba przed poludniem to wystarczajaca ilosc snu?? (drzemka ok 2, 5 godz)

[ Dodano: 2007-11-27, 22:46 ]
A dziewczyny mam do was pytanko :-)
Czy jedna drzemka mojego szkraba przed poludniem to wystarczajaca ilosc snu?? (drzemka ok 2, 5 godz)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lis 2007, 23:47

Monika ja miałam takie sny w ciąży ze sie zastanawiałam czy jestem chora psychicznie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 23:49

martuchafrost pisze:zastanawiałam czy jestem chora psychicznie

Dobra bylas :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość