Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 gru 2007, 20:34

cześć Basia, to mam nadzieje że szybko WAM kompa naprawią....oby :ico_oczko:

Mężuś wyręczy ł mnie z robienia reszty pierożków, kochany...jemu jakieś kształtmniejsze wychodzą i zawsze lepiej mi smakują, więc dobrze że będzie robił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 gru 2007, 00:06

I jestem i ja :ico_oczko:
Zaraz ide do lozeczka spac ale na chwilke jestem :ico_oczko:
Mala NIcolinka jak zasnela o 14 10 to dopiero wstala o 16 45 i jeszcze 15 minut spala mi na piersi jakie piekne uczucie :ico_oczko:
A pozniej pobawilysmy sie i mala zasnela spokojnie i sobie spijusia a my z mezem jak mala spala to obejrzelismy ostatnia czesc Piratow z Karaibow z Johhny Deep i Orlando Blumm fajne bylo :ico_oczko:
No i tak szybko i leniwie minal dzien :ico_brawa_01: :ico_oczko: Bylismy sobie sami i bylo super :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze ja uciekam :ico_oczko: Teraz odkrylismy z mezem nowa stronke nasza-klasa.pl i szukamy swoich szkol i fajnie jest :ico_oczko: znalazlam kolegow i kolezanki ze szkoly i nawet niektore powychodzily juz tez za maz :ico_oczko: :ico_brawa_01: Takze nie jestem sama :ico_oczko:
Milej nocki do jutra paa

Maggie to masz dobrego meza taki pomocny i cie wyreczyl w robieniu pierogow :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2007, 01:23

Kristi pisze:Milej nocki wam zycze ja uciekam :ico_oczko: Teraz odkrylismy z mezem nowa stronke nasza-klasa.pl i szukamy swoich szkol i fajnie jest :ico_oczko: znalazlam kolegow i kolezanki ze szkoly i nawet niektore powychodzily juz tez za maz :ico_oczko: :ico_brawa_01:

właśnie o to WAS ostatnio pytałam, ja też już tam jestem.... :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 gru 2007, 08:45

Maggie pisze:Mężuś wyręczy ł mnie z robienia reszty pierożków, kochany...jemu jakieś kształtmniejsze wychodzą i zawsze lepiej mi smakują, więc dobrze że będzie robił



:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja się przyznaję - sama pierogów jeszcze nigdy nie robiłam... nie umiem i nie chcę umieć robić .... choć mój Kapik uwielbia pierogi .... ale mi ma kto "podrzucić pierogi .... także jestem pełna podziwu ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2007, 10:38

Aginka pisze:Ja się przyznaję - sama pierogów jeszcze nigdy nie robiłam... nie umiem i nie chcę umieć robić .... choć mój Kapik uwielbia pierogi .... ale mi ma kto "podrzucić pierogi .... także jestem pełna podziwu ...

:ico_respekt: dziekuję w imieniu męża...
ja mam z Nim wogóle fajowo, pasztet potrafii upiec także i wychodzi przepyszny :ico_brawa_01:

U nas nocka ładna, Antoś przespał calutką bez ani jednej pobudki, spał do 8 :ico_oczko:
Dzisiaj ostatni raz przed wyjazdem idziemy na zajęcia, a potem pakowanie :ico_noniewiem:

Wiecie jaki mój Antek ostatnio nam numer wykręcił...(w dosłownym tego słowa znaczeniu....)w pietk wieczorem ...
dzwonek domofonu, a domofon mamy ułomny można sobie pogadać ale
drzwi nie otwiera więc mój B poszedł otworzyć. A na dole niespodzinaka, dwoje
policjantów. "dobry wieczór, czy ktoś z państwa mieszkania
dzwonieł na 999?" (w Angli to jest telefon alarmowy, policja pogotowie
straż pożarna i policja w jednym) mój B : " nie". Czy macie państwo dzieci? Tak.
chielibyśm wejść do środka. Proszę bardzo. Czy nikt nie dzwonił na 999? Nie. Czy
może pan sprawdzić telefon? tak oczywiście. Okazało się że Antek
bawił się telefonem i wcisnął numer 999, nie odzywał się więc dyżurny
wysłał radiowóz żeby to sprawdzili. I tak Antek na rodziców nasłał policję

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 gru 2007, 13:54

Dzien dobry
Ja na chwilke tylko wpadlam sie przywitac.. Dzisiaj Nicole ma jakis marudny dzien.. wzielysmy razem prysznic i mala juz sie wyspala po godzinie :ico_szoking: i teraz juz niechce spac i szuka tylko co by tu napsocic.. :ico_noniewiem: To takie typowe dla malej mojej lobuziarki :ico_oczko:
Mam nadzieje ze pozniej sie jeszcze przespi z godzinke bo dzisiaj mam ten termin u lekarza i mala zostanie w domu z babcia i jak nie bedzie spala to bedzie marudna i bedzie plakac.. :ico_placzek: :ico_olaboga: Ale moze zasnie pozniej :ico_oczko:
Milego dnia paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2007, 14:41

Kristi, trzymam kciuki, daj znać jak wróciszod lekarza...
a Nicolka może rzeczywiście niech się prześpi u babci...to nie będzie płakać, jak WAS nie
będzie :ico_oczko:

A mój synek właśnie wiesz ze mna pranie :ico_haha_02:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 gru 2007, 16:55

wpadlam przywitac sei i zyczyc wszystkim mamusiom i bobaskom :-D udanego dnia :ico_buziaczki_big:
spoznione zyczenia dla naszych poltorarocznych szkrabow ! wszystkiego naj naj naj slodszego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 gru 2007, 17:58

Maggie, no to masz cudone dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - chyba nieźle ssię zdziwiliście .... ja zamarłabym z przerażenia gdyby policja zadzwoniła mi do drzwi i zapytała czy mam dziecko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

diem, co tak oficjalnie i króciutko .... czyżbyście się aż tak zatracili w staraniach o rodzeństwo dla Kourosha ?? :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2007, 18:06

Aginka no zebys wiedziala przerazilismy sie, ale dobre jest ze przyjechali, z tegop wzgledu ze gdyby cos sie naprawde stało, to zawsze jest na kogo liczyc...wiesz ze przyjadą....

[ Dodano: 2007-12-03, 17:09 ]
diem, witaj Babosko, strasznie krótko piszesz..

[ Dodano: 2007-12-03, 22:27 ]
*****************dziewczynki ja się powolutku z Wami żegnam...musze juz się kłaść bo jutro o 3 wstajemy... :ico_noniewiem:
no i trzymajcie za mnie kciukaski żeby szczęśliwie doleciała do PL... :ico_olaboga: :ico_haha_02:

Jutro napiszę z PL....
:ico_papa: *************************

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości