Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 gru 2007, 12:03

hej
ja tylko na chwilke bo zaraz jedziemy do rodziców

Wszystkie zdjecia chwalę hurtowo bo wszystkie sa cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka Emi teraz mniej pierdzi ale był taki czas że myślałam że nas zagazuje :ico_haha_01:

Avisek przykro mi z powodu laerggi, czy to już pewne czy jest jeszcze nadzieja że to jednak nie alergia??

Juli super że imprezka się udała, nasz też była super, wybawiłam się że hej

Kamilko ja uzywam butelek i nieprofilowanych smoczków z campola, ale myslę że to indywidualny wybór

BeWu gratuluję zdanego egzaminu, Emi ma 2 dolne jedynki i na górze też już się coś zaczyna dziać

Oj ale ja jestem śpiąca

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 gru 2007, 12:21

:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2007, 12:27

JASNIE PANI superowe pozwolenie :-D Acha Wiki mowi baba i dada :-D

[ Dodano: 2007-12-02, 11:38 ]
przesylam filmik na You TUbe jak mi sie uda i sciagnie to wkleje :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 gru 2007, 12:44

Czesc mamunie!

Posty czytałam pobiezniec nie mam w sobie zycia...
Za to zdjęcia obejrzałam uwaznie :-D
Fajny Kubuś z Marcinka :ico_brawa_01: ja przedwczoraj Wanessce tezx włozyłam po raz pierwszy hehe. No i brawa za picie z kubeczka :ico_brawa_01: jaki samodzielny juz się robi :ico_oczko:

Lucy zięciunio pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: te oczka, te zębiska hehe mogą juz się gryźć z Wańką :-D :-D Słodki ten Wasz synalek i ładna mamusia :ico_oczko:

Juli fajnie, ze się dobrze bawiliście w Andrzejki no i zdjęcia ładne. A co Ty tam wymyślasz z opalenizna czy jakimś jabłkiem?? :ico_puknij: łądnie wyglądasz i nie marudź!

Aguś no i Wiki... jest poprostu rozkoszna :ico_brawa_01: ładne ma usteczka, lubię takie zadarte dzióbki.

Zbyt duzo pytań nie pamiętam.. kamilko u nas najlepiej sparwdziła się butelka z aventu i smoczek 2 i III przepływowy. Do herbatki mam osobną buteleczkę ze sporą dzurką.

ktoś tu pytał po piardy. Wanesska pierdzi jak stara, zwłaszcza kiedy zbyt mocno przyciągnie kolana do brzucha :ico_haha_01:

no i .. nic nie pamiętam

do nonono jest taki byt

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2007, 12:48

ALINKO kochana kiedy porozmawiasz z Kocurem?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-02, 12:03 ]
Wikunia przemawia http://pl.youtube.com/watch?v=JLVnN3AxQlo

[ Dodano: 2007-12-02, 12:27 ]
Wiki przewraca sie na brzusio http://pl.youtube.com/watch?v=MRnP9g0FIpg

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

02 gru 2007, 13:53

Frydza ale twoja córunia się fajnie śmieje!! Mój łobuz jak tylko widzi aparat to powaga kompletna hihi. Twoja niunia też już chce stawać na nóżki?? Silne te dzieciaczki nie? :ico_szoking:

kamilko nam mleko potrzebne tylko jak gdzieś wychodzimy ale cały czas miałam Nan i Frankowi bardzo smakowało, miałam też próbkę Nan hipoalergiczny ale był tak obrzydliwy że nawet go Frankowi nie dałam - gorzki jakiś fuj!!, a teraz mam mleko "Little Bee" z kauflanda zapłaciłam chyba 13 zł za 600g a naprawdę bardzo smaczne i Frankowi pasuje bardzo

Co do smoczków butelkowych to też kupiłam trójprzepływowe silikonowe bo wszystkie starsze mamusie przekonywały że dobre, ale mój franek innego niż zwykły gumowy nie bierze do ust. Po prostu w zwykłym małym smoczku zrobiłam większą dziurkę i teraz pije jak szalony i się nie denerwuje jak przedtem

Kupiłam też kubek niekapek ale Franek jakoś nie umie zatrybić co z nim zrobić :ico_noniewiem:

Franek ma huśtawkę skoczka na sprężynie - taki worek. Mówię wam super sprawa! Nigdzie się nie uderzy, ma mięciutko i sam się odbija. Uwielbia w niej skakać i nawet w niej przysypia. Jedyny minus to taki że jak pisze w instrukcji tylko na 20 min można wsadzać dziecko

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 gru 2007, 14:55

Wikusia cudo :ico_brawa_01: jak fajnie grucha :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

02 gru 2007, 15:15

witam a my dzisiaj nie mielismy zajec wiec juz jestem odpisze i znikam bo tesciu ma urodzinki.

Kamilko najlepszy jest trojprzeplywowy z awentu. Patrz najlepiej z krzyzykiem. Pamietaj jednak ze kaszki na twoim mleczku ci tak nie zgestnieja jak na modyfik.

BeWu moj tez bezzębny :ico_oczko:

Juli super zdiecia.

Fryza ale nam tu pieknosc rosnie :ico_haha_02:

Madziorka podobno jak pierdzenie jest smierdzace to idzie kupa :-D

Ide zrobic obiadosa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2007, 17:36

Hejka! Napisałam dłuuuuuuuuugiego posta i szlag go trafił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie chce mi się powtarzać, więc życzę tylko miłego popołudnia i zmykam.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 gru 2007, 17:44

A my dzisiaj gume złapalismy w wozku :ico_zly: i co jutro bede musiala isc kupic opone :ico_oczko: mam nadzieje ze dostane :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość