Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 gru 2007, 15:11

witajcie
ja tylko na chwile..oznajmić ze zyje!!!!!
Mati chory na zapalenie oskrzeli..ale juz powoli z tego wychodzi
ja czuje sie dobrze ale brzuch mnie pobolewa i nie wiem czy powinien

Maggie, baw soe dobrze w PL..i buziaki dla Antosia...telefonisty kochanego..swoją drogą niezły numer wykręcił

pozdrowienia dla was babsoki i buziaki dla maluszków

i :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla BASI naszej..dzis jej imieninki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 gru 2007, 15:21

Witajcie dziewczynki i wszystkie bobaski!

Wyszlam do rodzicow, zeby cos sobie do Was napisac, bo tesknie!
Ale moj kochany tatus powiedzial, ze prawdopodobnie juz w piatek bede miala komputer, wiec bede czesciej :ico_brawa_01: .

Asiula przez ostatnie nocki bardzo kiepsko spala :ico_noniewiem: , ale chyba znam powod, bo mamie udalo sie dojrzez biale dziaselko na dole, wiec to albo sie przebija albo juz jest 3ka, ale do konca nie wiem bo Asia nie da sobie do konca tego sprawdzic...

Maggie, to Wam Antos numer wykrecil, no no no, juz w tym wieku poicje na rodzicow nasylac hihihi, spokojnej podrorzy!

iza, bardzo dziekuje za pamiec i zyczonka! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 gru 2007, 15:37

Dzien dobry
Ja na chwilke tez tylko bo ostatnio jestem jakas zaganiana :ico_wstydzioch: Niewiem zawsze mam cos do roboty i pozniej brakuje mi czasu na TT ale nie zapominam o was i jestem i pisze i sie ladnie melduje :ico_oczko:
A wiec u mnie wszystko ok,bylam wczoraj u lekarza i jest wszystko ok,glowka mojego dzieciatka w moim brzuchu juz jest na dole a moja macica pieknie ja utrzymuje jestem juz w 29 miesiacu wiec to jest poczatek 7 miesiaca :ico_brawa_01: tak daleko jestem juz w ciazy o rety teraz to szybko minie i tak do tej pory to wszystko szybko przelecialo :ico_oczko: ale wazne jest ze dzidzia zdrowa i ruchliwa i lekarz mi robil badanie od dolu :ico_wstydzioch: oh jak ja tego nie lubie :ico_wstydzioch: i powiedzila mi lekarz ze wody i ogulnie moja wagina jest czysta a to jest wazne :ico_oczko:
No a tak pozatym to czuje sie ok,powoli idzie Mikolaj i juz dzisiaj bylam z tesciami i Nicole w Media Markt i tam kupilam mezowi prezent z okazjii Mikolaja Dwa filmy na dvd mam nadzieje ze mu sie spodobaja :ico_oczko:
No i przy okazjii zrobilam male zakupy w realu mala juz byla taka zmeczona ze jak przyjechalismy to mala odrazu poszla spac i spi juz 30 minut wiec ja zaraz ide sie za obiad brac poki spi :ico_oczko: A na Mikolaja moja Nicolinka dostanie Mikolaja w czekoldzie i chyba jej wloze pieniazek do skarbonki bo niewiem co jej mam kupic.. a dostanie lepszy prezent na swieta :ico_oczko: Pomysle jeszcze :ico_oczko:
Pozatym Nicolinka ladnie przesypia cale noce juz nie budzi sie w nocy i spi spokojnie sobie wiec i ja sie tez wysypiam :ico_oczko:
A mala wczoraj zasnela i jak sie obudzila to tesciowa juz byla z nia a my bylismy u lekarza i mala nie plakala tylko sie bawila z tesciowka i dobrze bo mala byla wyspana wiec nie marudzila i nie plakala :ico_oczko: ale gadala tesciowa ze jak sie Nicole obudzila to mnie szukala po calym domu mama mama i do drzwi leciala ale pozniej tesciowa jej wytulmaczyla ze mama przyjdzie za niedlugo i Nicole zajela sie zabawa :ico_oczko:
Dzisiaj w slepie delikatnie zwrocilam tesciowej uwage ze jak mala jest czyms zajeta albo ja mam ja na rekach zeby nie reagowala na mala bo pozniej to mala odrazu chce isc do tesciowej a po co jak byla zajeta czyms zupelnie innym to tesciowka specjalnie mala Nicole nawoluje i chce zajac ja caly czas swoja osoba dziwne to bo pozniej mam wrazenie ze mala wogule do mnie nie idzie a jak widzi babcie to sie cala trzesie i zapomina o mnie.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:Po czesci wydaje mi sie ze mam racje,i ze nie przesadzam.. bo babcia wcale nie jest najwazniejsza tylko mama.. :ico_oczko: I mysle ze tez mnie zrozumiecie o co mi chodzi :ico_oczko:
Ok ide obierac ziemniaki bo dzisiaj beda frytki i zaziki i do tego mieso Gyros :ico_oczko:
To zycze wam milego dzionka i wszystkiego najjj

Maggie udanej i szczesliwej podrozy (lotu :ico_oczko: ) ja jeszcze nie lecialam samolotem :ico_oczko: ale wszystko przedemna :ico_brawa_01: :-D
To ciekawy numer wam wykrecil Antos jakos musial maly telefon dorwac i wykrecil calkiem nieswiadomie ten numer policjii ciekawa przygoda :ico_oczko:
I brawa dla Antosia :ico_brawa_01: za pomoc przy wieszaniu prania :ico_brawa_01:

Ja tez jeszcze musze moja Nicolinke pochwalic bo jest taka pracowita ze hejjj najpierw jak zrobic niespodzianke w pampersa i jak juz jej dam nowego pampersa to pozniej tego pampersa z niespodzianka sama wyrzuca do kosza :ico_brawa_01: a jak oprozniam moja zmywarke to stoi i podaje mi sztucce czyli tez pomaga :ico_oczko: i jak jej dam szmatke to chodzi po calym domu i kurze mi wyciera :-D :ico_brawa_01: a jak odkurzam dom to tez bardzo chce mi pomagac i stoi tak dlugo az jej dam tez troche ta rurke i super wtedy jest ok :ico_brawa_01: :ico_oczko: :-D
Ok znowu napisalam referat buziaczki dla was ja spadam obiad robic paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 gru 2007, 22:07

Maggie szczęśliwej podróży :ico_buziaczki_big:
Antoś niezły numer wam wywinoł z tą policją :-D :ico_oczko:

Co do świąt to Boże Narodzenie spędzamy we trójke bo nawet jak byśmy chcieli jechać do rodzinki to nie damy rady bo ja pracuje Wigilie rano a pierwsze święto nocke :ico_placzek: :ico_placzek:
Za to na sylwestra jedziemy do mojej siostry i mamy zamiar dobrze się bawić :-D

Ada już śpi i ja zaraz uciekam bo jestem po ranku w pracy i jestem zmęczona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 gru 2007, 22:25

Naszej kochanej Basieńce ..... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 gru 2007, 22:28

oj zapomniałam :ico_wstydzioch:

[glow=violet][size=200]Basieńko wszystkiego najlepszego [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/glow]

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 gru 2007, 22:30

Hej hej melduję się że doleciałam :-D
Antoś zniósł podróż bardzo dobrze, na koniec było ciężko ,a le był bardzo spiący i nie mógł zasnąć..
Izuś fajowo że wpadłaś trzymaj się z\słoneczko i zapytaj lekarza o te bóle, pozdrawiam Ciebie i Matusia...dla Niego duuuużo zdrówka!!!!
Basieńkai ode mnie moc całusków z okazji imienin, fajowo że będziesz miała internet juz nie \długo.
Kristiciesze się że Z Groszkiem wszystko dobrze.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 gru 2007, 23:17

I jestem na chwilke :ico_oczko:
Pamietacie moze jak wam wspominalam o mojej znajomej Sabinie,co sie pare razy spotykalismy na spacerku.. to wlasnie ta babka ma tez coreczke co nazywa sie Kersztina i ma 19 miesiecy i jutro ja i malutka Nicole idziemy sobie na takie zajecia co trwaja 2 godzinki i tam beda tez inne dzieci i tam Nicole bedzie mogla sie pobawic i pobyc z innymi dziecmi i ta wlasnie Sabina dzisiaj przyszla do mnie niewiem skad znala moj adres :ico_oczko: i zaproponowala ze mozemy na takie zajecia chodzic razem i nawet mnie i Nicolcie jutro na te zajecia podwiezie autem :ico_oczko: :ico_brawa_01: I tak te zajecia sa tylko raz w tygodniu w srody i trwaja okolo 2 godzin i placi sie tylko 2 € od spotkania takze nie tak drogo i wazne ze mala Nicolinka bedzie miala rozrywke :ico_brawa_01: cos innego pobedzie z innymi dziecmi i moze akurat sie jej bedzie podobalo bo mala jest taka towarzyska ze szok a wiec jutro na 9 15 mamy tam byc i bedziemy i zobaczymy jak tam bedzie
Pozatym moja dziewczynka kochana juz sobie spi zasnela spokojnie bo juz byla zmeczona dzisiaj tylko spala raz w ciagu dnia i to spala niecale 2 godziny :ico_oczko:

Maggie fajnie ze szczesliwie dolecieliscie z Antosiem :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Powodzenia w zalatwianiu twoich spraw :ico_oczko:

Basia z okazjii imienin wszystkiego Najjjjjjj wszystkiego co sobie zyczysz zeby sie spelnilo i twoim bylo :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

Ok baboski ja bede uciekac do lozeczka bo jutro czeka nas z Nicolinka ciekawy dzien i juz jestem ciekawa jak bedzie na tych zajeciach :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Milej nocki Dobranoc paa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 gru 2007, 23:51

hejka.ja wpadam z buziakami :-D u mnie oki ,gabi smarka ale mam nadzieje ze bedzie dobrze,mocno was calujé i mam nadzieje,ze w koncu znajde czas eby dluzej pokilikac :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 gru 2007, 10:48

zubelek :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości