Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2007, 11:21

Ja mam termin w sumie na 2grudnia ten z USG a z poczęcia na 23grudnia bo z miesiączki nie mam jak policzyć bo starciłam dzidzię i odrazu druga dzidzia się stworzyła :-D

Kurczę dziewczyny jak wy pokazujecie takie fajowe rzeczy to aż chce się je kupować, może jeszcze na coś uda mi się mężusia namówić. Ja w sumie mam większość żeczy na 62 ale w zaistniałej sytuacji jak mały chce szybciej na świat to chyba będę musiała parę pajacyków i śpioszków kupić mniejszych też. :ico_haha_01:

A dzisiejsza noc była dla mnie straszna, prawie nic nie spałam, tylko sie przekręcałam z boku na bok, nie mogłam sobie miejsca znaleźdź, może dlatego że sama spałam bo Marcin śpi na osobnym łóżku bo go coś choroba też złapała a ja się nie chcę zarazić. :ico_chory:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 11:30

Już wróciłam z kawusi siostra nie daje znaków życia i nic nie wiem.Oby to było dzis bo najgorzej czekac po terminie ja naszczecie Julke urodziłam w dzień terminu.Nawet nie potrafie nic robic bo myslami jestem w Hiszpani u siostry . :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 gru 2007, 11:35

hej dziewczyny :-)
JA tylko na chwilkę żeby sie przywitać i uciekam :-)
Renia0601 pisze:A dzisiejsza noc była dla mnie straszna, prawie nic nie spałam, tylko sie przekręcałam z boku na bok, nie mogłam sobie miejsca znaleźdź, może dlatego że sama spałam

Nio ja też miałam ciężką noc,zasnęłam dopiero o 4 nad ranem i o 8 już na nogach.Mój maż dzisiaj był na nocce,a ja nie potrafie bez niego zasnąć. :ico_placzek:

wiecie co dziewczyny,ja przez 2 tyg. przytyłam 4 kg :ico_olaboga: jak lekarz mnie wczoraj ważył to sie zdziwił zdeka hehe,a mówią ,że pod koniec mało sie tyje :ico_puknij:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2007, 12:29

monia26 pisze:a mówią ,że pod koniec mało sie tyje

no zależy kto, ja wcześniej przybywałam po 4-5 kilo miesięcznie ale wkońcu się to uspokoiło (bo ileż to można) i teraz 2kilo w miesiąc :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2007, 12:48

Mariola nie martw się, przecież jak się będzie działo coś niepokojącego, to na pewno dadzą ci znać... bądź spokojna :-)
Monia ja w 2 tygodnie 2 kilo... już jestem 18 do przodu, do 20 doleci jak nic... :ico_olaboga:
Kuba maluje 2-gi raz sufit, więc czekam, bo ja tylko rogi odcinam, sufit i takie tam, oczywiście od samego rana mnie wkurzył, bo nie mogłoby być inaczej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-04, 11:59 ]
tak mnie coś ćmi w podbrzuszu jak na miesiączkę... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

04 gru 2007, 15:26

Hej!!!
Ja też na chwilkę. U mnie wszystko ok, coś mnie tylko pobolewa czasami podbrzusze(tak jak na @) i nieraz zakuje w pochwie :ico_olaboga: , mały cały czas się rozpycha, przesuwa, chwilami jest to nawet bolesne, ale mam nadzieję, że to normalne. Wizytę u gin mam w poniedziałek to się dowiem czy wszystko jest ok.
Co do kilogramów to ja od początku ciąży przytyłam 7,7.
Słuchajcie co zabieracie ze sobą do szpitala??? Ja mam: kapcie jedne do chodzenia, drugie pod prysznic, koszulę, szlafrok,wkładki laktacyjne. Do małego gin powiedziała mi że nie mam nic zabierać, ale chcę wziąć chusteczki nawilżające, ale czy na pewno dadzą mi wszystko do synusia w szpitalu???
Powiedzcie mi ile paczek tych podpasek-pieluszek trzeba kupić???
pozdrowionka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 gru 2007, 16:38

My juz po obiadku i tradycyjnie sie leniwie przy kompie :ico_oczko:
Misia ja biore 2 paczki, poprzednio zuzyłam więcej ale to dlatego ze po porodzie byłam 5 dni w szpitalu. Ale z dokupieniem nie było problemu, Maciek wszystko donosił :-)

[ Dodano: 2007-12-04, 15:40 ]
ładny avatarek :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 16:49

No ja tez 2 paczki bo potem uzywałam już zwykłe podpaski.Co do dzidzi to w moim szpitalu podobno trzeba pampersy wziasc i chusteczki bo nic juz nie dawaja i za co my placimy tyle pieniedzy na sluzbe zdrowia koszmar. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 gru 2007, 16:50

madziarka81 pisze:Misia ja biore 2 paczki, poprzednio zuzyłam więcej ale to dlatego ze po porodzie byłam 5 dni w szpitalu.


Kurcze to ja musze chyba jeszcze jedna dokupic, mam tylko jedna :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 16:51

Aha co do mojej siostry skurcze ma i krwawi czyli czop jej sie juz saczy ale puscili ja do domu i jak nic nie ruszy to w sobote beda wywolywac porod.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość