Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 gru 2007, 10:31

Czesc Wam juz tyle godzin a tu nie ma nikogo

no to u mnie juz od dzisiaj leca dni do przodu na dzisiaj mam termin wedlug mojego ginekologa i nic wczoraj na wieczor pobolewal mnie brzuch tak mnie strasznie cislo w dol czulam sie jakbym miala okres dostac no ale oczywiscie przeszlo

Kurcze Majucha kiedy ty wyjdziesz na ten swiat :ico_olaboga: juz wszyscy na Ciebie czekaja

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

03 gru 2007, 10:54

hej laseczki :-D
no u mnie w nocy cholerne bole krocza i ud ale przeszlo.na 12 do lekarza ciekawe jakie wiesci :ico_noniewiem: ja juz chce na porodowke!!!!!!!!!! :-D
wczoraj kupilam Sarze 2 sukienki ,musze zrobic foto i Wam pokaze :-D normalnie jak zobaczylam nie moglam sie powstrzymac :ico_oczko: wiecie co normalnie jak widze takie sliczne rzeczy to gdybym tylko mogla wyplate bym zostawila w sklepie :ico_oczko: i tak juz mąz mowi ze mala nie zdarzy ubrac polowy rzeczy bo wyrosnie :ico_oczko:
a jak Wasze samopoczucie poniedzialkowe?? :ico_ciezarowka:
a!!i mam do Was pytanko ,zblizaja sie Swieta i jak co roku mam problem z prezentami dla najblizszych a glownie z moja mama i tesciowa moze macie jakies pomysly na upominki albo pochwalcie sie co wy kupujecie to moze wpadnie jakis pomysl do glowy :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 gru 2007, 11:26

Asikk zaglądam tutaj do Ciebie i sprawdzam czy jestes juz rozpakowana :ico_haha_02:

Pozdrawiam GRUDNIÓWECZKI :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 gru 2007, 11:46

Przepraszam ja tylko na chwilkę mam do sprzedania Volanta Implasta z 2007 zainteresowanych proszę o kontakt asiam_26@o2.pl
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 gru 2007, 12:36

Czesc kochane....
Ja dzis jakas zmierzła jestem,wszystko mnie wokół wkurza...Na 14:30 mam lekarza zobaczymy co mi powie...Od wieczora boli mnie krocze,juz mnie to strasznie meczy naprawde...Dobra uciekam kochane bo jeszcze musze obiad zrobic,posprzatac a i do lekarza musze jechac autobusem buziaki

martagee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 lis 2007, 10:05

03 gru 2007, 12:45

cze

termin miałam na 1 grudnia, a 23 listopada urodziłam - przez wywołanie, wg mnie to i tak za późno, bo miałam zielone wody i b. zniszczone łożysko. poród dla mnie to był pryszcz, chociaż 3 takie bóle to miałam "konkretne" ale to co było potem.... masakra, wstawanie z łóżka, do tej pory czuje szwy, a 1 nocy nie przespałam, no ale mam swoją dzidzie i to mi dodaje sił :)
noi to karmienie - cycki bolą.... ale tez da sie przeżyc:)

powodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

03 gru 2007, 13:00

joł!
byłam u połoznej z moim panem, stwierdziła, że główka jest juz dobrze wetknięta(zapewne nie ma takiego słowa w słowniku polskim) w kanał rodny i na jej doświadczone oko maciek może ważyc lekko ponad 3,5 kg, zobaczymy, zobaczymy. wymyslilismy, że dobrze by było, żebym urodziła w sobotę o 23ej, tak więc zaklepane.
Asikk: jestem w 39 tygodniu. Tak sobie myslałam o tej choince, która juz ubrałaś, pewnie ci sie zrobiła milutka świąteczna atmosfera w domu, nie?ale fajnie, że będziemy mieć takie swoje dzieciątka pod choinką w żłobeczku.
jola_85: własnie słyszałam, że olej rycynowy wywołuje nie tyle skurcze macicy, co skurcze jelit, ale ponoc czasem działa. Seksik the best, wydaje mi się, że własnie po naszych ostatnich małżeńskich wyczynach główka maćka wstawiła się lepiej w kanał rodny.ale jak twój pan się boi, to cóż. Mój mówił juz wczesniej, że nie tknie mnie w ostatnich tygodniach, bo na pewno od razu wszyscy zginiemy od tego, ale jakos mu nie wychodzi to nie tykanie:)i dobrze. A upadac na tyłeczek, hm..to rzeczywiście brzmi groxnie, jeszcze by sobie mały nosek zadrapał.

Dzisiaj jak byłam u połoznej, przyjrzałam sie lepiej temu oddziałowi, jest taki malutki, dosłownie kilka pokoi, ale moze to i lepiej, teraz np maja tylko jednego noworodka i wszytskie pielęgniarki skacza koło niego i sie nim zachwycają, tak więc może to pomoże uniknąc jakiegos przedmiotowego traktowania dzidzi.

Iwona: ja rzeczywiście nie mam co narzekac, jeszcze termin do porodu. a na ile twoja mam przyjechała?Na pewno maja urodzi sie niedługo, czuje to w kościach (które wierzę, że mam, bo wymacac to ich już nie mogę).
a tak w ogóle, to duzo przytyłyście w ciąży?bo ja az 18 kilo, ponoc duzo z tego to woda, łapki i kopytka mi troche puchną ciągle.

robaczku: ja ostatnio kupiłam tesiowej taki fajny indyjski szal, który rozkładał sie tez jako chusta na plecy, taka narzuta, ale zjechała mnie, że kolor jej sie nie podoba(cały jej urok),a mamie satynową, elegancka piżamkę. z mama jakos łatwiej utrafić w prezent, zawsze jej sie podoba i lepiej ja znam, a teściowej cokoliwek bym nie kupiła, to powie, że albo nie potrzebuje tego, albo kolor brzydki, albo, że mogłam wydac mniej lub więcej na to albo powie po prostu : o, dziekuje i odłozy na bok, ledwo na to spojrzy. totez nie dostanie teraz nic, tym bardziej, że jest daleko, buehehhe
:ico_zly: .no
fajny przepis na rogaliki znalazłam, maka, piwko, amrgaryna i dżemik potrzebny tylko,a wychodza pyszniutkie, nawet mi i szybko sie je robi.
oki, bye bye

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 gru 2007, 13:03

martagee, no to gratulacje całe szczęście że z dzidzka wszystko ok!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
K@tk@, witaj kochanienka jeszcze caly czas w 2 paku nie stety , choć robie już wszystko co mozliwe aby juz rodzić , maluch już waży 3100g więc naprawde już mi cieszko. dzis miłam koszmarną noc wszystko mnie już boli biodra , miednica, krocze a w nocy to maluch sie tak wypinał że myślłam że mi brzuch pęknie, tak mnie bolało!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: Już mam dość Wczoraj ubrałam całe łóżeczko , w sobote choinke , pomylam okna i nic!!!! :ico_szoking: robak, wierze ci co do tych ubranek ja też tak mam , ale już się powstrzymuje bo naprawde potem okaże się ,że połowy nie ubiore dzidzi bo bedzie za małe!!!!
Kobitki czekam na wieści po wizytach u lekarza .Całusy do popołudnia!!! :ico_oczko:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

03 gru 2007, 13:05

ja wymiekam, ale błędów robie, ktos mi zjada literki

martagee: ale ci fajnie, spokojne jest to twoje szczęście?duzo płaczę?i czy masz jakies problemy z karmieniem piersią, oprócz tego, że boli?ponoc ból ma przejśc po paru dniach, cz po tygodniu, jak to w twoim przypadku jest?

[ Dodano: 2007-12-03, 12:10 ]
a wiecie co jeszcze? Czy to normalne, że ja własnie nie mam w ogóle pokusy kupowania ubranek? Na samym początku ciąży mieszkałam jeszcze wszkocji i nosiłam blizniaki, więc kupiłam kilka ciuszków(dosłownie kilka) w rozmiarze 50, bo dowiedziałam się, że trodno jes w polsce dotać( a blixniaki sa zazwyczaj duzo mniejsze, ale nie wyszło), a póxniej juz nic nie kupowałam sama. Zrobiłam mamie liste potrzebnych rzeczy i wszytsko mi kupiła w polsce, brat przywiózł mi to do norwegii i tyle. Lubie oglądac te ubranka i w ogóle, ale to dziwne, że samej mi sie nie chce kupować, wszytskie inne ciężarne babki nie moga sie powstrzymać.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 gru 2007, 13:18

madzica, ale lektórka!!! :ico_szoking: Co do tycia to ja 15 narazie , ale waga stoi od miesiaca tylko maluch tyje hi hi hi to dobrz!! :ico_brawa_01: Co do prezentów to ja akurat mamie kupiłm serwis obiadowy bo nie dawno wprowadziła sie do nowego mieszkanka i wszystko jej sie wytłukło więc ja znalazł, a teściówce to akurat zamówiłam takie dobre kremy z Avonu bo zawsze ich używa a już jej sie kończą więc nie miłam problemu w tym roku!!! :ico_haha_01: Tak z choinką jest już super światecznie wklejam foteczki dziewczyny. Choinka !!
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-03, 12:29 ]
Ok a teraz wkleje królestwo naszego szkraba!!! Tylko jeszcze nie mam karuzelki bo mam dostać w prezencie!!!
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-03, 12:33 ]
Nie wiem czemu tak masz ???? Moze po prostu umiesz sie powstrzymać , aj co prawda też nie kupuje , a wcześniej to miłam zamówione od kumpeli bo ona gdzieś od producenta kupowała i też ja nie szperałam po sklepach, a teraz to w zasadzie kupiłam tylko 2 pary śpioszków w komplecie z kaftanikami.

[ Dodano: 2007-12-03, 15:25 ]
ale tu dziś pusto wszystkie u lakarza!!!!!????? Czekam na wieści!!!! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość