Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 gru 2007, 12:43

hej hej :)

Mery super, że się troszkę obrobiłaś i będziesz częsciej wpadać :)

Asiu, ale masz dobry humorek :)

U nas wczoraj dzień zakupowy.

Z tego co piszecie to Wasze dzieciaczki grzeczniutkie, pospać dadzą poimprezować nawet, u nas niestety tak dobrze to nie ma ale i tak jestem zadowolona bo odkąd liszaje zaleczone Jaś jest całkiem innym dzieckiem, jest o niebo lepiej i mam nadzieję że teraz to będzie się zmieniać ciągle na lepsze :)

buziaki dla Wszystkich,'
Wszystkim nieodpiszę bo Jaś się skrada i pisac nie daje

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 gru 2007, 12:58

Witam ;-)

Elu napewno teraz juz będzie tylko lepiej,dzieci coraz większe,same się troszkę potrafią zabawić i dużo już z nimi mozna zrobić.A swoją droga jak to ustrojstwo musiało dokuczać Jasiowi,że był niegrzeczny.Dobrze,że wreszcie lekarze się poznali i pomogli :-) . a co to nasza Elunia nakupowała ,a???

Mery-ja się tez przyłączam do prośby o fotki,fajnie ,że już ogarnełaś chatę i wreszcie z nami będziesz.I jak Kornelek ze schodami "współpracuje"-interesują Go czy sobie odpuścił??? Bartek jak jesteśmy u rodziców wogóle się nie interesuje schodami(na szczęście),a jak zejdzie ze mną do piwnicy,to zaraz spowrotem wchodzi na górę.

Maritko-widzę ,że imprezka super ,fajnie,że królewny takie wyrozumiałe i dały rodzicom troszkę pobalować... :ico_oczko:

Asiu -dziś też do pracusi???

Nella a Ty gdzie,szkolenie skonczone ,kac wyleczony ,dawaj tu na pogaduchy :ico_oczko:

Idę sobie kawusie zrobić ,bo pogoda do d... ,znów siedzimy w domu :-(.Dobrze,że moje starsze dziecko takie zaradne to poleciał na pocztę rano,potem do sklepu ,co ja bym bez niego zrobiła :ico_olaboga:

Miłego dnia ,do później

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 gru 2007, 13:10

Dziś mam wolne, ale pakuje sie bo jade w środę do rodziców z Wiki,muszę złapać oddeh przed otwareciem drugiego lokalu :-D

Elu nawet nie wiesz jak się cieszę żemacie te liszajki z głowy :-D

My na imprezkę idziemy w pt,mała zostaje z dziadziami a my idziemy, tzn impreza sieci/firmowa ale zawsze coś :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-03, 12:59 ]
Dowcip dnia:

Maż wraca do domu i zaraz na wejściu dostaje od żony w łeb.

- Za co kochanie? - pyta

- Robię pranie i z twoich spodni wyciągam karteczkę, a na niej pisze ELA i jakieś cyferki.

- Ależ kochanie! Byłem na wyścigach konnych i Ela to imię konia, a te cyferki to numerki gonitw, głuptasku! - tłumaczy mąż.

Mija tydzień, mąż wraca do domu i juz na wejściu dostaje od żony dwa razy łeb.

- Ale za co, kochanie?

- Twój koń do ciebie dzwonił !!


Na co ON: jak będzie dzwonił mój koń, to nie odbieraj

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 gru 2007, 14:16

Witam po weekendzie!!!!!!!!!! ASIU dobry ten dowcip, ale sie uśmiałam . :ico_brawa_01: A i widze że już żuciłas się w wir pracy, no to dobrze musi być jakaś odskocznia. :-) W sobote mąż mnie zabrał na zakupy a potem poszliśmy na impreze wybawiłam się za wszystkie czasy :-D dziewczynki u babci były ale miałam stresa jak matyldzie zostawiałam ona w nocy taka nieznośna :ico_noniewiem: Ale mamie spała, fajnie raz tylko się obudziła o 4. Wczoraj byliśmy u rodziców a potem poszliśmy na urodziny do siostrzeńców męża. I tak cały weekend zleciał. Matyldzia od soboty już chodzi i dziś w nocy wyszła jej wkońcu ta jedynka górna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-03, 13:19 ]
AAAAAAAA moja matyldzia jest na bebilonie pepti 2 ale jak próbowałam jej dawać bebiko czy nan to nie chciała bo za słodkie, więc odrazu chyba przejde na kaszke błyskawiczną tak jak martynie dawałam do butelki na wodzie tylko też już jej próbowałam dawać i nie chce woli z łyżeczki.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 gru 2007, 15:12

Maziu, no to same super newsy :ico_brawa_01:

Iwciu, robiliśmy zakupy spozywcze, po trochu też preznety kupujemy, duża rodzina, dużo prezentów, kupuje się, kupuje i końca nie widać :ico_oczko: Najbardziej mnie wkurza dawanie prezentów dorosłym, bo nawet jak człowiek się wysili a tu taki weźmie, spojrzy i nawet nie uda że się ucieszył, albo też nawet nie rozpakuje tylko na kupkę sobie odkłąda :ico_noniewiem: Chyba najlepiej byłoby robić prezenty jedynie dzieciom bo dla tych to jest dopiero radocha :-D A starzy to sztywniaki!

[ Dodano: 2007-12-03, 14:15 ]
A mój Jaś dostaje Bebilon 3 z kaszką - podaję łyżeczką, samego mleka nigdy nie chciał pić, pił tylko takie mamine

A jakie macie śpiworki, podajcie linka plisss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 gru 2007, 15:22

Hej!
My dziś zaczynamy "przygodę" z Bebiko. Zobaczymy, czy mały je zaakceptuje?! Zacznę mu wprowadzać nowe mleko stopniowo, bo smak Nutramigenu jest "trochę" inny :ico_oczko: Ale wiecie co?? Myślę, że Maciej by wszystko zjadł i wypił, czego tylko bym mu nie dała.
maritko, Maciuś też lubi dorosłe obiadki, wczoraj domagał się ode mnie... pieczonego na ostro kurczaka i ... dostał (mięsko ze środka). Smakowało mu ogromnie. A czy takie maluchy mogą jeść razowy chlebek? Maciej nie chce jeść pszennego, za to wszystkie ciemne mu smakują :ico_puknij: Dla mnie lepiej, bo bym nie musiała mu kupować jasnego pieczywa...
I... asiu, mój też uwielbia jeść :ico_haha_01: Młóciłby wszystko, łącznie z paprochami z podłogi :ico_nienie: Maciej lubi wszystkie warzywa, owoce, soczki, mięska, deserki, słodycze itp. Ogólnie jestem zadowolona, że tak pięknie wcina, bo jak się urodził to mnie straszyli, że mam niejadka i pediatra też mówiła "Ale się pani umęczy..." A tu :-D :-D nie sprawdziło się. Na szczęście na razie nie przekroczył 10 kg, więc wsio w normie
[glow=orange]dla Oli[/glow] :ico_buziaczki_big: z okazji wczorajszej miesięcznicy
mery, super że na swoim jesteście. Ja miałam z moim poważną rozmowę w sobotę na temat kupna ziemi i budowy domu ale wiecie co? Ja mam stracha :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , te kredytyyyyy
mazia, gratulacje dla Matyldzi :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 gru 2007, 15:27

Dzisiaj byłam z koleżanką w sklepie i teżkupywała jakiś śpiworek do spania taki misiowaty. Ja bym się bała że przez niego by mi się budziła co chwilke bo ona chodzi po całym łóżeczku :ico_haha_01: No i się odkrywa ale jak ide starszą przykryć to i tą małą przykryje ja bym musiała kupić wszystkim taki śpiworek nawet mężowi :-D jak bym go zapięła to by mu się gupot nie zachciewało w nocy :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 gru 2007, 15:36

moja ważya 3 tyg temy ponad 11,5 i pani dr powiedziała że nieźle, ale teraz z jej apetytem to juz nie wiem :-D Chloe a dlaczego zmieniasz mleko? Ja podaję Wiki dodatkowo inne, ale nie chce zmieniać skoro je pije, obecnie podaję jej jogurt naturalny, dodaje do niego bananka i zajada się mała :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 gru 2007, 15:50

moja 2tyg temu ważyła 9kg. I już od wakacji je to co my, no nie podaje jej np pizzy i frytek ale już próbowała ale zupe ma taka jak my no i ziemniaczki z jakims mięskiem.Nikiedy tylko podaje jej zupke ze słoiczka jak mi się niechce gotować albo mam cośtakiego ciężkiego na obiad( np. fasolki jej nie dawałam, albo jakiś bigos, ) :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 gru 2007, 15:55

asiu, zmieniam bo pediatra powiedziała, że już od 9 miesiąca życia powinnam mu podawać inne mleko niż Nutramigen. Spróbujemy przejść na takie normalne, mam nadzieję że okaże się, że wszystko OK. Do tej pory nie było: liszajów, wysypek, zaparć, biegunek, brzuszek też nie bolał. No i skończy się wydzwanianie po receptę :ico_haha_01: Mam nadzieję.

[ Dodano: 2007-12-03, 14:56 ]
Aaaa, Maciuś zjada też jogurty, danonki i serki ( w normalnych ilościach)

[ Dodano: 2007-12-03, 14:57 ]
asiu, a jakie podajesz drugie mleko??

[ Dodano: 2007-12-03, 14:58 ]
asiu, a jakie podajesz drugie mleko??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość