Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 gru 2007, 19:24

Iwonka i Asiek miałyście sie w listopadzie rozsypać i co ?? No widzę że ty Iwona jeszcze w dwupaku a asiek??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2007, 19:46

iwona83, już tyle czasu czekasz to i do soboty dasz radę, nie ma co się załamywać, im dłużej jest w brzuszku tym lepiej ale rozumię że za długo też być nie może bo taka oczekiwana majeczka jest. Weź no z nią pogadaj jak kobieta z kobietą

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 19:54

Powiem wam ze myslalam ze tylko u nas ta sluzba zdrowia jest do niczego.Ja jak pojechalam dzien przed terminem ze skurczami ktore na chwile ze strachu w szpitalu mi przeszly to do domu mnie juz nie puscili no i mieli racje bo zaraz dostalam je znow a tu skurcze sa tylko slabe i do nonono.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 gru 2007, 20:44

oj kobitki moze my troszke juz wyolbrzymiamy te nasze skorcze i wogole :ico_noniewiem:
juz kazda chcialaby tak bardzo miec swoje szczescie przy sobie juz jestesmy przewrazliwone... :ico_noniewiem: tylko nie krzyczcie teraz na mnie :ico_oczko:
iwonko moze wyluzuj troszke a cos sie zacznie dziac bo moze jak tak czekamy i jestes pod presja to moze dlatego tak sieprzedluza :ico_noniewiem:
sprubuj sie wyluzoawc jesli to wogole mozliwe a do soboty juz niedlugo jakby co:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 gru 2007, 08:55

Witam dziewczynki z ranka i częstuję smaczniusią :ico_kawa: i jeszcze smaczniejszym :ico_tort: na którego mam tak ochotę :ico_haha_01:

Dzisiaj miałam noc oczywiście nie przespaną, do wpóldo trzeciej wstawałam trzy razy i już później spać nie mogłąm więc sobie muzykę włączyłam i dzięki niej usnęłam przed piątą i teraz już na nogach bo już nie mogę :ico_noniewiem:
Jeszcze mnie strasznie gardło drapie :ico_chory:

A wy jak tam dziewczynki po nocce, mam nadzieję że lepiej odemnie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 gru 2007, 09:30

Dziewczyny ciekawe co z Iwona wieczorem miala takie skurcze ze nawet na gg pisac nie umiala tylko powiedziala ze idzie sie polozyc i ze jak jej maz rano wroci a jej nie przejdzie to pojedzie do szpitala no jestem ciekawa czy spi czy w szpitalu jest.Narazie nie dzwonia a ja nie chce tez bo wiem jak mnie denerwowalo jak w szpitalu sie zwijalam a caly czas ktos dzwonil pozniej wylaczylam tel.i dopiero zalaczylam jak Julka sie urodzila. :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 gru 2007, 09:47

dzien doberek laseczki :-)
dzieki za :ico_kawa: i poczestuje sie :ico_tort:
no ciekawe jak tam iwonka :ico_noniewiem: mam nadzieje ze szybko dostaniemy jakies wiesci...
u mnie nocka dzis rewelacyjnie,tylko z jedna pobudka :ico_brawa_01:
smigam na sniadanko ,do pozniej. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 gru 2007, 11:09

No no co ja słysze ciekawe jak tam Iwonka?!! :ico_olaboga:
hej laseczki u mnie koszmar po odstawieniu piguł :ico_placzek: ,w nocy bolał mni cały czas brzuch i wieczorem miałam skurcze co jakieś 30-40 min :ico_olaboga: , teraz od rana strasznie boli mnie jajnik , aż musiałam wziąść nospe :ico_szoking: tragedia :ico_olaboga: :ico_placzek: nie mogę usiedzieć tak mnie wszystko boli, brzuch co chwila się napina , maluszek gdzieś pod żebra mi wchodzi a brzuch nawet się jeszcze nie opuścił. Zastanawiam się czy dzwonić do mojego lekarza ,czy poczekać , wizyte mam w piatek.Mój mąż też chodzi już jak na szpilkach i tylko zobaczy mój grymas na twarzy to już się denerwuje i pyta czy to już czy wszystko ok aż mi go żal. Nawet w nocy jak wstawalam dziś siusi to co chwila się budził i pytał czy wszystko ok. :ico_noniewiem:
Więc chyba naprawde po odstawieniu tych piguł to umnie pujdzie szybciutko!!! :ico_szoking:
ok dziewczyny chyba się położe bo naprawde tak mnie boli ten jajnik , mam takie fale bólu , boli boli , potem przechodzi na jakieś 10 minut i znowu to samo. :ico_olaboga: :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 gru 2007, 11:13

no to Asikk chyc do loza i opoczywac :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 gru 2007, 11:16

No właśnie uciekam zameldowałam się na odliczanku i uciekam , zajrze wieczorkiem co tam słychac u was i co z Iwonką , a no i coś Jolcia się jeszcze nie odezwała.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość