Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

08 mar 2007, 09:33

są ikonki.
przwin na koniec strony i masz szybką odpowiedź a pod spodem ikonki + taki napis wszystkie emotikony :-D
jak u was pogoda bo u mnie śliczne słonko i koło 10 wyruszamy do larngologa - spacerkiem

[ Dodano: 2007-03-08 ]
a mam jeszcze pytanko - czy miewacie skurcze - bo ja wczoraj wieczorkiem miałam - twardniał mi cały brzuch, ale w sumie czułam najbardziej jak leżałam na lewym boku - może dlatego? dziś ide do lekarza bo robiłam krzywą cukrową - chudłam i się lekarz ciut wystraszył, ale chyba na zwolnieniu nadgoniłam wagę :oops:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 mar 2007, 11:57

witam wszystkie panie w tym szczegolnym dniu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - j juz sie dowiedzialam ze swojej orchidei nie dostane bo juz nie ma z pytaniem "i co ja mam teraz zrobic"- niema jak wlasny maz ;-) co do pogody to u mnie dzisiaj od rana deszcz i szaro :-( wczoraj skozystalam wybralam sie z kolezanka do miasta nawet hamburgera w parku wciagnelysmy otatni taki dzien mialysmy w liceun na wagarach ;-) Ruda a moze dzidzius sie rozpychal ja zazwyczaj jak troszeczke sie przeforsuje to potem mam taki wielki twardy ale samo przechodzi jak odpoczne
co do forum to niedokonca podobaja mi sie te zmiany czy ktos wie dlaczego stare zamykaja???

[ Dodano: 2007-03-08 ]
czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego wyzuca mi zawsze komunikat o jakis nieprzeczytanych postach O CO CHODZI

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

08 mar 2007, 12:49

mi też wyżuca taki komunikat... Nic z tego nie rozumiem.
Co do tych skórczów, to ginka mi mówiła, że koło 16 tygodnia mogą się pojawić skurcze Brakstona-Higsa, czy jakoś tak i że nie trzeba się tego bać, bo to normalne o ile nie są bolesne i nie powtażają się częściej niż 5 razy na godzinę.. Ale jeszcze tego nie doświadczyłam, więc nie wiem, jak naprawdę wygląda.
Wesołego dnia kobiet. Nie wiem, jak u was, ale moje kochanie raczej nie pamieta (wczoraj mi przyniusł gumiaczki, więc mu wybaczę). Pujdę sobie do dentysty z tej okazji ;-)

Awatar użytkownika
aggi1407
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:11

08 mar 2007, 14:19

Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było...jakie zmiany tu się porobiły... :ico_noniewiem: Szczerze mówiąć nie podoba mi się to nowe forum.. tamto było fajniejsze!

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Próbuję ustawić sobie wszystko od nowa... buuu :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Jak mam ustawić sobie suwaczek????????????????????????????? :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Wstawiłam zdjęcie w fotosiku i podałam adres w profilu i nic ... chyba nie będę tu zaglądała bo nie mogę się odnaleźć i dopóki będzie funkcjonowało stare tt to tam będę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

08 mar 2007, 15:11

suwaczek możesz skopiować ze starego forum ze swojego profilu - ja tak zrobiłam i wstawaisz w obecny profil w podpisie - jest taka ramka.
dziwczyny do wszystkiego sie można przyzwyczaić.

mówsz że 5 x na godzinę - to mam problem bo u mnie to co 5 minut albo i częściej - dzis ide do gina to zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aggi1407
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:11

08 mar 2007, 15:26

Powklejałam już. Sprawdzę czy działa.....

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Spoko działa! :)) Teraz jestem tylko ciekawa czy wy też tak źle widzicie podpis pod moim suwaczkiem. Tzn. ja wasze widzę dokładnie a swój widzę prawie bez podpisu :((( Poucinane mam do połowy literki

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

08 mar 2007, 15:28

ja zmieniłam sziszpoa na inny bo włąśnie tak wyglądał - niezbyt wyraźnie

Awatar użytkownika
aggi1407
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:11

08 mar 2007, 15:51

hihi, zmieniałam suwaczek i nagle jestem znów w 14 tyg. ciąży :ico_haha_01: :ico_smiechbig: mam nadzieję że to się uaktualni i będzie 19 tyg. zgodnie z prawdą :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
No! Już poustawiałam wszystko! :ico_brawa_01: Zajęło mi to sporo czasu ale czuję się przynajmniej jak na stary tt. :ico_buziaczki_big: to za pomoc Ruda! :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
I wszystkie dane mi się zgadzają już hihih1 Dobrze idę coś zjeść bo mi w brzuszku burczy. pappapa

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 mar 2007, 17:20

:ico_prezent: Czesc Dziewczynki i wszystkiego naj naj naj w Dniu Kobiet!!!! :ico_prezent:

Ruda, trzymam kciuki, zeby wszystko było w porzadku. Nie przemeczaj się... :ico_ciezarowka:

Ja tez nie wiem o co chodzi z tymi nieprzeczytanymi postami ale troche mnie to wkurza. :ico_zdrowko: Oki, spadam do szkoły na laboratoria. Musze się w koncu zmobilizowac. :-D Buziaki

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 mar 2007, 18:09

:ico_prezent: Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Kobiet :ico_prezent:
Cześć dziewczynki, widzę rospisałyście się niesamowicie, aż miło poczytać. Bardzo za tym tęskniłam, tak było troszke pustawo.
A wczoraj zrobiłam sobie wieczorną posiadówę u koleżanki z moim mężem, było super, babskie ploty, a chłopy bawiły się jak dzieci i nam nad głowami nie siedzieli. :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Powodzenia Wisienko w szkółce :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Dziewczny nie wiem jak wsadzić zdjątko :ico_olaboga:
Pomocy :569:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość