Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 gru 2007, 12:46

A ja się pakuję i spadam do rodziców jutro, niech oni poniańczą :-D a ja nie bede nic robić,tylko do góry brzuchem leżeć :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 gru 2007, 14:59

Asiu Ty się pakujesz,a dziewczyny gdzieś powyjeżdżały :ico_oczko:

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

04 gru 2007, 15:10

Witam!
Dziś juz troche lepiej:)dziękuję za miłe słowa:)
My juz zaliczylismy pediatre, wizyta kontrolna: gardło ok, oskrzela ok, tylko katarek jeszcze ale nie ma ropy wiec wszytsko zmierza ku dobremu. Tymeczek teraz śpi a ja juz zrobiłam obiadek.
Iwciu dzis ogladałam zdjecia Twojego synka - fajniutki bąbelek:)Przypominam sie tez innym dziewczynom - nie zapominajcie o mnie jak bedziecie wysyłac.
Asiu fajnie Ci ze jedziesz do rodzicow, tez bym tak chciała , no ale ja musze jeszcze na zajecia chodzic:(może na weekend pojedziemy, lubie jezdzic bo tam troche odpoczywam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 gru 2007, 15:37

hej :)

Iwciu,a czemu masz taki humorek, coś się stało, czy tak po prostu? Jak nie chcesz nie pisz...A humorki to i ja mam teraz że ojej :ico_noniewiem:
A pamiętasz może kiedy przy Dominisiu zaczęło być Ci łatwiej?

Maritko, to pewnie zęby, ja juz mam ich tak dosyć, mój Daniel się pytał nawet mnie czy lekarze dziąseł nie nacinają żeby ułatwić zebowi wyjście :D Bo w nocy to on zawsze do Jasia chodzi, kochany :ico_brawa_01:

A mój Daniel mówił i mówi że jemu wszystko jedno czy dziewczynka czy chłopak - i wiem że tak naprawde myśli ;)

A Jaś nie chce chodzić sam, robi max 3 kroki i tyle, a z takim pchaczem zasuwa po całym mieszkaniu, do tyłu go prowadzi, wykręca.

Asiu, ale będziesz do nas pisać od rodziców?

[ Dodano: 2007-12-04, 14:39 ]
do Edi mam maila - i Ty mi Edi też zdjęcia przysyłaj - orlica24@tlen.pl
a do Mazi nie mam - Maziu podaj plisss,
i do Nelli nie mam - też bym chciała :ico_sorki: jak się Nella pojawi

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 gru 2007, 16:14

jakoś tak wyszło z humorkiem,nie ma jakiejś szczególnej przyczyny,zebrało sie kilka nerwowych dni i nastąpił wybuch :ico_oczko: ,ale chyba pomału przechodzi :ico_noniewiem:

Elu z Dominikiem wogóle było inaczej,był grxeczniejszy,bardziej lubił się sam bawić ,więc jak zaczął sam chodzić to juz było fajnie(czyli przed 1 urodzinkami).Bartek ma już rodzeństwo,więc papuguje wszystko i ogólnie jest z niego troszkę "diabełek" :ico_oczko: .Też niemogę na niego narzekać,bo jak ma dobry humor to wszystko można zrobić(obiad,sprzatanie,ciasto itd...),ale potem trzeba się nim zająć.

Edi -dzięki i ja też poprosze fotki Tymusia;iwcia332@wp.pl.Dobrze,że zdrówka wraca,a katarek tez wresczie ustąpi.,,,

Kończę,bo Bartuś całe mieszkanie zagraci,wywala wszystko co mu się podoba :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 gru 2007, 16:55

marzryb@onet.eu Hej dziewczyny dzis pogoniłam za mikołajem i kupiłam śliczną firaneczke nie w barbi ale w księżniczki, ważne że dużo różu no i na jutro będzie uszyta :ico_brawa_01: Mysle że moim dziewuszką się zpodoba. Matyldzia śpi bo też się zmęczyła tą wyprawą, taką dobrą zupke ugotowałam a ona 2 łyżeczki i nie chciała więcej. może jak wstanie to zje. :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 gru 2007, 17:33

Maziu a jaka to zupka daj przepis moze by i mojemu niejadkowi posmakowała
dzięki za adres

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

04 gru 2007, 17:33

Iwciu .... sprowokowałaś mnie i jestem :ico_oczko:

Asieńko , widzę że już jesteś uśmiechnięta i zapracowana - tak ja lubisz :-D

Mery, gratuluję gniazdka i męża :ico_oczko: . Ja mieszkam po drugiej stronie J.G. , na Bialskiej. Park jest między nami , jak skończysz porządki to jakiś spacerek? :ico_brawa_01:

Eluniu, proszę o mnóstwo zdjęć Jasia :-D moj mail barbarella@op.pl
Zresztą , nowe dziewczyny Mazię i Edi - też proszę o foteczki Waszych skarbów :-D

Boszzzze ,ja nie mam jeszcze prezentów na mikołaja :ico_olaboga: Muszę jutro wyskoczyć na miasto.

Felicity - ja stawiam na chłopaka :ico_oczko:

Sorki,że odpisałam wszystkim ale czytałam "w biegu" bo najbardziej znienawidzonym miejscem przez Maksa w domu jest .... fotel od komputera :ico_oczko: Jak mnie widzi na nim siedzącą to zaraz coś wymyśli :-D

Uciekam bo mam dziś znowu gości :ico_oczko: tym razem na kawkę i lampkę wina, mam nadzieję że znowu nie posiedzą do 3 w nocy :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 gru 2007, 17:59

ELU to zwykła ogórkowa moje dziewczyny bardzo lubią. Ale dziś matyldzia chyba zjadła za dużo ciasteczek na zakupach no i niechciała. aaaaaaa zrobiłam dziś im kubusia domowego przetarłam marchewke i jabłko i dotego dałam pomarańczy pychotka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 gru 2007, 18:05

Hej!
elu, mój Maciuś uwielbia "dorosłe" zupki. Dziś wcinał naszą pomidorową z ryżem. Strasznie lubi kwaśne jedzonko :-) Może i Jasiowi zasmakuje??
A ja też myślę już o prezentach, corocznie sobie obiecuję, że zacznę je kupowac już na początku grudnia i w tym roku w końcu zaczęłam realizować plan.
Ja też proszę o zdjęcia Tymka i Matyldy- chloe1@op.pl
Co do płci dziecka, to mój Łukasz marzył o chłopcu, ja też więc nasze marzenia się spełniły :-) .
Uciekam, bo przyszła teściowa, wykpiłam się gadką, że muszę sprawdzać soprawdziany a ona przed chwilką zajrzała do pokoju a ja przy komputerze :ico_zly: na szczęście, to spoko babka :ico_spanko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość