Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

06 gru 2007, 10:20

Cześć dziewczyny!!!

Gonnia dzięki za przepis!!! Już mi ślinka leci....

Monia dobrze, że u Ciebie ok, koniecznie daj znać co Ci gin powiedziała.

Mariola Ty też daj znać po wizycie!!! A zdjęcie Twojej siostrzenicy sliczne.

Renia dużo zdrówka życzę!!! Kuruj się bidulko!!!

Justyna czy Ty za ciężko nie pracujesz?? Rozmawiałam ostatnio z moją mamą i ostrzegała mnie, że ona bardzo dobrze się czuła w ciąży z siorą, sprzątała, myła okna itp, a mała urodziła się tak owinięta pępowina i że w ostatniej chwili ją uratowali, więc kochana uważaj na siebie!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Oj Madziu znam ten ból jak ciśnie na pęcherz,współczuję Tobie, ja na szczęście w nocy mam spokój.

Gosiu pozdrów i ucałuj Marcie od nas i daj znac jak będziesz coś jeszcze wiedziała.

Pozdrowionka dla wszystkich, miłego dzionka!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 gru 2007, 10:51

Cześć dziewczyny
misia85 pisze:mała urodziła się tak owinięta pępowina i że w ostatniej chwili ją uratowali

ja sie urodziłam z supłem na pępowinie, na szczęście nie zacisnęłam go sobie mocno...
A z tym pracowaniem i sprzątaniem to taki paradoks, bo przecież wszystko to robię dla niuni mojej żeby mieć pieniążki na ciuszki i inne rzeczy, żeby wszystko przygotować na jej przyjście na świat, a mogę w ten sposób nieświadomie i niechcący wyrządzić jej krzywdę... chyba nie ma na to złotego środka... :ico_noniewiem:

W nocy zalała mnie siara... :ico_szoking: obudziła mnie wilgoć, bo ciężko spać w takich warunkach-miałam całą mokrą górę od piżamy!, do tego rękaw, kołdra i prześcieradło. I to wszystko z jednej piersi, bo z drugiej ciekło tylko troszkę... rozebrałam się i podłożyłam sobie bawełnę pod piersi, budziłam się jak mi się mokro robiło, żeby ją wymienić-muszę pomyśleć o jakimś innym sposobie, tylko takim, żeby w staniku nie spać, bo nie cierpię tego...

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 gru 2007, 11:06

Cześc stycznióweczki.

Ja się tylko przywitam, zamelduję i spadam. Mam zaległości w czytaniu z trzech dni więc najpierw docztytam co i jak u Was a potem coś naskrobię. Ale to dopiero wieczorkiem bo teraz mam troszke pracy.

Pa pa i buziolki ogromne :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 gru 2007, 11:31

Dzień dobry Paniom!
Moniajak dobrze, że wszystko oki! :-D
Mariolkano prześliczna ta laleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super, że Marta się lepiej czuje. Jakby się jeszcze odezwała, to całuski dla Niej.
Madzia ja też miałam ciężką noc, no ale na szczęście już jest dzień... :-)
misia85 pisze:Gonnia dzięki za przepis!!! Już mi ślinka leci....
Nie ma za co, byle Ci tylko smakowała:) ja uwielbiam, ale nie chce mi się za często robić, bo jednak trochę z tym schodzi.
Renia zdrowiej szybciutko. Nie możemy teraz chorować! :ico_nienie: ani się przemęczać za bardzo.... :ico_nienie: więc Justynawyluzuj trochę. Zatrudnij Kubę do pomocy :-)
Miłego dzionka życzę wszystkim. papa!

[ Dodano: 2007-12-06, 10:35 ]
Dziewczynki czy nowy kocyk z polaru też pierzemy, czy tylko prasujemy z dwóch stron?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 gru 2007, 12:18

Czesc Gosiu,

..widze, ze ostro sie wzielas za przygotowania!!

Goonia pisze:Dziewczynki czy nowy kocyk z polaru też pierzemy, czy tylko prasujemy z dwóch stron?


Ja piore i prasuje wszystko co sie da!! :-)
Pare ciuszkow upiore w platkach mydlanych, w razie czego jakby sie okazalo, ze Maly jest uczulony na proszek, w ktorym piore....

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 gru 2007, 12:25

mz74 pisze:Pare ciuszkow upiore w platkach mydlanych, w razie czego jakby sie okazalo, ze Maly jest uczulony na proszek, w ktorym piore....
no proszę....Ty sie jeszcze bardziej wkręciłaś w te przygotowania niż ja :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-06, 11:28 ]
no w sumie kupiłam już chyba wszystko.... :-D zaraz wkleję jakieś fotki z mieszkania :-D

[ Dodano: 2007-12-06, 11:33 ]
wklejam jak zwykle tu do albumu, bo wszelkie fotosiki i fotki są silnie"inwigilowane" przez moich uczniów :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 gru 2007, 12:40

Goonia pisze:nowy kocyk z polaru też pierzemy, czy tylko prasujemy z dwóch stron?

ja piorę :-)

mz74 pisze:widze, ze ostro sie wzielas za przygotowania!!

Goonia pisze:no proszę....Ty sie jeszcze bardziej wkręciłaś w te przygotowania niż ja

chyba juz kazda z nas cos tam juz robi :-)

Ja skonczyłam sprzątac,teraz obieram ziemniaczki,moja mama przyjdzie do nas po pracy i zje z nami obiad :-)


madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 gru 2007, 13:16

Gosia super się urządziliście, bardzo podoba mi się Wasze mieszkanko. :ico_brawa_01: Ja tam nie widze zeby cos było nieskonczone :-)
No a ten spiworek to skąd wyrwałas za tak duzo pieniedzy? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 gru 2007, 13:34

Miło mi, że się podoba. Do dużego są zamówione jeszcze meble, nie ma jeszcze tam firanek i zasłonek. Do Dzidzi chcę jeszcze komodę :-D i jakieś dziecięce bibelociki.
madziarka81 pisze:No a ten spiworek to skąd wyrwałas za tak duzo pieniedzy?
no oczywiście ze "szperaczyka" :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość