Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 gru 2007, 11:25

ANES, gratulacje z początków raczkowania

mama_Dominika, no, prosimy o poprawę i o częstsze zaglądanie. A przypomniało mi się. Ty przecież też ze śląska jesteś. Jeśli robisz moczkę na wigilię to proszę o przepis.ladybird23 i GLIZDUNIA już swoje dały. Teraz Twoja kolej :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 gru 2007, 11:33

moje dziecko z kupka niekapka zrobilo sobie gryzak... gryzie ustnik i te raczki do trzymania... jeszcze nie zakumala ze trzeba pic z tego

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 gru 2007, 11:40

ja jestem :-D ...niedlugo moja panna pojdzie do krainy snow...tak sobie mysle :ico_noniewiem:

Doris....a ta zabawka to taka grzechotka jakby...czy cos wiekszego....bo rozmaiar zdjecia mi nic nie mowi :ico_noniewiem:

Kate...no opowiadaj co u ziecia slychac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady...no :ico_brawa_01: dla Mili....a ze nie chetnie?...Maya do dzis niechetnie sie na plecki kula...nie lubi i juz....potrafi bo czasem sie kulnie...ale po co?nic nie widzi ztej pozycji wiec woli siedziec albo zamiat tego wstawac....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 gru 2007, 11:48

GLIZDUNIA, tak to taka grzechotka, wysokosc moze z 15cm firma tolo, kupilismy ją w inowrocławiu jak bylismy w weekend
tu link do tej firmy http://www.tolo.zabawki.info.pl/index.php?l=32&p=32

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

06 gru 2007, 11:53

Ewcik wiesz ja niby ze śląska, ale moi rodzice z Lublina więc zawsze po tamtemu było i niestety nie pomoge :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Położyłam małą, ale se gada, ja kawka i zabieram się za sprzątanie.

Zbora fajne przepisy, napewno wypróbuję te pieczarki :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas Mikołaj rozłożony na raty, był już w niedzielę, wczoraj w szkole, dzisiaj i w weekend :ico_oczko: :ico_oczko:

Doris Kinga też nie bardzo chce pić z tego kubka, niby czasem wypije coś i wie że leci ale głównie się denerwuje i domaga się butelki, ale ja codziennie próbuję jej dawać, może w końcu załapie :-)

A tak wogóle to mała już siedzi sama tak od tygodnia, nie zostawiam jej jeszcze samej na podłodze bo boję sie że fiknie i uderzy się łepetynkę ale na łóżku spoko, no i Jagodka ma racje, po prostu nagle usiadła i już nie leciała na boki.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 gru 2007, 11:54

Maya juz odplynela...ufff biore sie za obiad bo czekaja mnie 2 godz. przy garach...beda klopsiki w sosoie pomidorowym....

Anes... :ico_brawa_01: dla Damianka....
Mamo Dominkia fajnie ze jestes...dodaj swije swiateczne przepisy...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 gru 2007, 11:59

kurcze... ja dzisiaj niedobra zona jestem bo obiadu nie bedzie... :ico_haha_01:

moja Kinia tez nie siedzi i w ogole nie domaga sie siedzenia, owszem podnosi sie i w ogole, ale uwaza za lepsza rozrywke wspinanie sie i klekanie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 gru 2007, 12:01

matko ale ja czytam z opoznieniem :ico_zly:

:ico_brawa_01: :-D dlA Kingi za siedzenie!!!!!!i podpisuje sie pod tym ze to dzieje sie nagle z nienacka.....nasza po tyg samodzielnego siedzenia np. usiadla sama.....z Wami bedzie tak samo!

Doris....no niekapki to nie wszystkie dzieci chca zajarzyc od razu...nasza tez niekapliwa.....ale dzis juz pila z normalnego kubeczka plastikowego :ico_brawa_01: ....pierwszy lyk byl dla niej zaskoczeniem ale soczek gruszka-brzoskwinia tak jej zasmakowal ze chciala jeszcze!!!!!!!!!!dalam jej sprobowac bo wiem ze juz jest w takim wieku ze moze z normalnego kubka pic-tylko musze kupic ten specjalny bo jeszcze do tego nie doszlam :ico_puknij: .....a ma takie plastikowe kubeczki do zabawy i wczesniej udawala ze pije...tak sie bawila i postanowilam sprobowac...i dziala tylko on nie ma uszek i musze jej tzymac by sie nie poala i nie zachlysnela......

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 gru 2007, 12:06

mama_Dominika, skoro ty nie ze śląska to dawaj swoje przepisy. Z Twoich stron jeszcze nie mamy

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

06 gru 2007, 12:12

A co do Świąt, to będzie karp, barszcz z uszkami, kapusta z grochem i grzybami, śledzie i makówki od babci M. bo ja osobiście nie lubię, i chyba nic więcej nie robię, bo idziemy jeszcze na 1 Wigilię więc w sumie będziemy na 2 i wszystkiego nie zjemy, a poza tym w 2 dzień Świat wyjeżdżamy więc nie będę miała co z tym zrobić.

A tak wogóle to wyjeżdżacie gdzieś na okres sylwestrowy??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość