mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lis 2007, 22:51

No wózek zle widac bo robione zdjecie kamerka.Góra jest cała ściągana wiec mozna dziecko bezpiecznie wniesc do domu nie wyciagajac je (no i ta góra jest taka sztywna tyle ze troche cieżka)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 22:54

Fintifluszka pisze:Gosia zaraz będę szukała przez internet szkoły we Wrocławiu-byle blisko myślę, że to dobra sprawa... fajnie, że wam się podoba

Justyna moe dla kuby byłoby to dobre??? :ico_noniewiem: bardziej by sie zaangażował a przy okazji troche nauczył :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 21:56 ]
Mojemu Mackowi potrzebne przeszkolenie przy opiece nad starszym dzieckiem hehe :ico_oczko: Az boje sie pomyślec co tu bedzie sie działo jak będę w szpitalu :ico_noniewiem:
Dzisiaj karmił Patryka i po pół minucie stracił cierpliwość :-) Oj dostanie szkołę bo ma ze mną za dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 22:57

u nas średni koszt to 300-350zł :ico_szoking:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 lis 2007, 23:02

Fintifluszka pisze:wiecie tak sie przyzwyczaiłam do tego nowego gatunku kopania-bo na każdym etapie jest troszkę inaczej, teraz sie rozpycha i wszędzie czuję jakąś kończynę i mnie tak smyra cały czas :ico_haha_01: że chyba będzie mi tego brakowało... to taka integralna część mojego życia :ico_noniewiem:


Najśmieszniejsze jest to, że kiedy się siedzi ze znajomymi i o czymś się rozmawia a my czujemy jak maluszek się rusza.. i nasi rozmówcy nie zdają sobie nawet z tego sprawy, że my akurat w danym momencie czujemy Jego ruchy.. to takie niesamowite.

A nie wiem jak w Waszym przypadku ale mój mały się umiejscowił tak, że często nogi mi wybija tak maksymalnie w prawym boku, a główkę wystawia z lewej strony brzucha zaraz za pępkiem :ico_ciezarowka:
Teraz tak przyjemnie się wierci..............

[ Dodano: 2007-11-27, 22:09 ]
madziarka81 pisze: A tak w ogóle ciekawa jestem jak masz na imię :-) Może nam zdradzisz? :ico_oczko: :ico_sorki:


Claudia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2007, 23:11

madziarka81 pisze:Justyna moe dla kuby byłoby to dobre??? :ico_noniewiem: bardziej by sie zaangażował a przy okazji troche nauczył :ico_oczko:

tylko i wyłącznie ze względu na to myślę o szkole rodzenia-jeśli o mnie chodzi to bym się absolutnie obyła bez tego :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 23:16

CleoShe pisze:Claudia

bardzo ładnie :-)

Fintifluszka pisze:tylko i wyłącznie ze względu na to myślę o szkole rodzenia-jeśli o mnie chodzi to bym się absolutnie obyła bez tego

ja nie mam tego dylematu bo nie ma u nas szkoły rodzenia :ico_oczko:
najgorsze jest to ze Maciek niezbyt chetny zeby rodzic ze mną a tk był pomocny za pierwszym razem, choćby tym ze był ze mną :-) Mam nadzieje ze jeszcze zmieni zdanie :ico_noniewiem:

Fintifluszka pisze:u nas średni koszt to 300-350zł
strasznie to drogie :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-27, 22:19 ]
mary pisze:Zaczęłam wyszywac na prześcieradełkach imię mojej Córeczki...Już nie ma że się wycofam od tej decyzji

czyli decyzja juz podjęta :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

27 lis 2007, 23:43

hej kochane :-)
Ja dopiero o tej porze,bo nie było mnie cały dzień w domku.Biegałam po mieścir,a później z siostrą pojechałyśmy do znajomej zobaczyć jej 1,5 m-ego syneczka.Mały bombowy i bardzo silny,już jest taki sztywny,że :ico_szoking:Nio i tak mi zleciał dzien :ico_brawa_01: ,a Wy jak zwykle sie rozpisałyście :ico_olaboga:

Co chodzi o ból krocza to mnie nie boli,ale na moje nieszczęście przyplątało się co innego hemoroidy :ico_wstydzioch: ,normalnie załamka :ico_placzek: :ico_olaboga: i nie wiem co z tym zrobić :ico_olaboga:

Lecę juz spać,a jutro poczytam co tam ciekawego u Was :-)
Słodkich snów :ico_papa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 lis 2007, 23:55

monia26 pisze:na moje nieszczęście przyplątało się co innego hemoroidy ,normalnie załamka i nie wiem co z tym zrobić

Monia witaj w klubie :ico_placzek: Ja z tym walczę od momentu jak byłam w ciąży z Patrykiem.Pod koniec ciąży mi wyszły a po porodzie się nasiliły. Teraz tez zaczynam miec juz problem i az sie boje co to bęzie po porodzie :ico_olaboga:
Przy następnej wizycie zapytam sie lekarza co robić, może jakies czopki albo maść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 lis 2007, 09:47

Czesc Kobitki!!!

Znowu mialam troche lektury... :ico_haha_01:

Claudia - bardzo mi milo!! Jak bys sie jeszcze nie doczytala, to ja jestem Goska :-)

mary pisze:Zaczęłam wyszywac na prześcieradełkach imię mojej Córeczki...Już nie ma że się wycofam od tej decyzji :ico_oczko:


No to super!! :ico_brawa_01: Ja nic nie wyszywam (bo zapomnialam, jak to sie robi.... a poza tym nie mam kiedy...), ale tez juz chyba zostanie Pawelek... :-)

madziarka81 pisze:Fintifluszka napisał/a:
tylko i wyłącznie ze względu na to myślę o szkole rodzenia-jeśli o mnie chodzi to bym się absolutnie obyła bez tego


Ja tez tylko ze wzgledu na mojego Piotrka, przede wszytskim ,zeby sie przygotowal psychicznie do porodu, bo planujemy rodzinny porod i .... widze ze juz pierwsze pozytywne efekty sa! Jesli chodzi o mnie ja tez bym sie obyla bez szkoly, chociaz po wczorajszym wykladzie juz wiem napewno ze zrobie lewatywe.

madziarka81 pisze:Fintifluszka napisał/a:
u nas średni koszt to 300-350zł
strasznie to drogie :ico_szoking:


No drogo, u nas tyle kosztuja szkoly tzw. weekendowe - idziesz 1 lub 2 weekendy i masz z glowy! A takie normalne sa tansze.

madziarka81 pisze:Monia witaj w klubie :ico_placzek: Ja z tym walczę od momentu jak byłam w ciąży z Patrykiem.Pod koniec ciąży mi wyszły a po porodzie się nasiliły. Teraz tez zaczynam miec juz problem i az sie boje co to bęzie po porodzie :ico_olaboga:
Przy następnej wizycie zapytam sie lekarza co robić, może jakies czopki albo maść :ico_noniewiem:


Dziewczyny wspolczuje WAM, mnie jeszcze jak narazie nie dopadlo to cholerstwo.

GOSIA - zapracowana kobieto prosze sie zameldowac!!! :569:

U nas dzisiaj lekki mrozik i sloneczko!!!
Milego dzionka!!
Buziaczki!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 lis 2007, 09:59

Dzien dobry.

My niedawno wstalismy. Zaraz :ico_kawa: , sniadanko no i moja mama ma przyjsc gdzies o 10.
Za oknem piekne słoneczko więc moze namówię ją na spacer? :ico_noniewiem:

Własnie, gdzie jest Gosia???? Juz dawno nie pisała.Pewnie zawalona pracą i urządzaniem mieszkania :-)

Miłego dnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość