Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 lis 2007, 18:55

Ewcik odpuść...ta nienawiść nic nie zmieni...niestety...wiem, co czujesz, rozumiem...ale czasem trzeba dać spokój, bo szkoda nerwów...Może się kiedyś zmienią? jak moje? siostra J odkąd w ciąży to normalnie...anioł! :ico_haha_01:

KUlka u mnie to samo z jedzeniem...tydzień roboty do rana prawie, człowiek wykończony, wściekły i bez siły...a potem nie ma komu jeść...No ale tradycja...
A na zdjęciach cóż...to już byłam w 4miesiącu ciąży przecież...no i z pewnością ważyłam już więcej niż teraz...

Hanka spała 3godzinki...katar jeszcze męczy...jak widzi fridę to już się pręży i drze. Ja się jakoś przełamałam i ratuję mój malusi nosek...Jakoś idzie...boję się tylko nocy, bo już z J się też ledwo trzymamy na nogach...Mam nadzieję, że jakoś przeżyjemy w spokoju....Niebawej już kąpiemy, bo młoda już marudzi. Zresztą się jej nie dziwię. I tak jest wspaniała, bo nawet się bawi i jeszcze się umie pośmiać przy tym wszystkim!
I może się wreszcie uda wrzucić filmy na youtube, to zobaczycie jak śmiga...
Lecę...na razie!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 lis 2007, 19:15

jaka ja głupia ......... przeciez rok temu bylysmy w ciazy .... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: moze to dziwne ale normalne zapomniałam heheh ......... w zeszłym roku ja nie miałam swiat ... nawet wigilii ... wiec moze dlatego nie skojarzyłam ... przepraszam ....


u mnie tez dzieci zaraz lulu ....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 lis 2007, 19:22

Zbora kuruj nam maleńką, i współczuję Ci tej nieprzespanej nocy, ale ta będzie lepsza, trzymam kciuki
Choineczki macie cudne, mnie marzy się taka gęsta zielona złotoczerwona ale pewnie nie w tym roku, muszę się zadowolić sztuczną :ico_placzek: a co do Wigilii zeszłorocznej to właśnie wtedy poczułam pierwszy raz jak mnie Mat kopnął ale było fajnie aż się rozczuliłam, kurcze ale ten czas szybko leci, rzeczywiście przy dzieciach starzejemy się dwa razy szybciej...no ale jeszcze jesteśmy piękne i młode :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 lis 2007, 20:13

Ta...............leci czas jak szalony...

Moja wymyta, zakroplona tu i tu, czopek, ibufen, frida........ja pierdolę, już sama nie mam siły a co dopiero ona... :ico_olaboga: Ale spać? :ico_nienie: mamusia musiała ululać w ramionach...mój słodki żuczek...tak się wtula kochana we mnie...wreszcie się czuję potrzebna............. Oj, już marudzi...no pięknie...
więc ja szybkie żarcie, szybkie mycie i lulu, bo nie wiadomo ile mam tego snu...
A jutro do roboty niestety...

Massumi pisała.......niestety złe wieści...bo MisiUla ma zapalenie gardła i dostaje antybiotyk!!! :ico_placzek: co to się dzieje???

Kate dzięki...Ty masz więcej takich nocy na koncie, więc wiesz...jesteś silna...ja już wymiękam, a wiem, że to jeszcze potrwa jakiś czas...

Do tego młodej leje się ślina...ciekawe, czy przy okazji nie idą zęby? i jeszcze krostki na dupci wyszły... :ico_szoking: przecież ciągle przewijana, kremik itp...

Idę...dobrej nocki...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 lis 2007, 20:25

Zborra...dawaj filmiki....juz dawno Hanki nie widzialysmy na zywo!!!!

a my oczywiscie przygoda...pojechalismy po zakupki do tesco....i wesolo wracamy do auta i nie chce odpalic :ico_szoking: a my te. w domu zostawilismy..i smierc w oczach bo nawet do domu nie ma kto nas sholowac....matko ...a mielismy jeszcze na stacje po paliwko podjechac...i A. nie wiedzial co jest grane...i pobiegl po paliwo i odpalilo w koncu....ale kontrolka nam nie swiecila wcale....chyba sie zepsula :ico_noniewiem: i dobrze ze pod sklepem byismy a nie np. w ciemnym lesie :ico_olaboga: ....no i dotarlismy do domciu....i juz wieczor wiec kapanie sie szykuje...wpadne jak uspieMaye...

[ Dodano: 2007-11-29, 19:26 ]
oj...biedna Massumi....to wszystkich pokozylo!!!!!co to sie dzieje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-29, 19:28 ]
a u nas pojawiaja sie krostki na pupie od chusteczek z pampersa....jak uzywam tych organicznych to pupa jak malowana...a juz po 2 uzyciach pampersa jest kleska!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 lis 2007, 21:09

Mili juz spika spokojnie...

zbora tak ci wspołczuje zakatarzonej Hani i tej nie przespanej stresujacej nocki..

glizda oj co wy za przygody przezywacie :ico_olaboga:

agasia no fajnie ze znow sie odezwałaś do nas..czekamy na wiecej news'ów od ciebie

kate a sztuczna choinka tez moze byc piekna..ja np mam sztuczna i zawsze jest sliczna, tazn od dwoch lat..

dobra lece, do jutra...
:516:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 lis 2007, 21:30

mam malo czasu wiec Was nie poczytam... wybaczcie :ico_sorki:

wiec tak... bylam na tym szkoleniu 3h i glo0wa peka :ico_olaboga: ten program w komputerze do rezerwacji jest porąbany!!!!!!!!!!! we wtorek ide znowu...

jutro szkola i musze jeszcze prace napisc z socjologi o hipisach wiec pewnie tu nie zajrze. a w sobote rano do inowroclawia...

Zbora to uda nam sie spotkac tego 3 grudnia czy nie? bo mowilas ze pracujesz na popoludnie, a moze sie cos zmienilo???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 lis 2007, 22:05

no i jestem...Maya sie usypia w lozku...a ja mam chwilke na tt :-D ...
przed kapiela A. widzial tez jak mala siada....hihihi...bo jeszcze gotow nieuwierzyc :ico_haha_01: .....i robi to z tego bujania na 4 lapkach...hihihi...krzyzuje nogi i buja sie...w pewnym momencie odpycha sie raczkami...i siada....i jaka zadowolona ze szok.... :-D

tak gadamy o swietach a ja dzis normalnie czuje te atmosfere :ico_brawa_01: ...jutro idziemy wieczorem na zapalanie lampek i choinki w rynku....na biurku przy laptopie lezy juz kartka z lista zakupow.....spisuje co potrzebne do jedzenia....ale sie ciesze.....odkad sama organizuje swieta przezywam je jakos inaczej.....nawet mam wiecej potraw niz w domu zawsze mielismy :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 lis 2007, 22:06

dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 lis 2007, 22:46

Ja tylko powiedzieć dobranoc i uciekam spać bo jestem zmęczona, ale nie wiem bo jestem wściekła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale nie będę zanudzać. Mam nadzieję że do jutra mi przejdzie.

Dobrej nocki kochane

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość