lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 gru 2007, 20:41

Madzia ale porazka :ico_olaboga: mam nadzieje,ze znajdziesz ta opone :ico_oczko: ale pustki :ico_olaboga: u nas dzis spokojnie,bylismy na zakupkach,a teraz mulimy w domku :-D Oliverek spi,wiec ja na necika,a T gra w fife :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 gru 2007, 20:58

-indigo-, Juli - jesli te liszaje wygladaja jak przesuszone "placki", to spróbujcie masci elocom, moj synek miał cos takiego i dostałam ta masc od kolezanki ktorej dzidzia miała to samo, zeszło juz po pierwszym posmarowaniu, a przed zastosowaniem tej masci probowalam innych rzeczy i nic nie pomagało dopiero ta masc zadziałała super.
chyba jest na recepte

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2007, 21:34

Jestem dziekujemy za kaplemenciki :-D bylismy na zakupkach i kupuilismy Wikuni to na zabawki do powieszenia superowe jest :-D i jeszcze bylismy w smyku i pokazywalismy niuni rozne zabawki i zero reakcji ale jak pokazalismy jej motylka ktory gra i miga to normalnie o malo z wozka nie wyskoczyla i pisk na caly sklep hi hi,wiec jej kupilismy ta zabawke zadowolona na maksa :-D Motylek ma 18 melodi chyba oszaleje hi hi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 gru 2007, 21:50

Magda ale szajz!

ja wkleję parę fotek, musze jakoś sobie czas zająć, zeby mniej myśleć...


Na zimowo

Obrazek

Kubuś Puchatek robi fikuśne miny!

Na tym zdjęciu szczęka wygląda jak 90-letniej staruszki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak wczoraj językiem wyrabiała :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tak się moje dziecko ostatnio bawi na macie heheh

Obrazek

nie zanudzam?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 gru 2007, 22:05

Alineczq pisze:nie zanudzam?
:ico_nienie: no co Ty :ico_puknij: sliczne fotki :ico_brawa_01: dawaj wiecej :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2007, 22:13

ALINKO sliczna coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i pieknie bawi sie na macie jak Wiki hi hi,wlasnie zamowilam krzeselko na allegro :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 gru 2007, 23:09

Witam!!!
Dziewczyny zdałam te pieprzone finanse publiczne na 4! :509: strasznie się ciesze bo to mój ostatni egzamin, teraz juz tylko praca mgr....ale jestem już w połowie pisania :-)

Kamilko i Madziorko ja słyszałam o takich przypadkach jak wasze z tymi przerwami w kupkach. Podobno często się to zdarza u dzieci karmionych naturalnie, one poprostu wchłaniają większość pokarmu i mało zostaje do wydalenia, a jeżeli kupki mają normalny wygląd i są stosunkowo duże to nie ma się czym martwić.

Frydza Wiki jest poprostu przeurocza i wydaje mi się że bardzo szybko się rozwija - zuch dziewczynka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko - moja Kalinka też urządza takie harce na macie :ico_haha_01: Wania jest cudowna, a to wyprawia z tym języczkiem...nieźle się usmiałam patrząc na te foteczki :ico_smiechbig:
A teraz z innej beczki: Alinko kochana jak długo jeszcze będziesz się męczyc tkwiąc w niewiedzy i domysłach? kiedy porozmawiasz z Karolem?

[ Dodano: 2007-12-02, 22:12 ]
Juli nie zauważyłam żebys przypominała świnkę... moim zdaniem na tych fotkach wyglądasz bardzo korzystnie :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2007, 23:16

BEWU KOCHANA GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 gru 2007, 23:22

Frydz dzięki!! :ico_buziaczki_big:
Pijemy? ja stawiam :564: hiehie :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 gru 2007, 23:54

astrid pisze:Madziorka podobno jak pierdzenie jest smierdzace to idzie kupa :-D



Astrid to nie prawda. Dzieci karmione piersią mają takie smierdzące kupy zamiast częstego kupania.

kamilka , chyba cie nie pociesze jak powiem, ze pewnie ze wszystkimi czterema zebami madrosci bedziesz to miala


Dominika to był mój drugi zab wiec połowę męki mam już za sobą. Może z górnymi nie będzie tak strasznie. Mam nadzieje.
Aaa to podanie to normalnie rewelacja. Zapisałam sobie. Jak mój będzie nastepnym razem chciał wyjść to mu wręczę hihi.

eve81, bardzo dziękuje za podpowiedz, na pewno wypróbuję.

BeWu, ja równiez gratuluje i trzymam kciuki za obronę.

Alinko piekne foteczki i osóbka na nich oczywiście.
Jak sie trzymasz?
Czy cos nowego sie dowiedziałaś?

Frydza świetne filmiki. Widze, że Wiki pupcie też do raczkowanie podciąga jak mój chłopaczek.

A ja dziś calkiem nieźle sie czuję. Byłam na kontroli u dentysty i znów lekarstwo włożył i kamień mi przy okazji usunał i skasował..... :ico_olaboga: . TYm sposobem nieziemsko miły i przystojny dentysta stracił w moich oczach. Cholera chyba maja jakąś niedzielną taryfę, ale nic nie mówił wczesniej.

POza tym dzis pierwszy raz w życie piekłam pierniki na święta. I wyszły :ico_brawa_01: Jestem super zadowolona.

A na obiadku był mojego męża przyjaciel z dziewczyną i było bardzo miło.

Teraz moje chłopaki posneły a ja gapie sie w pudło i klikam, ale chyba idę korzystać z nocy bo poprzednia była taka jaką przewidywałam. Nie wiem co Tomciowi sie stało ale płakał przez sen. Czy wasze dzieciaczki tez tak mają?? On normalnie spi i łka i nawet łezki mu lecą. Normalnie serce mi sie kraje i biore go na rączki i musze troche wybudzić żeby się uspokoił. No i to nie był pierwszy taki przypadek. Zastanawiam sie czy to nie z powodu telewizji?? Może on przezywa cos co tam zobaczył? sama nie wiem, jak myslicie?

Ach jeszcze coś wam opowiem!!! Dzis spotkało mnie takie chamstwo, że sama nie mogłam uwierzyc.
Poszłam z TOmkiem z rana do sklepu. Dużego supersamu. Jade sobie wózkiem i w pewnym miejscu było wąsko bo na środku postawili jakieś skrzynki z towarem. Po jednej stronie było kilka osób a po drugiej baba wybierała sobie pomarańcze. No to mówię grzecznie to tej baby: przepraszam czy może mnie pani przepuscić?? A ona na mnie spojrzała i mówi, że nie bo ona sobie teraz wybiera i nie ma zamiaru sie przesuwać. :ico_szoking: .
Ja do niej: słucham???? Pani jest beszczelna!
A ona do mnie drwiąco: no! Jeszcze trzeba było tutaj samochodem wjechać!!!
No tak się zgrzałam w tym momencie,że może cie sobie tylko wyobrazić. A ponieważ mam niewyparzona gębę (jak juz dobrze wiecie) to pojechałam jej ostro: Pani jest psychiczna!!!
Ona: Prosze??? Ty gówniaro!!!
Ja: Już mówiłam, że psychiczna pani jest. Mam zostawić dziecko przed sklepem bo ci się nie chce tej grubej nonono ruszyć i przesunąć dwa metry???
Ale sie wkurzyła i prawie do mnie z łapami. Gdyby nie Tomek to normalnie w pysk bym jej strzeliła. Ale bałam się, że może cos z wózkiem zrobi i z dzieckiem, bo to wariatka jakaś.
A ludzie?? Gapią sie i nik nic nie powiedział.
Co sie w tym kraju wyrabia!!??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość