Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

04 gru 2007, 21:35

Hej Kobietki!!!
Ja dopiero teraz ... dziś zajęta byłam praniem i prasowaniem, a męczę się jak żółwik. Widzę, że nie tylko ja myślę o torbie do szpitala. Ja tych wkładów to mam 3 paki :-D , majtki z siatki 4 pary...zastanawiam się czy starczy. Jutro czeka mnie wizyta u gine .
Misia ładny avatarek!
Gosia daj znać jak wrażenia w szkole rodzenia.
Renia trzymaj się :-D może będziesz pierwszą mamusią wśród nas?
W sumie to mi dziś stuknął 9 miesiączek! Więc :ico_tort: i :ico_kawusia: dla wszystkich !!!!
Buziaki

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 gru 2007, 21:45

madziarka81 pisze:Coś ostatnio pusto tutaj, ciekawe gdzie wszystkie dziewczyny się podziewają :ico_noniewiem:


Może to dlatego, że niektórym został już tylko miesiąc i czas trzeba poświęcić na przygotowanie miejsca i rzeczy, które będą potrzebne z chwilą przyjścia na świat naszych maluchów.
U mnie na liczniku 32 dni, ostatni tydzień pracy i od przyszłego tygodnia bieganina po sklepach. No i torbę do szpitala trzeba w końcu zapełnić.. niech nie czeka pusta.. Tak na wszelki wypadek.

Mnie także niekiedy pobolewa już brzuch tak jak przy miesiączce.. Dlatego zastanawiam się czy to nie te takie próbne skurcze (bo przy miesiączce bodajże to właśnie skurcze nas tak męczą :ico_noniewiem: ).

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 gru 2007, 21:46

Witam wieczorową porą.
Misia-Asia juz nie jestes anonimowa :ico_oczko:
Gonia gratulacje z powodu rozpoczęcia dziewiątego miesiąca :ico_brawa_01:
Juz naprawde niewiele nam zostało.
Justyna ja tez juz zaczynam kupowac po niedzieli, w sumie to ja juz mam duzo rzeczy ale jeszcze kilka dokupic trzeba. i stwierdziłam ze jednak mam za mało spiochów :ico_oczko: kilka jeszcze dokupię ale na 62 to posłuza troszkę dłuzej mam nadzieję :-)

A co do lasagne nigdy nie robiłam więc nie pomogę ale chętnie skonsumuję :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

04 gru 2007, 21:50

Goonia dzięki!!!!
Gratuluję wkroczenia w 9 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!!!!

Ja tych wkładów to mam 3 paki :-D , majtki z siatki 4 pary...zastanawiam się czy starczy. Jutro czeka mnie wizyta u gine .

Myślę że wystarczy, przecież zawsze można dokupić. Powodzenia u gin i daj znać po wizycie!!!
Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 gru 2007, 01:25

skończyłam dopiero pracę... dali mi krzywe detale i wszystko trwało dłużej przez to :ico_zly:
Asia wpisz sobie w googlach lasagne, na pewno wyszuka masę pysznych przepisów-ja tak zawsze robię :ico_oczko:
Madziarka ja też zamierzam głównie na 62 kupować, ale ze 3 komplety jakieś 56 też muszę kupić-takie śpiochowo-kaftanikowe :ico_noniewiem:
jestem cała obolała i wykończona-moje gabaryty zaczynają mi doskwierać :ico_wstydzioch: idę wziąć wspaniały, ciepły prysznic... do jutra

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 gru 2007, 09:06

Oj Justyna przepracowujesz się kobieto :ico_nienie: trochę odpoczynku się należy tym bardziej w naszym stanie :ico_ciezarowka:

Gonia :ico_brawa_01: gratulacje dziewiątego miesiąca

Ja wczoraj zamówiłam śpioszki i kaftaniki i normalnie babka mi odpisała wczoraj że jeszcze dziś wyśle (znaczy wczoraj) ciekawe kiedy przyjdą :ico_haha_01: i jak naprawdę będą wyglądać bo na zdjęciach zawsze inaczej wyglądają.

Dziś miałam kolejną noc nieprzespaną więc należy się :ico_tort: bo od kawusi wolę herbatkę z cytrynką :-D jeszcze mnie Marcin zarwaził :ico_chory: normalnie chorujemy wszystkie po kolei :ico_nienie:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 gru 2007, 09:27

czesc dziewczyny ja od 6 na nogach nie potrafie spac zasnelam dopiero o 2 a o 6 juz wyspana. :-) Jem teraz sniadanko ,kawke i ciacho dopiero kolo 9.U nas pogoda jak narazie super wiosenna. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2007, 09:35

Witam i ja! :-)

Ja tez wlasnie pije kawke :ico_kawa:

Gosiu, gratuluje awansu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pomalu wszystkie bedziemy wchodzic w ten koncowy etap! :ico_oczko:

Ja ciuszki juz mam wszytskie (tak mysle...), jeszcze wanienka, kosmetyki i pampersy. Moze dokupie jeszcze pare pieluszek tetrowych (po wczorajszym kursie w szkole...), bo z tego co mowila polozna to przez pierwsze 4 tygodnie najlepiej wycierac dzidzie po kapieli wlasnie tetra.. :-)
A propos wczoraj bylo w szkole bardzo ciekawie - bylo kapanie, przewijanie, ubieranie... - super sprawa, duzo rzeczy sie dowiedzialam, jak chwytac dziecko, jak brac na rece, itp.
W przyszlym tygodniu maja byc zajecia praktyczne.... :ico_oczko: zobaczymy jak nam pojdzie, hihihi!

Mielgo dzionka dla Wszystkich!!

Buziaczki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 gru 2007, 09:38

Witam z :ico_kawa:

U nas nc tak sobie przespana, Patryk obudził sie w nocy z płaczem i wzięłam go do nas do łózka a z nim to juz ciężko się wyspac.
Ide zrobic sniadanko a potem jak bedzie pogoda to pójde z nim na spacerek. Na razie jest pochmurno :ico_noniewiem:
Miłego dnia :-)

[ Dodano: 2007-12-05, 08:40 ]
Hej Gosia.
A ile trwa w ogóle kurs w szkole rodzenia? I to masz codziennie w tyg?

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 gru 2007, 09:55

Jak takGosiu piszesz o tej szkole rodzenia ze uczycie sie kapac i wogóle to przypomina mi sie moja szkola my wlasnie na takich malych manekinkach lalkach uczyłyśmy sie i to było takie fajne przeżycie.Czasami nas to smieszylo bo np lalke trzeba bylo ubrac odpowiednio na spacer i do wozka to czulysmy sie jak dzieci no ale my mialysmy wtedy po 16 lat teraz inaczej bym do tego podchodzila. :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-12-05, 08:58 ]
Jestem taka zla bo w piatek wyslali mi z zusu pieniadze i do dzisiaj ich nie otrzymalam a tu jakie zakupy trzeba robic no i jutro do lekarza teraz musze w domu siedziec i czekac az szanowna listonoszka sie zjawi :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość