Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 gru 2007, 10:06

Hej

Jolu ale prezenty aż miło sie zrobiło, ja jak narzie pod poduszka mam pusto, hihi

Nell- ale Ci dobrze taki wyjazd to jakaś odmiana, a panowie napewno sobie poradzą przy pomocy babci :ico_oczko:
A propos oka to mój mężus ciagle ma z tym problem co roku boli go strasznie oko ma całe czerwone i ledwo widzi i tez lekarz mu kazał zrobic wszystkie badania i to chyba od kręgosłupa, bo tez ma problemy

Maziu- dzieku zsa fotki, śliczne z Was kobitki, ale Mikołaj Wam zrobił niespodziankę, super, dziewczynki napewno szczęśliwe :ico_haha_01:

Edi- Tymuś uroczy, też ma czuprynke jak mój Kornel, postaram się wysłać Wam zdjęcia( Tobie i mazi, bo dziewczyny już maja) moze te wcześniejsze z roczku, bo jak narazie nie mogę sie zmobilizować do zrobienia nowych, ciagle cos ...

Elu- i jak wyspałaś się?? Ja dzisiaj miałam o 4 pobudke mały przesikał się przebrałam go i lulał do 8 :ico_haha_02:

A my wczoraj bylliśmy na małym spacerku, nie wiem jakim cudem udało mi się Kornela do wózka wsadzić, dziś juz nie jest tak ładnie chyba nie wyjdę
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-12-06, 09:12 ]
A my dzisiaj z mężem mamy taka małą rocznicę poznania się, pamietam jak 10 lat temu podszedł do mnie zeby sie zapoznać, ależ miałam radochę bo najpierw przez dwa miesiace patrzylismy na siebie znacząco, przeważnie na stołówce studenckiej była wymiana spojrzeń, hihi miło było , tak zachecałam aż się skusił i do dzisiaj razem, hihi

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 gru 2007, 10:43

heloł :)

MEry, miła rocznica :) Gratulacje!

Oczywiście dlaWszytskich z okazji Mikołajek najlepsze życzonka najpiękniejszych wymarzonych prezentów!

Jaś spał do 5, spałam 8 godz więc nawet sie wyspałam, ale odstawiam Jasia od piersi porannej bo on taki nieprzytomny a chyba o tego cyca o takiej nieludzkiej porze się upomina, więc trzeba z tym skończyć bo ja mam tego dość! Zobaczymy co z tego wyjdzie?

Mnie ostatnio ciągle wszystkie kości bolą, starość to chyba czy co? :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 gru 2007, 10:43

Mery moja mała dziś też się obudziła o 4 rano na mleczko, aaaa twój mąż to jak święty mikołaj zjawił się w twoim życiu ...No to wszystkiego naj żebyście następne 10 lat spędzili razem szczęśliwie :ico_brawa_01: :ico_prezent: AAAAAAAAAAA dla naszych wszystkich małych mikołajków moc prezentów.... Dziś mojej martynie mówiłam że ona przez 9 miesięcy była mikołajkiem mamusi. Bo jak zaszłam w ciąże to byłam przekonana że będzie mikołaj, no a lekarza się nie pytałam bo nie chciałam ale jak już z matyldzią chodziła mo w 8 miesiącu się spytałam. Może dlatego moje dziewuchy maja imoina na M... Zawsze chciałam miec syna mikołaja :ico_haha_01: Ale teraz jak bym jakimś cudem wpadła to mąż powiedział że to by już nie była mikołaj tylko Junior no na drugie by miał Mikołaj :-D Ale to tylko marzenia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-06, 09:46 ]
Hej dziewczyny dajcie no jaki przepis na tego gyrosa :682:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

06 gru 2007, 11:34

Ja też przyłączam się do życzonek mikołajkowych dla mam i naszych skarbów dużo prezentów.

Obrazek

Zajęłam pewnie całą stronę ale co tam, w końcu to Mikołaj :-D

Eluniu, młyn to do wanny to coś takiego co przykleja się do wanny i ma takie rynienki, kółeczka i inne cuda. Dziecko wlewa wodę górą a ona wylatuje dołem przez różne otwory. Są do tego piłeczki. Nie wiem czy obrazowo to przedstawiłam :-D ale nie mam żadnego linka.

Maks wstał o 7 ale właśnie znowu padł i mogę coś zrobić :ico_odkurzanie:

Mery, miłej mikołajkowej rocznicy :ico_oczko: Jak będziesz wybierała się na dłuższy spacerek to daj znać :-D

Maziu, Mikołaj, ładne imię ale dostawałby jeden prezent? :ico_nienie: Ja mam imieniny tak blisko mikołaja i niektórzy przynosili mi tylko jeden prezent :ico_zly: Wiem co to znaczy i nie zrobię tego dziecku :ico_oczko:

Zaczęło się od mojego oka a teraz widzę, że hipochondryczki same :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 gru 2007, 11:51

NELLU u mnie obchodzimy tylko urodziny, teście którzy obchodzili i imieniny i urodziny szybko ich tego oduczyłam. Oni to sobie mogą tam robić cuda wianki ale ja ich nie obchodze i też nie lece do teściów z kwiatami. Na początku była wielka obraza ale już się przyzwyczaili. A tym bardziej że sobie robili ale o dzieciach zapominali tylko urodziny odszczelili im i koniec. więc jak słysze u nich o imieninach to mnie to nie zwrusza. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-06, 10:53 ]
A tak wogóle to mnie mama wczoraj wkurzyła i jak dzis nie przyjdzie teściowa tylko sam teść jeszcze na gazie to się dopiero wkurze :ico_zly: I chyba jestem jakaś cięta od wczoraj na rodziców :ico_zly: no i jeszcze mąż dopaliła ojojojoj ale bede zła :ico_zly:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

06 gru 2007, 12:11

U nas się obchodzi imieniny i urodziny bo jest tak miło :-D Zawsze to okazja do spotkania. Co prezentów z tych okazji,wcale nie muszą być okazałe, wystarczy drobiazg. Nie liczy się co ale fakt obdarowania, przynajmniej ja w to wierzę :-D

Zaraz właśnie jadę na obiad do siostry a później przychodzi prawdziwy Mikołaj z prezentami :ico_brawa_01: Siostra ma trójkę dzieci więc my z Maksem dołączymy. Zobaczymy, może i mnie się coś dostanie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 gru 2007, 12:12

cześć laski

Miłych Mikołajek :-D
My pochłonięci z męzem wciąż pracą, jeden problem goni drugi. Mąż do 4 nad ranem skrecał stoły na sali, a już o 7 wstał bo o 8 jakaś kontorla, znów musi przyjechać dziś do łodzi, straszna bieganina, ale to już końcówka. Wiki u rodziców nie chce pic mleka :ico_zly: ale apetyt ma na wszystko inne.

Całuję i ściskam was wszystkie i dzieciaczki, wybacznie nawet nie czytałam. Idę do małej bo zamęczy dziadka

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 gru 2007, 12:22

Nellu ja tez zawsze się iesze z każdego prezentu, ale nie moja teściowa ta to kręci nosem jak jej coś się nie podoba. :ico_zly: Zawsze ten sam problem, jak jej mam robic prezent to szlak mnie trafia ale jej córka ma to samo. Wiem dużo jest kobiet co np nie lubię dostawać cos dola domu a ja jestem inna ja bardzo lubie nawet sama se takie wybieram. :ico_haha_01: Teście to nigdy nie robią niespodzianek im to musisz powiedziec co chcesz no to ja zawsze wymyślam albo pościel albo garnki :ico_haha_01: cos co mi się przyda.

[ Dodano: 2007-12-06, 11:38 ]
A tak poza tym to też zawsze byłam pokrzywdzona jako dziecko to mi mama robiła urodziny zawsze z tatą bo ja 2 wrzesnia a mój tatko 6 no i nikiedy przychodzili tacy goście od taty co nie wiedzieli że ja tez mam urodziny :ico_haha_01: A teraz mam urodziny razem z martynką ona urodziła mi się w moje urodziny i w 2 rocznice ślubu i tez tylko jak robie to myśle o niej chodz teraz goście przychodzą tacy co wiedza że mamy razem :-D no i ta rocznica jedne kwiatki od męża :-D Ale ma to i dobre strony od 5 lat nie licze sobie lat bo urodziny mówie że ma córa a o sobie nic przemilczam :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 gru 2007, 14:09

Hej laseczki :-)

Ja znów zła ,przyszli zakladac zabudowę na balkon,hałasują ,spóźnili sie 1h i wogóle szlag mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: .Alergia sobie zazyczyła ,bo jej koty sraja na balkon i poszła w cholerę.Już miesiąc temu wiedziała,że 6,12 ma zajęty i nie bedzie jej w domu,szkoda gadać :ico_szoking:

Pomarudziałam sobie i teraz uciekam ,bo nie wykrzesam z siebie nawet odrobiny radości,sorki :-(

[ Dodano: 2007-12-06, 14:37 ]
OBFITEGO MIKOŁAJA WSZYSTKIM ŻYCZĘ -zapomniałam wcześniej,że dziś mikołajki :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-06, 16:33 ]
gdzie się podziewacie????????????????

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 gru 2007, 18:07

Hej ja już po kolwndzie przyszedł ksiądz ale matylda tak płakała że szybko usiekła hahahaha :-D A teraz czekam na nastepną kolende teściów ciekawe o której się zjawią :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-06, 17:08 ]
ojjj ja to pisze po kolendzie i szybko uciekł :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości