Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2007, 10:56

H'ola!!!!!!!!!
No ja dalej w domku jutro termin wedlug ginekologa ciekawe co to bedzie,
w nocy nie umialam spac strasznie zle sie czulam pobolewal brzuch a siku chodzilam chyba co 20 minut dopiero nad ranem zasnelam

Kurcze dziewczyny ale to czekanie sie dluzy juz bym chciala miec Majusie przy sobie

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 gru 2007, 12:47

Iwonko wiem co czujesz,ja tez juz bym chciala mieć Mirka przy sobie,ale trzeba czekac...I nic sie na to nie poradzi ech.....te ostatnio dni sa najgorsze,ja pamietam przy Julci to nie raz plakalam,ze chcialabym miec ja juz przy sobie...No a teraz prosze panna mi wyrosla i juz 3latka za miesiac skonczy.Musimy byc twarde.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2007, 17:39

Jejki ale tu dzisiaj pustki chyba dziewczyny za bardzo na andrzejkach poszalaly i pojechaly rodzic
a u mnie nic cos mnie tam kuje w brzuchu ale to pewnie nie to doczytalam z kartki z szpitala ze we wtorek jestem umowiona na porod ale nie wiem czy czasem nie zrobia mi znowu badan i jak nic to mnie do nonono
w kosciele sie wszyscy dziwili ze ja jescze chodze no ja w sumie tez sie dziwie

HALLO dziewczyny meldowac sie bo sie martwie o was :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 gru 2007, 18:28

Cześć kobitki no ja wczoraj to tak jak pisałam na zakupach byliśmy , a wiczorkiem ubrałam już choinke myślałam że coś mnie ruszy , po tej gimnastyce ale nic, troche mi cieżko i bolał mnie rano brzuszek i strasznie boli mnie krocze i miednica. Dzisiaj ubrałam już łóżeczko - pościel, baldachim ochraniacze ślicznie wyglonda , mam nadzieje że nasza kruszynka już nie długo zechce się znami spotkac . Porobie jutro fotki to wam wkleje. Puki co uciekam Iwonka i Jola trzymajcie się i meldujcie co tam jutro u lekarza. A kondycja naszego malenstwa ok przepływ krwi też super bo tego nie pisałam. Buziaki pa pa !!!!

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

02 gru 2007, 19:12

haloł!
to ja. Kiedy ja urodzę?!

jutro ide do połoznej, zapewne nic ciekawego się nie dowiem.Już chciałabym miec jakieś bolesne skurcze przepowiadające, żeby chociaz zdawało mi się, że to juz niedługo. a znacie jakieś domowe sposoby na wywołanie porodu oprócz seksu i oleju rycynowego?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2007, 20:32

Madzica ja tez sie zastanawiam kiedy ja urodze wedlug ostatniej @ jestem juz 3 dni po terminie a zadne znaki na niebie nie wskazuja ze moge szybko urodzic zadnych skurczy totalna cisza najgorsze jest to ze wszyscy sie pytaja czy to juz a ja na to ze nie lekarz zapewnial ze powinnam urodzic przed terminem i jednak sie pomylil mam nadzieje ze we wtorek jak pojde na ten monitoring to cos mi daja na wywolanie i bede juz miala swoja maje z soba bo wkoncu bedzie tak ze mama bedzie musiala wracac do domu a ja dalej maji nie bede miala a przeciez mama przyjechala mi pomoc

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 gru 2007, 20:33

madzica, każda z nas ma taki sam problem jak ty też nie możemy się doczekać rozwiązania a który to tydzień u ciebie????
Ja słyszała i czutałam że jeszcze pomaga wywołać skurcze herbata z liści albo łodyg malin, musisz czytać na opakowaniu czy herbata jest z owoców czy liści i łodyg , bo z owoców nie działa. No a pozatym czekać cierpliwie i już . :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-02, 19:36 ]
iwona83, no właśnie bo okaże się że naprawde mama bedzie musiała jechać do domu a ty dalej w 2 paku bedziesz jak ci tak termin pomylili......... :ico_olaboga: :ico_nienie: Oby nie !!!!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 gru 2007, 21:51

No dziewczynki kazda z nas czeka na malenstwo zobaczymy,ja dzis czuje sie naprawde dobrze zadnych oznak zebym miala rodzic :ico_szoking: ...No pozatym,ze znowu brzuchol mi opadł,stanelam dzis przed lustrem i az mi oczy wyszly ze moze byc nizej niz dotychczas...moze cos wkoncu sie ruszy za niedlugo bo meczy mnie juz ten brzuchol strasznie,ciezko sie chodzi,krocze boli ale co zrobic :ico_haha_01: Niestety trzeba czekac bo wszystko zalezy od naszych malenstw...Madziu wiesz ja slyszalam wlasnie,ze pomaga seks,olej rycynowy,liscie malin,chodzenie po schodach,mycie okien i mycie podlog na kolanach oraz upadek na pupe...tego ostatniego jakos nie bardzo chce stosowac :ico_puknij: .....A tamta reszta mi np przy Julci wogole nie pomogla-fakt olejku wtedy nie probowalam a teraz juz zakupilam i zamierzam w piatek wlasnie go wypic...Jak bylam w szpitalu to dawali dziewczyna 3łyzki stolowe-wiec spruboje moze cos da....Bo na seksik mojego cos namowic nie moge niewiem czemu-chyba sie zabardzo boi...Uciekam do juterka milej nocki

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

02 gru 2007, 22:51

hej babeczki :-D
u mnie tez po staremu,dzis z mezem bylismy nad morzem caly dzionek i dopiero w domku jestemy.
pozdrawiam i zycze spokojnej nocki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 gru 2007, 23:23

oj dziewczynki, każda nie może się już doczekać, a co ja mam powiedzieć, jeszcze więcej mi zostało. Właśnie mnie coś pobolewa brzuch i trochę twrdnieje ale myslę że to nie to bo jakoś za słabo. Jutro idę do gin to ciekawe co mi powie
pozdrawiam wszystkie gorąco i szybkiego rozdwojenia życzę :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość