Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 10:59

Lolitka ja mam 2 na brzuchu tez rozowe i sie smaruje codziennie coz pewnych spraw nie przeskoczymy i juz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 mar 2007, 11:01

Dzień dobry,
my też już po śniadanku.
Madzia jesteś dzielną dziewczyną i zawsze potrafisz zachować zimną krew.Mam nadzieję ,że ta sytuacja zbliży was do siebie.Jeżeli chodzi o jej ginkę to jakaś nawiedzona baba, niech dalej chodzi prywatnie albo zmieni przychodnię bo ja do takiej to bałabym się chodzić.Żaden lekarz łaski nie robi ,że L4 wystawi.Ja nie chodzę prywatnie a na zwolnieniu jestem od 8 tc.
Lolitko wcieraj balsam, po porodzie powinno zniknąć.
Basiu miło cię widzieć w lepszym humorze, głowa do góry.
Asiula odpoczywaj sobie , w końcu zasłużyłaś po zdanym egzaminie

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

21 mar 2007, 11:03

Ja też już mam na brzuchu, mimo smarowania. Najpierw na pośladkach mi sie zrobiły, botem po kilka tak wysoko na udach a teraz na dole brzuszka. Smaruję jak szalona może pomoże ? :ico_noniewiem:
Ha ha "może pomoże" ale mi sie zrymowało z rana :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

21 mar 2007, 11:04

Dziewczynki dziękuję Wam
a możecie mi cos polecić? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 11:05

Ja tak samo jestem od 6 tyg na zwolnieniu i zaproponowałam jej zeby zapisała sie tam gdzie ja Panstwowo i w poniedziałek ma wizyte wiec idzie i bedzie ok :ico_brawa_01: a teraz juz mysle co tu oprocz jarzynówki zrobic jak bede u niej do jedzonka cos mam ochote na jabłka pieczone w piekarniku hm ona w 13 tygodniu ciazy i 1 kg schudła ludzie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 mar 2007, 11:05

Witajcie! Czy u Was też taka okropna pogoda? Niedawno wstałam i znów bym się położyła. Żłopnę sobie chyba kawę. Ja dziś nie mam żadnej moblizacji do jakiejkolwiek pracy hehe. Myślałam, że korki pomogą, ale uczennica odwołała. Chyba wnwet wiem dlaczego. Pierwszy dzień wiosny dzisiaj, no nie? Czyli dzień wagarowicza w szkołach hehe. Oj, dawno to było kiedy się na taki dzień czekało :).
Basiu, cieszę się że już Ci nie tak smutno. Zuch dziewczynka!
Madzia, szok z tą lekarką Twojej szwagierki :ico_szoking: Kurcze, nie rozumiem jak tak mozna... może ona oczekiwała na jakąś "gratyfikacje" za zwolnienie? Ja jestem w stanie w to uwierzyć po tym jak znajomy(osoba w wieku naszych rodziców) zapytał ile dałam lekarce żeby mi wypisała L4 i że skoro nic to na pewno mi nie przedłuży :ico_szoking: Na szczęście się mylił...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 mar 2007, 11:10

Lolitko na 9 miesiącach jest forum o rozstępach tam możesz szczegółowo poczytac. Ja stosuje Fissan (krem na rozstępy dla kobiet w ciązy do kupienia w aptece) na zmianę z balsamem nawilżającym i ujędrniającym z Avonu. Na brzuchu nie mam ani jednego rozstepu ale gorzej z pośladkami, stare rozstępy powiększyły się do niebotycznych rozmiarów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 mar 2007, 11:12

Madzia ja do takich jabłuszek wkładam jeszcze odrobinę dżemu do środka a póżniej posypuję cukrem pudrem.Podkarm trochę tą dziewczynę bo kto to słyszał żeby chudnąć w 13 tc.
Wiecie co czytałam wczoraj na necie , że ZUS chce zaoszczędzić pieniądze i nakłania lekarzy ginekologów aby już na dwa tyg przed terminem wystawiali urlopy macierzyńskie a nie chorobowe.Jeszcze tego brakowałao , nie dość że te 18 tyg to tak mało to jeszcze przed porodem chcą nas wysyłać :ico_zly: Ja mam super lekarkę ,więc nie sądzę żeby wpadła na taki pomysł.

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Ania ja właśnie wstawiłam wodę, komu jeszcze kawusię :ico_kawa: ?

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

21 mar 2007, 11:15

Aciu ja poproszę :-D
wpadnę z pączkami, pasuje? :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 mar 2007, 11:17

Acia no oni powariowali :ico_puknij: A co jak ktoś ma problem z ustaleniem dokładnej daty porodu bo ma spore wachania to co może i miesiąc przed porodem siedzieć na macieżyńskim. Ja np. z @ mam termin na 11 czerwca z USG 2 tygodnie póżniej a jak niedaj Boże urodze jeszcze 2 tyg po terminie z USG to co 4 tygodnie przed porodem będe na macieżynśkim?? Chyba ich pogięło

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość