joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 lis 2007, 10:47

Hej dziewczyny
Na poczatku gratulacje dla Kingi :ico_prezent:
U nas wczoraj bylo ciezko Juli tak marudzila po szczepieniu ze masakra :ico_olaboga: Dzis mysle ze bedzie ok.
Duzo zdrowka dla Kubusia :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

29 lis 2007, 11:25

Hej.
Veronika dzis robila mi pobudki w nocy bo dziaselka ja bola, no i zaczyna sie wesolo, a musimy jeszcze odebrac akt urodzenia z konsulatu bo juz gotowy

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 lis 2007, 11:40

cześć dziewczynki...
u nas nocka ok, spałyśmy do godz.9,30 :-D

no i ospy cd....tym razem dziś ssypało Marcela...nie bardzo ale...
na dodatek miałam problem, zeby mu dać tabletkę antywirusową...
:ico_olaboga: rozgniotłam tabletkę i z wielkim trudem połknął...

Basiu masz rację...zero odpowiedzialności i wyobrażni... :ico_zly:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 lis 2007, 12:05

hello, ja już wczoraj nie maiłąm kiedy tu wpaść bo miałam w domku mały złobek, ale było super :-D pogadałysmy sobie z koleżankiami o kupkach, zupkach i ząbkach a nasze maluszki próbowały, dosłownie, siebie nawzajem :-D nawet się nie spodziewaąłm ze jak pójdę na szkołe rodzenia to takie znajomości tam powstana :-D ale fajnie bo ja to niesety nie ma żadnych koleżanek z małymi dziećmi tylko was :-D a teraz bede mogła jeszcze z kimś na żywo pogadać no i mamy sie zapisać na aeobik bo tak samej to sie trudno zmobilizować :-D

Violu ksiazeczka super, na pewno fajny prezencik dla starszego maluszka, bo mój to na razie podchodzi raczej konsumpcyjnie do książeczek
No to jednak masz mały szpital polowy w domku, ale może to i dobrze przynajmniej będziesz miała z głowy

Sylwia super ze Kubusiowi nic poważnego nie jest, a zdjęcia rewelacja i jakie duże włoski ma :-D

Justyno ta twoja córa w tych sukienusiach to prawdziwe ciasteczko, normalnie miss :-D

Joasiu całuski dla Juli i mam nadzieje ze dzis już humorek dopisuje :-D


Kurcze u mnie kolejna nocka zerwana bo maluch sie czesto budził, a o północy to się obudził z takim płaczem ze nie wiedziałam co sie dzieje i sie go uspokoić nie dało, najpierw mu nosek wyczyściłam, późńiej dziąsełka posmarowałam, dałam syropem przeciwbulowy i dalej nic, w końcu zrobiłam mu mleczko i wyduldał 90 ml, a przed snem zjadł 210 z kleikiem ryżowym :ico_szoking: i dopiero zasnął

Wiec mam pytanko czy to mozliwe żeby on się z głodu budził czy to moze przez ząbki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

29 lis 2007, 14:05

Ula ja tez mam taki sam problem mala kreci sie w nocy i budzi mi sie.Ja mysle ze to przez zabki, bo teraz tak sie zaczelo :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 lis 2007, 15:08

Ula u mnie to samo no to z Justyna jestesmy we trzy.Moja mogla by w nocy co pol godz.jesc a ja cyce mam rano jak donice bo w dzien jest normalnie.
U nas kolejny dzien fochow u Juli a do tego lep mi dzis pekal do poludnia dzieki Bogu moj ma dzis urlop wiec mi pomogl z Juli.Nie ma nic gorszego jak obudzic sie z bolem glowy.
Fajnie Ula ze masz bratnie duszyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I mozna tak sobie pogadac.U mnie tez znam kilka mamus ale te niemki to zupelnie inaczej dzieciaszki chowaja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-29, 14:10 ]
A wlasnie wrocilam z pracy wpadlam dziewczyny odwiedzic.Matko nie wyobrazam sobie teraz pracowac i dziecko.Jeszcze nie szacuneczek dla pracujacych mam :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 lis 2007, 15:21

hej dziewczyny :-D ja na chwileczke bo komp nie jest do konca sprawny :ico_placzek:
Dziekuje bardzo za gratulacje :ico_sorki: do trzech razy sztuka :ico_brawa_01:
Ale bede miała do czytania poscików. buziaki dla was i dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

29 lis 2007, 15:38

heloł babeczki
najpierw zaleglości

:ico_brawa_01: dla Kingi

Justynko córcia wyglądą conajmniej oszałamiająco w tej kreacji :ico_oczko:

Basiu mam nadziej ze juz niedlugo skncza sie te choróbska :-D

Sylwia z Kubusia to niezły kawał faceta jeszcze troche i poprosi Cię do tańca :ico_brawa_01:

Abegano z Nataliki to cudna dziewczynka :place lizać :-D

Viola no ksiązeczka super chyba tez taka kupimy :ico_haha_02:

a co do Zosi to ja ciagle walcze z rzadkimi sluzowatymi kupkami :ico_placzek: teraz juz oprocz Lacidofilu podaje rowniez Dicloflor 30 ktory ma az................3 miliardy bakterii mam nadzieje ze to pomoze :ico_sorki:
aha
Zosia od 3 dni juz sie łapie za stopki, i ma przy tym ubaw po pachy hihihi
buzialki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 lis 2007, 16:08

justyna30 pisze:Ula ja tez mam taki sam problem mala kreci sie w nocy i budzi mi sie.Ja mysle ze to przez zabki, bo teraz tak sie zaczelo

no własnie tez mi sie tak wydaje bo wcześniej przeciez przesypiał całe nocki i wogóle sie nie budził, mam nadzije tylkko ze mu już tak nie zostanie do 2 latek :-D

Joasiu włąsnie jedna z tych koleżanek co wczorja u mnie była już pracuje, tylko ona robi specjalizacje w szpistalu wiec nie maiłą wyjścia i musiała wrócić ale na 6 godzin, ale i tak mówi ze jej starsznie ciezko z maluchem się rozstawac, ja też podziwiam takie mamuśki :-D

Kinguś witamy spowrotem :-D no i troszke ci zajmie nadrabianie zaległości :-D no i czekamy na jakiegos szampana :-D

Sosim no mam nadzije ze w koncu ten lek wam pomoże i wszytsko wróci do normy :-D

a tu wklejam wam kilka najnowszych foteczek

taki jestem silny :-D
Obrazek

pycha paluszki
Obrazek

a tu jako miś
Obrazek

a tu nasza wczorajsza paczka, od lewej Rafałek o 7 dni starszy od Pawełka, po środku oczywiście my, a po prawej Kubuś o miesiąc staszy z jezyczkiem na wierzchu :-D
Obrazek

a z tego to sie poł gdziny smiałyśmy bo on tak ciiagle siedział :-D
Obrazek

dzemka z tatuśkiem
Obrazek

grupowe zabawy :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 lis 2007, 17:39

Ula superowskie te foteczki...widze ze tatus sam usnal podczas usypiana hehe ;D ale juz jest duzy a to zdjecie z jezyczkiem na brodzie swietne :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość