joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 gru 2007, 16:42

Basiu dzieki za torcik
Mowin ale ladniusiego masz Grzesia :-D

[ Dodano: 2007-12-04, 15:43 ]
a u mnie jak u Violi jednym karmie a z drugiego cyca leci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 gru 2007, 17:20

heloł babeczki

to :ico_prezent: dla naszych Basieniek :509: :ico_zdrowko:

Barbapuppo ja tez tylko karmie cyckiem i nic nie daje ale musze juz zaczac cos dawac bo 7 stycznia powrot do roboty buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek:

witaj Moniw całsy dla Grzesia

Kinga trzymaj sie , to stresssssssssss, ale jak sie zaczniecie godzić to uwazajcie zeby bociek znow zrzutu nie zrobil :ico_smiechbig:

Ulatez ogladalam ten pajac ale kupilam to

http://www.allegro.pl/item270348524_geo ... a_3_6.html

i to
http://www.allegro.pl/item272246959_suk ... olfik.html

i to
http://www.allegro.pl/item268890608_now ... od1zl.html

a sobie to na Mikołajkowa noc
http://sklep.gatta.pl/gatta/product_inf ... s_id=29470

a tak na marginesie nie ma mnie 2 dni a czytania mam wtedy zaległego ze hohohoooo

CAŁUSY, KOCHANE JESTEŚCIE
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 17:32

Sosim.....7 styczeń.... no ciężko będzie napewno przez pierwsze dni...a znalazłas już opiekunkę dla Zosi? A NIE MASZ SZANS NA WYCHOWAWCZY?

zakupy SUPER! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ten ciuszek dla ciebie....EXTRA!!!!!!

[ Dodano: 2007-12-04, 17:01 ]
[size=150]UWAGA MAMUSIE, KTÓRE MAJĄ SYNKÓW...[/size]

[size=150]WYGRAŁAM LICYTACJĘ FAJNEGO KOMPLECIKU Z "WÓJCIKA", CZAPECZKA + SZALIK - NOWY Z METKAMI!!!! MOGĘ ODSPRZEDAĆ!!! WARTO, BO CENA TYLKO 5,50 +KOSZTY PRZESYŁKI.... NOWY KPL. KOSZTUJE ok. 40ZŁ.i wzwyż.
Z METKI ROZMIAR 62, ALE JAK TO "WÓJCIK" NUMERACJA JEST ZANIŻONA I JEST TO 68-74-80
JAK JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE TO DAJCIE ZNAĆ.[/size]

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=274534539
A TAK WYGLĄDA NA CHŁOPCU...W KREMOWYM KOMBINEZONIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 gru 2007, 18:52

Violu super czapeczka ja z checia odkupie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 gru 2007, 18:58

ULA podaj mi swój adres na priw. albo w sms-ie to ja podam sprzedającemu...i kpl. dojdzie bezposrednio do ciebie.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 gru 2007, 20:56

Hej dziewczyny :ico_oczko:

Doczytałam do końca i mogę coś skrobnąć. Dzięki za pocieszenia :ico_sorki: Ale to nie stres po prostu cos się nasilało i w końcu nie wytrzymałam. Wczoraj mój ukochany w ciągu dnia napisal smska żebym mu wszystko wybaczyła no i jak wrócił do domku to wręczył mi piękną różyczkę :ico_wstydzioch: ahh... Później były przytulanki no i oczywiście niunia kilka razy przeszkodziła :ico_oczko:

STO LAT DLA WSZYSTKICH BASIENIEK :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ula fajowy ten komplecik. Ja dla mojej Elizy mam ten co w londynie kupiliśmy i czeka grzecznie w szafie na święta :ico_oczko:

Monia super wyglądasz z Grzesiem, no i Grzesio super chłopak :ico_brawa_01:

Fajny pomysł z tym kalendarzem :ico_brawa_01: Też muszę coś wymyśleć na święta dla jednych i drugich dziadków.

Co do karmienia cycochami to u mnie to sama jeden wcina to drugi sika mlekiem jak szalony :ico_oczko:
No i kiedyś myślałam, żeby karmić tak do 6mca, ale teraz myślę, że jednak chce dłużej bo i w nocy to wielgachna wygoda bo bach małą do łóżka i mam spokój. Więc już mi się odmieniło :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 gru 2007, 21:43

Ujj...wreszcie jestem :-)

Na początek torcik :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dziękuję, kochane, za zyczenia...

Abegano, Basia, wielką radość sprawiły mi sms-ki od Was :ico_haha_01:

Moniw, masz uroczego synka, panny kiedyś oszaleją :ico_oczko:

O kalendarzach myślałam juz dawno, tylko chyba na dzień Babci i Dziadka :-)

Może sie wyrobię :-D

My dajemy kaszke mleczno-ryzową z Bobovity. Jaś nie za bardzo lubi ciągnąć z butli, musi być bardzo głodny by się zmusić. Teraz wciągnął 90 ml, poprawil moim i poszedł spać, wróci koło północy. Mam dosyć tych karmień. Regularnie co 2 godziny... Dobrze ze nie idę do pracy :-D

Wiecie co, szok!!!! Robiłam porządki w garderobie i znalazłam torebke z którą chodziłam jeszcze za ciężarnych czasów. Otwieram ją... :ico_szoking: A tam 230 zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak to dobrze czasem tak zapomnieć, a moze to juz Mikołaj??? Jutro, dziewczyny, daję szpulkę na sklepy, może coś Jasiowi sprawię, może sobie??

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 gru 2007, 21:54

Oj Basiu ja też uwielbiam takie zapomniane niespodzianki :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 gru 2007, 21:59

Kinga_łódź pisze:Oj Basiu ja też uwielbiam takie zapomniane niespodzianki :ico_oczko:


Tak, szkoda tylko ze wydatków tyyyle, ze nie wiadomo na co je przeznaczyć, ale dobrze ze zatrzyk jest, bo mogłoby nie być :ico_oczko:

Uciekam. Dobrej nocki! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 gru 2007, 10:11

HELLO, u nas nocka po staemu oczywiście o północy maluch trafił do nas do łżóeczka i taki agencik ze jak go tylko połozyłam koło nas to uśmiech od ucha do ucha i odrazu w kimonko :-D
A ja dzis wybywam z domku, bo niedługo tu korzenie zapuszczę :-D ide do urzędu moze mi się uda w końcu zarejestrowac na to bezrobotne, a póxniej w odwiedzinki do kuzynki i jej 4 miesięcznej Hani :-D wiec pewnie troszke mi zleci :-D a jeszcze trzeba bedize coś na mikołaja dokupić :-D uwielbiam atmosfere świat, gorzej ze kasa wtedy jakoś tak szybciej z portfelika wybiega :-D

Violu pierożki pierwsza klasa były, normalnie nie mogłam sie najeść :-D jak by sie tylko dało wirtualnie to z checią bym ci przysłała :-D i wielkie dzieki za czapeczke, jak tylko dojdzie to cykne małemu fotkę :-D a jak z kasa zrobimy, bo tam widze ze jest płatność przelewem, moze podasz mi dane to ja ze swojego konta zrobię odrazu.
A ten kombinezonik na zdjęciu kremowy ten rewelacja, ale to chyba drogie jest, nie wiedzie ile moze coś takiego kosztować?????

sosim pisze:Kinga trzymaj sie , to stresssssssssss, ale jak sie zaczniecie godzić to uwazajcie zeby bociek znow zrzutu nie zrobil

dobre :-D :-D :-D ale takie godzenie to moze byc owocne :-D

a cudenka sosim nakupiłaś, a to dla siebie pierwsza klasa, mi to sie strasznie podobja takie ciuszki ale po tej ciązy to chyba bym się w nic takiego pikantnego nie wcisneła, trzeba na jakąs dietke cud przejść :-D

Kinguś to super że juz się pogodziliście, ale tylko jedna rózyczka, powinieni być cały bukiet tak przynajmniej z 50 :-D a niech sie chłopka uczy za wczasu jak o żone dbac :-D bo po ślubie to już ciezko bedzie jakieś kwiatki tak bez okazji wydebic :-D

basik334 pisze:Wiecie co, szok!!!! Robiłam porządki w garderobie i znalazłam torebke z którą chodziłam jeszcze za ciężarnych czasów. Otwieram ją... A tam 230 zł Jak to dobrze czasem tak zapomnieć, a moze to juz Mikołaj???


no rewelacyjny prezencik od mikołaja :-D chyba normalnie zaraz zaczne robić porzadki, moze tez cos znajdę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość