Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

pytania

25 lis 2007, 00:29

jestem pierwszy raz na tym forum pewnie juz bylo takie pytanie albo pisalyscie o tym ale ja momo wszystko je zadam jakie byly przyczyny utrat waszych malenstw? czy zdarzylo sie ktores z was ze plod poprostu obumarl a wyscie o tym nieiwdzialy?? Prosze o odpowiedz

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 lis 2007, 13:32

Ona, szczerze mowiac nie bardzo wiem ,po co tobie przyczyna ...poza tym zadna z nas nie mowi plod a dziecko nam zmarlo .....pewnie to jest przejezyczenie ale jakos tak boli to slowo ...........poza tym sa pytania na ktore nikt nigdy nie odpowie ........poza tym nie bardzo rozumiem czemu pytasz?

ewuncia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:03

02 gru 2007, 19:56

tak w mojej sytuacji moglam stracic zycie w36 tygodniu chodzilam regularnie do lekaza moja coreczka KAROLINKA owinela sie pepowina byla niezywa w lonie 4doby to byl dlamnie szok mosialam normalnie rodzic niezycze nikomu ja lezalam w szpitalu maz pochowal.

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

06 gru 2007, 14:35

ewuncia, moje dziecko zmarło w 34 tygodniu i też musiałam je naturalnie urodzić wiec wiem o czym mówisz ja też nie znam przyczyn mogę tylko gdybać...chciałabym wiedzieć czemu ale nikt nie wie bo mój Bartek był normalnym zdrowym dzieckiem wypadło na niego :ico_placzek: .....

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość