Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2007, 13:08

no to ja jednak w domku :ico_placzek: skurcze mam ale za slabe na dodatek zaczelam krwawic jak nic nie ruszy to w sobote mam przyjsc znowu i beda wywolywac

z Maja wszystko ok ale mnie tak boli ze az plakac sie chce

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 gru 2007, 13:22

Iwonko Kochanie nie łam sie naprawde na pocieszenie powiem Ci,ze jesli masz juz skurcze i doszło Ci do tego krwawienie to zaczeła sie u Ciebie akcja porodowa wiec za niedługo bedziesz miała Majeczke przy sobie :ico_brawa_01: ....
Asiu Ja juz nie raz zamawiałam na allegro tak,ze najpierw robiłam przelew,a dopiero pozniej dostawalam paczke i za kazdym razem nic sie nie dzialo :-) dzis tez wplacilam 200zl na allegro bo kupywalam sobie telefonik-moj padł :ico_puknij: ....Wiec nie łam się :-D A jesli chodzi o wage to nie bój sie kobieta jest tak skonstruowana,ze nic sie nie stanie,Ja moja Julcie urodziłam z wagą 4050g :-D i nawet ani razu nie krzyknelam przy porodzie :ico_haha_02: ....Moja kolezanka pol roku temu urodzila silami natury syna 4830g i zeszlo jej tylko 15min aby go wydalic :ico_haha_01: ...swoja droga to i ja ja podziwiam,ale jak widac nie ma sie co łamać...
Ide dalej sprzatac...Co dziś gotujecie? Ja robie zupke ogorkową i placuszki ziemniaczane :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2007, 13:22

iwona83, ojejku Iwonko :ico_olaboga: :ico_placzek: To przeciesz jak już zaczełaś krwawić to znaczy że czop się sączy to powinnaś już zostać w szpitalu. Co oni powariowali w tych szpitalach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jedna z rozwarciem druga z krwawieniem i bólami i w domu :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ludzie co się dzieje na tym świecie!!!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2007, 13:27

Jola_85, dzieki Jollciu !!!! :ico_sorki: Ja robie dziś pulpeciki w sosie pomidorowym z ziemniaczkami , tylko nie wiem co za surówke do tego??!! :ico_noniewiem: a nie chce mi sie iść do sklepu bo umnie strasznie pada deszcz dzisiaj i mam szczerą nadzieje ,że nwet z pieskiem nie bede musiała iśc bo po południu bedzie umnie mamci to z nim wyjdzie :ico_sorki: :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 gru 2007, 13:40

o kurcze a bylam pewna ze iwonko dasz znac ze sie zaczelo na dobre,zaczynam watpic czy my urodzimy jeszcze w tym roku :ico_oczko: hihi wiecie co sie wczoraj dowiedzialam ze u nas w gorzowie nie daja znieczulenia zewnatrzoponowego i nawet za doplata nie mozna ,nie moge sie dodzwonic do poloznej bo chcemy sie z nia spotkac z tym tygodniu a ma wylaczony tel, pewnie w szpitalu jest.
co do allegro Asiu bez obaw ja wiele razy wpacalam na konto i luzik :-)
a na obiadek mam mielone mieko i tak mysle czy kotlety czy pulpety :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2007, 13:42

Ja dopiero zauwazylam ze krwawie w domku moze ze mnie zbadal to cos sie ruszylo i jednak urodze dzisiaj

a ja na obiadek mam golabki mama zrobila

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2007, 13:45

robak, dzięki jesteście naprawde kochane można na was liczyć!!!!! :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:
Ja mielone miłam wczoraj , a mój nie może zaczęsto smażonego bo potem boli go żołądek. Wiecie ale mam dziś lenia nic mi się nie chce taka pogoda!! :ico_olaboga:
A czeka mnie :ico_prasowanko: koszul i tak się zbieram i zbieram i nie mogę się zebrać. Całe szczęście że już pulpety zrobiłam tylko ziemniaczki jeszcze obiore i obiad gotowy do tego dam ogórka korniszonego i z głowy.

[ Dodano: 2007-12-04, 12:47 ]
iwona83, no to trzymaj się jak skurcze bedoą mocne to jazda do szpitala no i kontroluj te krwawienie ,żeby nie było mocne :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2007, 14:44

Asikk, jeśli chodzi o te zakupy na allegro, ja kupuję w sumie od niedawna (jakiś miesiąc, dwa) i zawsze kupuję przez przelew, nigdy nie pomyślałam żeby to robić inaczej, sknera jestem może i dlatego, bo to większy koszt. I najdłużej co mi szła paczka to chyba coś ponad tydzień ale to dlatego, jak się później mailowo dowiedziałam to gość był chory i nie mógł wcześniej tego załatwić. I wogóle wszystkie inne rzeczy (cała wyprawka praktycznie dla malucha) to zakupty na allegr, więc myślę że nie masz się co obawiać (zawsze patrzę żeby gość nie miał negatywów, a jak już ma ale jest super sprzedawcą to mu wybaczam :ico_oczko: )
A i wody mi się nie sączą, jakby czasem coś się zaczęło to mam się pakować i wio do szpitala więc jakoś się tak nie obawiam.

iwona83, to jak masz takie bóle to może jednak dzisiaj jeszcze coś ruszy :ico_sorki: głowa do góry

Ja właśnie zjadłam wątróbkę z ziemniaczkami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2007, 16:00

Dziewczyny skurcze mam co 15 minut no i odchodzi mi ten czop siostra mi powiedziala ze jak rodzila to rano krwawila a w nocy urodzila wiec jestem dobrej mysli jeszcze na dodatek zaczelam strasznie kaszlec az moj piesek na mnie patrzy jak na wariatke

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 gru 2007, 16:11

iwona83, no to bądz dobrej myśli :-) Fajnie masz, juz niedługo dzidzia będzie z Wami :ico_brawa_01: Trzymam kciuki zeby szybko poszło :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość